“لطفا”: پزشکان مجبور به صحبت کردن به عنوان برگ برنده Ponders با صدای بلند که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند درمان Covid-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده روزانه Coronavirus نیروی کار جلسه پنج شنبه شب یک بار دیگر حدس و گمان خطرناکی و جاهلانه در درمان ممکن است برای Covid-19 این بار درهم و برهم در مورد افشای بیماران مبتلا به “فوق العاده ای” مقدار نور ماوراء بنفش و یا تزریق آنها با خانواده ضد عفونی کننده.

“این است که willy-nilly, off-the-کاف شاید-این-را-کار مشاوره. این خطرناک است.”
—کریگ اسپنسر نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا

“من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه—یک دقیقه—و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن است؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته تبدیل به ویلیام برایان یک دانشمند در وزارت امنیت داخلی. “از آنجا که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

“برای تلفن های موبایل برای من جالب” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

رئیس جمهور نظرات پس از Bryan اقدام معاون علمی و فناوری در DHS تحویل ارائه در آزمون ظاهرا نشان می دهد که نور خورشید و مواد ضد عفونی کننده مانند سفید کننده می تواند کشتن رمان coronavirus بر روی سطوح.

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به برایان را ارائه وحشت متخصصان پزشکی که با عجله به رسانه های اجتماعی و مطبوعات به هشدار در برابر خوردن مواد ضد عفونی کننده و یا آزمایش با نور درمان است.

“هشدار! لطفا فراموش نکنید مصرف تزریق استنشاق و یا در غیر این صورت استفاده از هر گونه مواد ضد عفونی کننده در خارج از آن با برچسب دستورالعمل ایم” دکتر راب Davidson, پزشک اورژانس و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر. “و نه شروع به استفاده از تخت برنزه یا sunning بدون کرم های ضد آفتاب.”

“اگر امروز نمی متقاعد کردن شبکه برای جلوگیری از پخش دستی” Davidson افزود: “هیچ چیز خواهد شد.”

“نگرانی من این است که مردم می میرند” کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست. “مردم فکر می کنم این یک ایده خوب است. این است willy-nilly, off-the-کاف شاید-این-را-کار مشاوره. این خطرناک است.”

استر Choo, پزشک اورژانس و استادیار در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم اشاره کرد در توییتر در حالی که پنج شنبه شب نخستین بار نیست که رییس جمهور در این تبلیغ تست نشده برای درمان Covid-19 تهمت توصیه های به سرعت در حال تبدیل شدن بیشتر عجیب و غریب و خطرناک است.

“ما از پیشنهاد درمان اثبات نشده (hydroxycholorquine) نشان می دهد چیزهایی که شناخته شده است به صریح آسیب (ایزوپروپیل الکل سفید),” چو نوشت. “گام بعدی چیست؟”

چو او ابراز بی اعتقادی در ظاهر در MSNBC زیر جلسه کاخ سفید.

“آن چیزهایی هستند که ما همیشه نگران است که کودکان و نوجوانان, بلع تصادفی” گفت: چو.

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de