عکس: ماسک صورت باید تبدیل به مد اظهارات

بچه گربه ها چسبیده به زبان خود ارائه یک چلپ چلوپ از سرگرم کننده در سراسر چهره.

قرمز و سفید و آبی پرچم آمریکا می تواند یک افتخار نشان دادن میهن پرستی.

پوشش صورت در حال دو برابر شدن مد اظهارات همانطور که بیشتر مردم آنها را می پوشند در حالی که جسارت در طول این شیوع کروناویروس.

 • ماریا عرصه می پوشد “بیلی G. O. A. T.” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سرپرست جف هویت می پوشد یک ماسک به او گوش می دهد به عنوان بروس بارتون مدیر شهرستان اضطراری مدیریت بخش گزارش در شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه در ریورساید در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جسیکا Scambray با استفاده از یک دستمال برای یک ماسک صورت در ساحل طولانی در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • رزا Villegas, وان Nuys انتظار در خط در دو ماهانه مرکزی کلیسای لوتری و لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی بانک موبایل بانک مواد غذایی در وان Nuys, کلیسا, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • براد تامپسون COO از مار بوا, نشان می دهد برخی از ماسک های شرکت خود را در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یوهانا انجام دهید 5-سال منتظر در خط با مادر او تنها در دو ماه یکبار مرکزی کلیسای لوتری و لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی بانک موبایل بانک مواد غذایی در وان Nuys, کلیسا, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Shane Johnson می پوشد یک ماسک صورت از آریانا گراند مجموعه در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • لوز مارتینز می پوشد “Crazy Cats” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک پاسادنا افسر پلیس به نظر می رسد در طول درایو-از طریق Coronavirus تست در پارکینگ ب از رز باول در پاسادنا در چهار شنبه, مارس 08, 2020. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

 • خوزه مارتینز می پوشد “پرچم آمریکا” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • گیل فلوری نمایش یکی از ماسک است که او و بیش از 30 داوطلبان دیگر در حال ساخت ماسک برای شهروندان به استفاده از در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در سن پدرو در جمعه, مه 1 سال 2020 است. کار کردن هنر استودیو و خانه های خود داوطلبان را تولید کرده اند حدود 1,300 ماسک بیش از دو هفته گذشته در اندازه های مختلف برای کودکان و بزرگسالان و افراد مسن. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • COO براد تامپسون می پوشد “دونات” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • خوزه مارتینز sews بیمارستان انزوا لباس در بوا در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. BOA است که به طور معمول ورزشی, پوشاک, شرکت اما روشن به ساخت لباس و ماسک در طول COVID-19 (coronavirus) خاموش شدن. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • دکتر کامرون قیصر, Riverside County بهداشت عمومی افسر گزارش به شهرستان ریورساید هیئت ناظران در طول یک جلسه در کنار رودخانه در سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • پرستاران اعتراض در مقابل Kaiser Permanente بیمارستان در لس آنجلس دوشنبه 23 مارس سال 2020 است. پرستاران می گویند که آنها دریافت نکرده اند به اندازه کافی ماسک و تجهیزات حفاظتی برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و آنها هستند که با قرار دادن زندگی خود و زندگی خانواده خود را در خطر است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • لئو Villegas, وان Nuys انتظار در خط در دو ماهانه مرکزی کلیسای لوتری و لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی بانک موبایل بانک مواد غذایی در وان Nuys, کلیسا, دوشنبه, آوریل 6 سال 2020 است. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • گریسون فولی 5 را پوشش می دهد چهره خود را با یک برش پارچه را به او و خانواده اش داوطلب به محافظ پارچه ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus در ردلندس خانه بر روی چهار شنبه, آوریل 1 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • مارتا مونتویا می پوشد “Gone Bananas” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کارگران را ماسک و بیمارستان انزوا لباس در بوا در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. B. O. A. است که به طور معمول ورزشی شرکت پوشاک. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • COO براد تامپسون می پوشد “کهکشان” یکی از ماسک های مار بوا در حال ساخت در تیخوانا, CA در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. مار بوا, به طور معمول, ورزشی, پوشاک, شرکت ساخت ماسک با طرح های سرگرم کننده. (عکس از پل Bersebach اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ماسک برای فروش در گوشه ای از Sunset Blvd. و آلوارادو سنت در لس آنجلس در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • یک مرد سواری همراه Glenoaks بلوار طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • یک اسکلت در یک Burbank حیاط می پوشد یک ماسک در طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • ماسک به فروش می رسد در ون نویس بلوار طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • جیم Callaway, از شمال هالیوود می پوشد یک ماسک همسایگان خود خواهر ساخته شده در طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • یک مرد فروش ماسک همراه شرمن راه در شمال هالیوود در طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 است. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • السا می پوشد یک ماسک ساخته شده و در طول یک سفارش برای همه ساکنان به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus در دوشنبه 13 آوریل سال 2020 در وان Nuys شود. (عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

 • سیاه ترومپت اغذیه فروشی و مشروب فروشی در هانتینگتون بیچ ایجاد یک پوشش چهره با eatery نام در آن است. رستوران قصد دارد در ساخت بیشتر برای کارگران و برای فروش به مشتریان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از آلفردو Mayorga/سیاه و سفید ترومپت اغذیه فروشی و مشروب فروشی)

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه مردم سایش پوشش صورت اگر آنها را با برخی از شهرداری ها از جمله لس آنجلس و شهرستان کوستا مسا, ساخت آن را اجباری سفارش.

