فیزیکی مشاغل مرتبط به مرخصی استعلاجی قبل از بازنشستگی

مردم با طاقت فرسا شغل را بیشتر از مرخصی استعلاجی. آنها همچنین باید بالاتر از نرخ بیکاری و کوتاه تر کار زندگی جدید, دانمارکی, مطالعه می یابد.

“این مطالعه نشان داد که کار فیزیکی مطالبات مشخص عامل خطر برای کوتاه انتظار زندگی کاری و افزایش سال از عدم وجود بیماری و بیکاری” مطالعه همکاری نویسنده لارس اندرسن و همکاران نوشت. اندرسن با مرکز ملی تحقیقات محیط کار در کپنهاگ.

برای مطالعه محققان در نگاه مردم سنین 30 و 40 و 50 در دانمارک که تا به حال کار به عنوان نوامبر 2013. این محققان به بررسی دوره های خود را از مرخصی استعلاجی بیکاری و از کار افتادگی پرداخت حقوق بازنشستگی تا سال 2017.

مردان بیشتر از زنان بود و طاقت فرسا مشاغل مانند نجاری, بنایی, نقاشی, لوله کشی, تمیز کردن و تولید است.

مردان با چنین شغل به طور متوسط نزدیک به سه سال جوانتر از مردان در جسمی آسان شغل در حالی که زنان از لحاظ جسمی و خواستار شغل حدود 10 سال مسن تر از کسانی که در جسمی آسان شغل.

برای هر دو مردان و زنان از لحاظ جسمی و خواستار شغل بودند و به شدت با کوتاه تر زندگی کاری (سال کار کرده و تا زمان بازنشستگی) و بیشتر مرخصی استعلاجی و بیکاری در مقایسه با جسمی آسان شغل.

برای مردان سن 30 زندگی کاری خواهد بود انتظار می رود به گذشته تقریبا 32 سال برای کسانی که با جسمی خواستار شغل و نزدیک به 34 سال برای کسانی که با جسمی آسان شغل. در میان زنان این اعداد و ارقام فقط بیش از 29.5 سال و نزدیک به 33 سال به ترتيب به گفته محققان.

به طور کلی 30 سال با جسمی طاقت فرسا خواهد بود انتظار می رود که کمتر از سه سال از زندگی کاری, 11 ماه بیشتر مرخصی استعلاجی و 16 ماه بیشتر از بیکاری بیش از 30 سال با جسمی آسان کار يافتهها نشان داد.

معادل ارقام برای یک زن 30 ساله با یک جسمی طاقت فرسا خواهد بود دو سال کمتر از زندگی کاری اضافی 12 ماه از مرخصی استعلاجی و 8 ماه بیشتر از بیکاری با توجه به مطالعه است.

این یافته ها منتشر شد آنلاین مارس 12 در مجله پزشکی محیط و حرفه ای.

این مطالعه نمی تواند اثبات قطعی علت و معلول رابطه است. هنوز “نتايج برجسته ضرورت پرداختن به مشکلات مرتبط با کار فیزیکی خواسته با توجه به, برای مثال, افزایش قانونی سن بازنشستگی” نویسندگان نوشت: در یک مجله در انتشار اخبار.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده آمریکا کتابخانه ملی پزشکی بیشتر در بهداشت حرفه ای.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de