پلی استیشن 5 جزئیات به زودی به عنوان سونی آماده دیجیتال رویداد

سونی در حال برنامه ریزی برای برگزاری دیجیتال رویداد در ماه ژوئن به نمایش گذاشتن آینده جدید بازی های ویدئویی برای پلی استیشن 5, کنسول, گزارش بلومبرگ.

چه خبر است:

  • Sony میزبان یک رویداد مجازی در ژوئن 3 — اگر قصد دارد در شار و می تواند تغییر در میان بیماری همه گیر کوروناویروس توجه کنیم.
  • سونی ممکن است میزبان بیشتر پلی استیشن 5 حوادث در ماه های آینده.
  • اولین ارائه بعید است که عبارتند از: “هر ضروری جزئیات بر روی کنسول” توجه کنیم.
  • این رویداد به احتمال زیاد خواهد شد تمرکز بر روی بازی های خود را با توجه به آستانه.

آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد پلی استیشن 5

سونی هنوز برنامه ای برای انتشار پلی استیشن 5 در طول سال 2020 فصل تعطیلات با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس به من گزارش Deseret News.

  • سونی گفت: در یک گزارش درآمد: “با توجه به راه اندازی پلی استیشن 5 اگر چه عواملی مانند کارکنان کار از خانه و محدودیت در مسافرت های بین المللی ارائه کرده اند برخی از چالش ها در رابطه با بخشی از فرایند آزمون و مدرک تحصیلی از خطوط تولید و توسعه و پیشرفت است و با راه اندازی کنسول برنامه ریزی شده برای سال 2020 فصل تعطیلات. در این نقطه در زمان عمده مشکلات بوجود آمده اند و نه در بازی نرم افزار توسعه خط لوله برای سونی خود اول studios یا شرکای آن’ studios.”

سونی منتشر شد تصاویری از سیستم کنترل جدید در حال حاضر. و قیمت این کنسول گزارش به بیرون درز کرد در حال حاضر کانادا به عنوان خرده فروش بازی N تجارت پیشنهاد قیمت می تواند حدود 600 دلار در کانادا است که در حدود 400 دلار در ایالات متحده به عنوان گزارش دادم برای ترجمه.

برخی از گمانه زنی ها را احاطه کرده و مردم چگونه خواهد شد دانلود بازی. Jason Schreier, یک روزنامه نگار و صنعت خودی گفت: “پلی استیشن 5 می تواند به عنوان آسان برای استفاده به عنوان Netflix به من نوشت: برای Deseret News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de