‘دزدان دریایی کارائیب شیرین دو فقط صحبت در مورد دیوانه ترین صحنه

ژاک Hudson — شیرین کاری دو دانه ئی برای اورلاندو بلوم در سه گانه “دزدان دریایی کارائیب” سینما — به تازگی نشان داد نگران کننده ترین صحنه برای او به فیلم.

چه خبر است:

هادسون گفت: به تازگی چرخ صحنه مبارزه از “دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده قفسه سینه” بود صحنه او به خاطر بسیاری از فیلمبرداری. او گفت: آن را دشوار است به صحنه فیلم پس از او تا به حال کمی به هیچ آموزش در هر CinemaBlend.

نه آشنا نیست ؟ اینجا که صحنه:

“چرخ مبارزه من تا به حال تمرین و یا در زمان حال در آن است. من به معنای واقعی کلمه به حال حدود یک هفته به آمادگی برای آن است. Gore Verbinski مدیر و بسیار از آن غسل تعمید با آتش! من تا به حال به انجام همه سیم کار درگیر در بالای چرخ و کل مبارزه در واقع برنده برج ثور جایزه بهترین مبارزه است.”

این برج ثور جایزه که به بهترین شیرین کاری در اجرای فیلم. “دزدان دریایی” برنده این جایزه در سال 2004 برای صحنه مبارزه بین جک اسپارو (جانی دپ) و ویل ترنر (بلوم) در فروشگاه اسلحه هم با توجه به Cinemablend.

به روز رسانی در “دزدان دریایی کارائیب 6′

هنوز هم وجود دارد چند سوالات باقی مانده در مورد اینکه آیا یک ششم “دزدان دریایی کارائیب” فیلم منتشر خواهد شد در آینده نزدیک. همانطور که من نوشت: برای Deseret News, یک پیش نویس در حال حاضر در کار با دیزنی. و وجود دارد برخی از شایعاتی که Karen Gillan ممکن است رهبری جدید برای “دزدان دریایی کارائیب” حق رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de