‘به سادگی مضحک’: ساندرز حامیان نگرانی MSNBC برای پوشش نازی از معترضان در برنی تجمع

کابل شبکه خبری MSNBC آمد زیر آتش از ترقی خواهان جمعه بعد از کانال کاهش یافته و به پوشش یک تجمع اعتراضی unfurling یک پرچم نازی در آریزونا رویداد برای بهداشت ، برنی ساندرز یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری که از دست خانواده در هولوکاست با وجود پخش چند بخش تقسیم متهم ورمونت سناتور حامیان مضر نظرات آنلاین.

MSNBC در حال حاضر انجام یک بخش در مورد برنی ‘حمله’ بایدن با برجسته خود را ضبط ایم” کمدین و ساندرز حامی جک Allison. “هنوز هیچ اشاره ای به نازی ها با تکان دادن پرچم نازی در ساندرز تجمع شب گذشته. بنابراین به سادگی مسخره است.”

حامیان ساندرز’ پیشنهاد ریاست جمهوری با اشاره به شبکه دارای یک تاریخچه از نظرات منفی در مورد این سناتور از جمله دو حادثه در ماه فوریه که در آن برجسته از مفسران analogized Sanders کمپین به رایش سوم.

MSNBC صاحب نظران تشبیه برنی کمپین به آلمان نازی در هوا هفته پیش ایم” الکترونیک انتفاضه ویرایشگر طمرة Nassar. “دیروز کسی به ارمغان آورد یک پرچم نازی به یک برنی رالی.”

در ماه فوریه MSNBC‘s چاک تاد به نام ساندرز حامیان “brownshirts,” جرقه خشم و انزجار از گروه یهودی. هفته بعد در حال حاضر-رفتگان میزبان کریس ماتیوز analogized ساندرز’ عملکرد در نوادا قفقاز به رهبر نازی آدولف هیتلر با تهاجم فرانسه در سال 1939.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“بسیار کنجکاو برای دیدن چگونه MSNBC را پوشش می دهد و مجنون که برگزار شد تا پرچم نازی در برنی ساندرز’ تجمع پس از آن میزبان را در مقایسه با برنی حامیان به قهوه ای ‘پیراهن’ و نوادا پیروزی به سقوط فرانسه” مترقی فعال اردن Uhl توییتی در مدت کوتاهی پس از این حادثه.

ساندرز نیست خود را به دیدن پرچم در آریزونا رالی اما مطلع شد از آنچه اتفاق افتاده بعد. روز جمعه سناتور خطاب به رئیس جمهور خواستار آن را “غیر قابل بیان.”

آلیسون صریح حامی از ساندرز گفت: رویاهای مشترک که MSNBC‘s تصمیم به پوشش این حادثه نبود از جهل. آلیسون گفت که او تا به حال تماس بخش تولید دانیل Arnall و اطلاعات در مورد این حادثه اما این Arnall متوقف شده بود در پاسخ به او.

“این یک ارشد اخبار تلویزیون های اجرایی که دارای دسترسی مستقیم به اطلاعات در مورد یک یهودستیزانه حمله علیه یک یهودی نامزد برای رئیس جمهور” گفت: Allison. “آنها همه دسترسی به اطلاعاتی که آنها نیاز دارند. اینکه آیا یا نه آنها تصمیم می گیرند به گزارش, آن است که یک انتخاب است.”

در حالی که NBC News رفته و به مطبوعات زمان چاپ یک آسوشیتد پرس در این حادثه رسانه های اجتماعی کاربران در توییتر ادعا کرد که MSNBC‘s منظم پوشش نمی شد دست زدن به اعتراض اما تا به حال پخش شده از بخش های مختلف خواستار ساندرز به معنی رد توییتهایی ظاهرا ارسال شده توسط حامیان او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im