سموم معنی انقراض: برای زنبورها و بشریت

“اگر زنبور عسل ناپدید کردن چهره زمین بود و تنها چهار سال از چپ به زندگی می کنند.” ― Maurice Maeterlinck, زندگی زنبور عسل

در 50 سال گذشته agrotoxins گسترش یافته اند و در حال هل دادن زنبورها به انقراض است.

انتخاب قبل از اینکه بشریت در حال روشن سم رایگان آینده برای نجات زنبورها, کشاورزان, مواد غذایی ما و بشریت است. یا همچنان به استفاده از سموم تهدید مشترک ما در آینده با راه رفتن کورکورانه به انقراض از طریق استکبار است که ما می تواند جایگزین زنبور عسل با هوش مصنوعی و روبات ها است.

“رباتیک زنبور عسل می گرده افشانی گیاهان در مورد حشرات آخرالزمان” زد اخیر نگهبان تیتر گزارش چگونه دانشمندان هلندی “باور آنها خواهد بود قادر به ایجاد swarms زنبور عسل-مانند هواپیماهای بدون سرنشین در گرده افشانی گیاهان هنگامی که در زندگی واقعی حشرات را به دور درگذشت.”

“ما یک بحران در 15 سال که در آن ما به اندازه کافی ندارد حشرات در جهان به واقع فراموش گرده افشانی و بسیاری از ویتامین ها و میوه ها از بین رفته اند” گفت: Eylam فرار مدیر عامل شرکت Edete دقت فن آوری برای کشاورزی است. خود شرکت میگه مصنوعی آن گرده افشان زیاد می تواند کارگر—و در نهایت جایگزین—زنبور عسل است. آن سیستم آینه کار از زنبور عسل, شروع با یک برداشت مکانیکی از گرده از گل و با پایان دادن به یک هدف توزیع با استفاده از سنسور LIDAR همان فن آوری مورد استفاده در برخی از self-driving cars.”

وجود دارد هیچ جایگزینی برای تنوع زیستی شگفت انگیز و هدیه از زنبور عسل.

هر فرهنگ و هر ایمان دیده است زنبورها به عنوان معلمان—دادن ایجاد فراوانی ایجاد آینده از گیاهان از طریق گرده افشانی و کمک به ما امنیت غذایی و رفاه. نسل بعدی بذر تبدیل شده است به نسل بعدی از دانه تنها از طریق هدیه ای از گرده افشان.

Secular coalition تحقیقات نشان داده است که بیش از 30 درصد از غذایی که می خوریم تولید شده توسط زنبور عسل و گرده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

طبیعت اقتصاد اقتصاد هدیه. در هر سنت زنبور عسل بوده و نمونه به عنوان یک معلم در دادن.

متون بودایی توجه داشته باشید که از بسیاری از موجودات زنده زنبورها و دیگر گرده افشانی حیوانات آنچه را که آنها نیاز به زنده ماندن بدون آسیب رساندن به زیبایی و نشاط خود را از منبع معاش. برای انسان به عمل در شیوه ای از زنبورها است تصویب دلسوز و آگاه زندگی می کنند.

St. John Chrysostom کلیسای کاتولیک نوشت: “زنبور عسل است و بیشتر افتخار از حیوانات دیگر نیست چرا که او کارگر اما از آنجا که او کارگر برای دیگران.” (12th وعظ)

در سنت اسلامی قرآن 16 فصل با عنوان ” زنبور عسل.’ این فصل شناخته شده است به وحی خدا.

در سنت هندو وجود دارد فوق العاده نقل قول در کتاب Srimad Mahabhagavatam که بار خوانده شده “مثل یک زنبور عسل جمع آوری عسل از همه نوع از گل خردمندان در همه جا جستجو برای حقیقت و دیدن تنها خوب در همه ادیان است.”

اجازه دهید ما هم به عنوان گونه های متنوع و فرهنگ های گوناگون و از طریق سم رایگان آلی, مواد غذایی و کشاورزی و احیای تنوع زیستی ما گرده و بازگرداندن آنها تقدس. ما باید این قدرت خلاق برای جلوگیری ششمین انقراض و فاجعه آب و هوا بدون نیاز به این غلط تکنوکرات راه حل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im