Philadelphia Phillies’ اندرو McCutchen برای روز افتتاحیه

Feb. 28 (UPI) — Philadelphia Phillies جانباز outfielder اندرو McCutchen را از دست ندهید این تیم روز افتتاحیه بازی برابر میامی مارلینز مدیر جو Girardi جمعه اعلام کرد.

فیلیز هستند برای هدف مارس بازگشت برای McCutchen که دوره نقاهت بعد از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا است که او رنج می برد در ماه ژوئن در فصل گذشته.

“در حال حاضر روز باز است بدجور در اوایل” Girardi به خبرنگاران گفت: جمعه. “آن را مارس 26. او شده بود و آماده افتتاح بعد از آن می شده اند بسیار سریع است. او می شده اند و در پایان کوتاه از ناتوانی در مقیاس. اما ما انتظار نداریم که آن را به یک زمان طولانی است. فرآیند تفکر ما است و ما او مدتی در ماه آوریل است. … با یک high-end ورزشکار بود او را کاملا آماده برای رفتن.

“او ساخته شده است پیشرفت های که ما رفته همراه است. او همچنان به بهتر است. اما همانطور که ما شروع به قرار دادن آن با هم وجود دارد برخی از چیزهایی که برخی از موانع است که او هنوز به روشن است. … ما او را دیده ام در خارج وجود دارد در نظر گرفتن پرواز توپ را دیده ایم او را گرفتن [پنبه حلاجی تمرین] اما ما دیده نمی شود او را به اجرا در سرعت کامل است.”

McCutchen, 33, حال .256 طور متوسط پنبه حلاجی شده با 10 خانه اجرا می شود و 29 RBIs در 59 بازی های فصل گذشته خود را برای اولین بار با فیلیز. زانو آسیب جامعی خود رگه هایی از هشت فصل متوالی با حداقل 20 صفحه اصلی اجرا می شود.

در 11 MLB فصل بین پیتسبورگ دزدان دریایی, New York Yankees, San Francisco Giants و فیلیز McCutchen ثبت .286 طور متوسط پنبه حلاجی شده با 233 homers 819 RBIs و 187 پایگاه های دزدیده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>