در حالی که صورت را پوشش می دهد لازم نیست که به درجه پزشکی چند لایه پارچه باید کمک کند در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس, مقامات گفت.

بنابراین مردم جستجو خانه های خود را برای bandannas روسری یا طولانی فراموش شده پارچه برای قرار دادن به استفاده از. سایت های آنلاین آب گرفتگی شدند که چگونه به راهنماهای برای بهترین تکنیک های تاشو. ماشین آلات دوخت شدند داستد کردن به عنوان مردم شروع به ساخت خود را, ماسک از ابتدا با استفاده از سرگرم کننده و حواس پرت پارچه به اضافه کردن یک بیت از استعداد.

DIY ساده ماسک-ساخت راهنمایی برای مبارزه با کروناویروس

“اگر شما را مجبور به قرار دادن این چیزی که در صورت خود را – در واقع یک نمایش تصویری از یک تغییر پارادایم در جامعه – چرا که نه آن را به عنوان دیوانه به عنوان امکان پذیر است گفت:” براد تامپسون رئیس عملیات برای تیخوانا-بر اساس دویدن شرکت ساخته شده است در دو و میدانی و یا بوا.

شرکت های تولید پوشاک در سراسر جنوب کالیفرنیا چرخد و کسب و کار خود را به آمد تا با چشم نواز, چهره, حفاظت, یک راه برای کمک به بهداشت عمومی همه گیر بلکه وسیله ای برای نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد.

پس از بوا ارسال شده اعلام شد ساخت ماسک صورت از آن طرح های حواس پرت کل سهام از 1000 قطعه فروخته شده در یک ساعت است. یکی دیگر از حمل و نقل چند هزار نفر باید تا پایان ماه تامپسون گفت.

پرفروش ترین ها بودند galaxy چاپ با دلداری از ستاره ها و همچنین موز پوست کنده و نم نم دونات – و البته دیوانه بچه گربه ها چسبیده به زبان خود او گفت:.

طرفداران ورزش حتی می تواند مشتری جلب کردن مورد علاقه خود را تیم بیس بال. لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد teaming تا با متعصب این شرکت که تولید کننده رسمی لباس تیم, برای ایجاد 1 میلیون ماسک و لباس. اولین ناشران رول ساخته شده بودند برای فیلیز و یانکی ها با بیشتر به آمده در هفته های آینده.

“ما امیدواریم که این تلاش ها می تواند در آینده با هم به عنوان یک جامعه برای کمک به ما را از طریق به چالش کشیدن این وضعیت” کمیسر راب Manfred در بیانیه ای گفت.

سانتا آنا مبتنی بر گشت و گذار-شرکت پوشیدن Birdwell آمد تا با یک “مرغک خرید یک به یک” ماسک برنامه با استتار طرح نقطه رقص لهستانی پولکا و یا کلمه “سلام” پخش در سراسر جبهه. برای هر “مرغک” ماسک خریدم یکی دیگر اهدا خواهد شد به هسته شان پن غیر انتفاعی است که در حال کار با لس آنجلس آتش نشانی به درایو-از طریق coronavirus تست.

سیاه ترومپت اغذیه فروشی و مشروب فروشی در هانتینگتون بیچ ایجاد یک پوشش چهره با eatery نام در آن با اضافه کردن یک چلپ چلوپ از ارتقاء به ماسک. رستوران قصد دارد در ساخت بیشتر برای کارگران و به فروش و یا هدیه دادن به مشتریان.

Wetsuit شرکت 7TILL8 مستقر در تورانس حال یک منبع اضافی از نئوپرن در لس آنجلس, استودیو, پس از آن ساخته شده به عنوان بسیاری از غیر پزشکی ماسک صورت امکان به صورت رایگان که همه مدال دیگر شدند تا در عرض چند ساعت.

با موجودی رفته آن اضافه شده یک راهنمای آموزشی در وب سایت خود را در چگونه مردم می تواند کاهش دهد تا خود را پیر wetsuits برای ایجاد تبادل نظر و ماسک.

برای ساخته شده است در دو و میدانی, لذت, ماسک, خلاقیت یک پسوند از نام تجاری است که با استفاده از حواس پرت طرح های در حال اجرا خود را کوتاه و ورزشی می پوشند.

دور بعدی ماسک خواهد شد که هدف قرار دادن بازار خواهد شد که برخی از تازه طرح از جمله از نزدیک تصویر تامپسون خود را “تاج ریش.”

“ما قصد داریم برای قرار دادن من ریشو صورت, ماسک,” او گفت:. “بنابراین به نظر می رسد مانند پوشنده لباس پوشیدن ریش من است.”

آن بود که پس از او خود گفت 20 یا بیشتر کارکنان که آنها تا به حال برای رفتن به خانه به دلیل کسب و کار تعطیل شد که تامپسون گفت: او می دانست که او “کاملا دوباره کالیبره کردن کسب و کار. چگونه سرگرم کننده خواهد بود به مسخره ترین چاپ ممکن است بر روی صورت خود را؟”

در علاوه بر این به ماسک او کار با FDA به شکل از چه پارچه را می توان مورد استفاده برای جداسازی لباسهای جامعه پزشکی می توانید استفاده کنید.

“ما همه بازگشت به کار” او گفت:. “همه کارمندان من در اینجا و ما حتی قادر به آنها اضافه کاری. آن شده است به خوبی برای هر کسی که کار می کند در اینجا به رفتن نگه دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de