تقوا پیتزا و قرار دادن در پخش

من اوایل برای یک کنسرت در دانشگاه یوتا برای کشتن زمان من راه می رفت پایین به پای پیتزا فروشی.

من لذت بردن از پیتزا در پای. من فقط نمی جا به خصوص در شب جمعه که محل مواجه نگردند با 20-یه چیزی.

من در بر داشت یک نقطه در گوشه ای که در آن من نمی ایستادگی کردن به عنوان یک ادم عجیب و منزوی در یک نقطه که در آن من می توانم همه چیز را در اتاق به جز تلویزیونی یوتا جاز بازی. به جای من به تماشای تمام بازی های کوچک در جداول در اطراف من.

یک زن جوان اقدام شد بیش از حد متحرک به نصف در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن تاریخ خود را با چه سرگرم کننده او می تواند به من شک دارم.

زن جوان دیگر gamely برگزار شد یک لبخند در حالی که دوست پسر او را droned در و در و در. او مثل یک دختر کوچک که مجبور به خوردن کلم.

و در گوشه ای دور یک مرد جوان بود که با صدای بلند و با افتخار و بی حرمتی — مانند رفتار یک پسر در برابر واکنش آموزش پدر و مادر خود را.

من احساس مانند یک راهب در رمان من یک بار به خواندن یک ادم خسیس و پست که گفت: او رو از طریق جهان با تصور همه در اطراف او به عنوان آنها را نگاه در سن 10 سالگی.

حتی من رفتار مثل یک بچه. من اینجا نشسته در زیر یک پلیس لیوان شات از جیمی هندریکس, سفارش پیتزا پپرونی و بازی کارآگاه فقط به عنوان من در سال 1970.

ما همه هنوز هم بچه ها — حتی پیچیده مجموعه در انتظار کنسرت در Kingsbury سالن.

خوب کتاب می گوید: ما باید به عنوان کمی به عنوان کودکان.

شاید حقیقت این است که ما در حال حاضر کودکان ما فقط نیاز به نکته به این واقعیت است.

وجود دارد یک داستان در مورد دالایی لاما و کلیسای آنگلیکان اسقف اعظم بازنشسته دزموند توتو — عمر دوستان — ایستاده در پشت صحنه قبل از بالا فکر جمع آوری کمک. ناگهان همه از یک دالایی لاما می خندد می رسد و وانمود به چوک اسقف توتو.

“آن را متوقف کند!” اسقف توتو گفت. “دوربین های ایالات متحده هستند. قانون مانند یک مرد مقدس!”

همانطور که گفتم ما همه هنوز هم بچه ها.

پس از آن که ترک ما ؟ اگر ما هرگز نمی توانید از گودال ماسهبازی اگر در کلمات E. A. Robinson — ما همه فقط کودکان, تلاش برای املا “خدا” با اشتباه بلوک — نقطه چیست ؟

من فکر می کنم این نکته بستگی دارد که ما چگونه واکنش نشان می دهند به این واقعیت است. آن سفر ما در اینجا بی معنی است ؟ آیا ما چرخش چرخ ما برای 80 سال ؟

آیا متوجه ما را برای همیشه خواهید بود کودکان در قلب ما اجازه می دهد برای قرار دادن کنار همه ما بلند نما و نما اجازه می دهد تا ما را به کنار گذاشتن تکبر راه رفتن و شورش و مانند آن پیر راهب خودمان و دیگران به عنوان 10-ساله?

دیدن خود به عنوان یک کودک اجازه می دهد تا شما jettison همه دست و پا گیر لباس ها و ماسک. شما آن را آزاد ،

این است که چه دزموند توتو و دالایی لاما تا به حال آموخته است ؟

آنها می آیند به درک که پذیرش خود را به عنوان یک کودک اجازه می دهد تا شما پوسته کردن phoniness به صیقلی کردن قلب کفش های چوبی بنابراین چیزی شیرین و غنی می تواند جریان از طریق آن ،

من حدس می زنم که در مورد است. اما من نمی دانم.

من به شما اجازه می دانم که بعد از من از طریق انجام آزمایش از من پیتزا مشترک جای نزدیکی U.

ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>