فیلیز غول آبی جیز رنجرز نزدیک امکانات بیش از coronavirus نگرانی

ژوئن 19 (UPI) — فیلادلفیا فیلیز, Toronto Blue Jays, San Francisco Giants و تگزاس رنجرز در روز جمعه خود را بسته بهار امکانات آموزشی در پاسخ به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

فیلیز توقیف تسهیلات خود را در ویکی Fla., پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت برای ویروس. این تیم نمی افشای نام این بازیکنان و یا اعضای هیات.

تبلیغات

چند فیلیز بازیکنان باقی مانده در ویکی منطقه پس از امکانات بسته شد. این باشگاه به تازگی اجازه بازیکنان برای بازگشت به امکانات خود را برای تمرینات به صورت محدود.

“فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و مربیان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما و به عنوان یک نتیجه از این تایید تست تمام امکانات در ویکی بسته شده اند و به طور نامحدود به تمام بازیکنان و مربیان و کارکنان و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات پزشکی اعتماد به نفس است که این ویروس را تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی,” فیلیز مدیریت شریک جان میدلتون در بیانیه ای گفت.

هشت آزمون های دیگر بازگشت و نتایج منفی با توجه به تیم. اولین تست مثبت آمد سه شنبه. فیلیز در حال حاضر در انتظار نتایج جستجو برای 20 بازیکن خود را از MLB و MiLB باشگاه و 12 عضو هیات.

آبی جیز تعطیل سایت خود را در Dunedin, Fla., واقع در حدود پنج مایل از فیلیز’ اردوگاه در ویکی بعد از یک بازیکن به نمایش گذاشته علائم کروناویروس. این تیم گفت: یک بازیکن خود را در 40-مرد فهرستی تحت آزمایش پس از نشان دادن علائم سازگار با ویروس.

“تورنتو بلو جیز تایید می کنند که پرسنل در باشگاه بهار امکانات آموزشی در Dunedin, Fla., باید تحت آزمایش COVID-19 بعد از یک بازیکن ارائه نشانه های سازگار با کسانی که از ویروس” این گروه در بیانیه ای گفت. “جیز آبی هستند پروتکل های زیر در محل قرار داده برای این سناریو از جمله دستورالعمل از MLB و باشگاه تیم پزشکی.

“به عنوان یک نتیجه, Blue Jays را به حالت تعلیق در عملیات در Dunedin امکانات برای هم بودن.”

غول’ تسهیلات در اسکاتسدیل, Ariz., بود توقیف “پس از یک کسی که تا به حال شده است در مرکز و یکی از اعضای خانواده به نمایش گذاشته علائم خفیف و مورد آزمایش قرار گرفتند” با توجه به غول جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی.

هیچ بازیکن یا کارمند و یا غول یا Blue Jays دارای تست مثبت و در عین حال با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش و ورزشی است. هر دو باشگاه در انتظار نتایج جستجو برای کسانی که آزمون.

رنجرز همچنین بسته به اردوگاه خود در آریزونا را از یک “فراوانی احتیاط” با توجه به تیم. این باشگاه گفت: هیچ بازیکن و یا کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 اما آنها می خواهند به گسترش و تست پروتکل های ویروس.

رنجرز بازیکنان در حال حاضر قرار دارد در رنجرز روستا در تعجب, Ariz., و باقی خواهد ماند وجود دارد و بدون استفاده از باشگاه آموزش امکانات.

MLB لغو بهار آموزش بازی و معلق 2020 فصل به طور منظم در ماه مارس با توجه به همه گیر.

MLB صاحبان تیم و بازیکنان MLB انجمن فعال در مذاکرات برای تعیین جزئیات کوتاه 2020 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im