گرداب قطبی شده است وجود ندارد و از سوی ایالات متحده برای بسیاری از زمستان تا کنون, که منجر به یک بسیار گرم ژانویه.

سواحل شرقی مرکزی و جنوبی دشت درجه حرارت ثبت شده که به طور متوسط و بالاتر از نرمال در پایان ماه. متوسط دما نیز بالاتر از نرمال برای داخل بخشهایی از غرب است.

فوریه پیش بینی برای شروع کردن با بیشتر غیر طبیعی گرما در سراسر دشت و شرق اما برخی از تغییرات در حال انتظار به عنوان ما را از طریق حرکت ماه دوم سال است.

سرد هوا انتظار می رود به تکه به ایالت های مرکزی در بخش اول از هفته آینده ممکن است نشانه ای از حتی وحشیانه تر Arctic air است که می تواند ریشه و بعد از آن در ماه.

“ما پیش بینی است که قوی فشار Arctic air برگزار خواهد شد به ایالات متحده در دومین و سومین هفته از ماه فوریه در پاسخ به جابه جایی و یا تضعیف تاوه در هفته اول فوریه” AccuWeather منجر دوربرد هواشناس پل Pastelok گفت.

زمانی که گرداب قطبی-یک استخر تلخ و هوا است که اغلب بیش از قطب شمال در طول زمستان تضعیف می شود و یا طویل های منجمد هوا است که به طور معمول قفل در بالای دایره قطب شمال در نهایت می تواند شکستن سست و حرکت به سوی جنوب.

وجود حداقل یکی از عوامل کار در برابر زیادی رفت و برگشت از سرمای هوا به ایالت های شرقی به خصوص در جنوب شرقی و اقیانوس اطلس.

یک منطقه با فشار بالا در اکثر سطوح از جو پافشاری کرده است در جنوب غربی اقیانوس اطلس این زمستان — و آن است که به کمک به پمپ خفیف درجه تا شرقی. نشانه این است که این الگو ممکن است همچنان در بسیاری از فوریه.

“به همین دلیل ما انتظار داریم در آینده بزرگ تخلیه Arctic air به هدف داخلی غرب و شمال دشت در ابتدا که در آن ممکن است بیشتر مداوم به عنوان فوریه پیشرفت” Pastelok گفت.

“در حالی که مقدار هوای سرد می تواند کار به ایالت های شرقی در میانه به بخش دوم فوریه وجود دارد این است که برخی از عدم قطعیت به عنوان به چگونه طولانی مدت و/یا شدید ممکن است این بسته در بخش های مداوم منطقه از فشار بیش جنوب غربی اقیانوس اطلس” Pastelok گفت.

آخرین توجهی تاوه شیفت بود که در طی اواسط تا اواخر نوامبر که باعث سرد شیوع از اواخر نوامبر تا اوایل دسامبر.

حتی اگر چند عمده قطب شمال شیوع بیماری در سال گذشته رسیده اند بسیاری از ایالات متحده آن است که نادر برای کل کمتر از 48 متحده به سرد همه در همان زمان. به طور معمول هوا سرد خواهد شد پانچ به یک سوم تا دو سوم از هم پیوسته متحده به عنوان مناطق دیگر باقی می ماند گرمتر از متوسط است. پس اگر هوا سرد شد به پراکندگی بیش از غربی و مرکزی متحده وجود دارد خواهد بود یک گرایش به شرق یا جنوب شرقی باقی می ماند گرمتر برای یک دوره طولانی تر از زمان.

“مهم نیست که چه ما نمی بینیم شش تا هشت هفته شیوع Arctic air است که معمولا آنچه اتفاق می افتد با یک تاوه شیفت بلکه هفت تا 14 روز سرد قسمت و یا کوتاه تر” Pastelok گفت.

“وجود دارد هنوز هم می تواند یک زن و شوهر از شب و روز که در آن هوای سرد sneaks راه خود را به سوی جنوب شرقی با سرما یا یخ است و می تواند یک مشکل با برگ و شکوفایی در حال اجرا دو تا سه هفته جلوتر از برنامه,” او اضافه شده است.

گرما آینده در اوایل هفته آینده به احتمال زیاد به افزایش است که برگ از ناهنجاری.

گسترش هوای سرد به ایالت های مرکزی و شاید غرب می تواند راه اندازی یک فعال طوفان آهنگ مارس به عنوان پیشرفت. که بسته به طرف مقابل درجه حرارت منطقه مکان تا پایان را تعیین که در آن مناطق برف سنگین و یخ و باران رخ می دهد.

بارش برف به طور کلی نزدیک شده است به طور متوسط بیش از heartland با چند جیب زیر متوسط بارش برف در شهرهایی مانند شیکاگو است.

بسیار از شمال ردیف مرکزی متحده دریافت کرده است بالاتر از متوسط بارش برف تا کنون با نزدیک به بالاتر از متوسط برف برای شمال ردیف از شرق. اما قطعی برف و خشکسالی است پافشاری بیش از حد مرکزی Appalachians به اواسط اقیانوس اطلس و سواحل جنوب انگلستان.

تنها 0.3 اینچ از برف کاهش یافته است در فیلادلفیا در مقایسه با متوسط فصلی نزدیک به 9 اینچ در پایان ماه ژانویه است. چند ساله برف نقاط مانند South Bend, Ind.; Erie, پنسیلوانیا; کلیولند و بوفالو, n. y.; تا به حال 25 درصد به 50 درصد از میانگین بارش برف تا کنون.

تعداد بسیار کمی از شهرستانها دریافت کرده اند بالاتر از متوسط بارش برف و آنهایی که عمدتا در شمال انگلستان.

حداقل برای اسکی بازان snowmobilers و برف در کل هنوز هم وجود دارد برخی از امید برای بیشتر از چیزهای سفید در برخی از, برف گرسنگی منطقه اگر پرس سرد و طوفان آهنگ تابه. اما حتی اگر طوفان زمستان را ایده آل راه, هیچ تضمینی وجود ندارد که طوفان را همه برف.

در این میان خانه و صاحبان کسب و کار صرفه جویی در صورتحساب و حرارت خود را از مرکز و شرق کشور با متوسط خروج ثبت شده است که به طور طبیعی در ماه ژانویه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de