پلیس و درگیری پس از D. A. اعلام پلیس تیراندازی توجیه

سالت لیک سیتی — معترضان محکوم کردن تیراندازی پلیس از برنارد Palacios-کربجل و اعلام کرد که این افسران که به او شلیک شد از نظر قانونی توجیه به خیابان ها ریختند پنج شنبه شب پخش كردن, قرمز رنگ به عنوان نمادی از خونریزی است.

به عنوان شب در رفت حدود 200 معترض شد تهاجمی تر شکستن پنجره در شهرستان دریاچه نمک منطقه وکیل سیم گیل و با توجه به یک صدای جیر جیر از نمک دریاچه پلیس پاشش افسران با اسپری فلفل. هنگامی که تظاهرکنندگان در هم شکسته ویندوز پلیس اعلام کرد جمع آوری شد و در حال حاضر غیر قانونی و شروع به درخواست معترضان برای متفرق کردن.

نمک دریاچه رئیس پلیس مایک براون در توییتر گفته بود: “من صادقانه امیدواریم که اعتراض امشب صلح آمیز باقی خواهد ماند به عنوان آن شب پس از شب” اما از آنجا که آن را تا به حال این رویداد اعلام شد غیر قانونی مجمع.

“ما در حال حاضر اجازه می دهد تا برخی از خرابکاری اما سپس آنها را برگردانده و شروع به نقض ویندوز” براون گفت: KSL-TV. “ما فقط نمی تواند اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

در حالی که هیچ آسیب انجام شد به کنگره به دلیل آن تخریب شد توسط معترضان در اوایل این سال رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام وضعیت اضطراری در مدت کوتاهی پس از اعتراض به تشدید بسته شدن ساختمان و زمینه را تا ژوئیه 13.

معترضان جمع شده بودند با هم در یک خط در سراسر 500 جنوبی به عنوان پلیس تشکیل شده تا در هر دو به پایان می رسد از بلوک جمعیت را پراکنده کنند. آنها سپس به سمت پلیس و راهپیمایی به جلو با سلاح های خود را مرتبط با هم شعار “ما می ترسند.”

این گروه متوقف کوتاه از پلیس خط و در ادامه به مناجات. چند معترضان رو به پلیس و فریاد زد در چهره خود را. سپس افسران پیشرفته در خط و برخورد با معترضان برخورد آنها را با باطوم و هل دادن آنها را با سپر.

معترضان را به عقب رانده و پرتاب بطری های آب و مختلف سطل زباله در افسران ضد شورش در حالی که در تلاش برای باقی می ماند گروه بندی می شوند ، یکی پس از دیگری برخورد معترضان دوباره نقل مکان کرد و دور از منطقه به سمت جنوب در خیابان دولت.

معترضان در نهایت دور برگشت حدود 500 جنوب و به آرامی شروع به پراکنده به عنوان پلیس دور آنها و دستور داد آنها را به ترک این منطقه است.

نمک دریاچه پلیس بعد توییتی که یک افسر بود و در یک بیمارستان محلی با صدمات و دو نفر دستگیر شده بود.

معترضان با تجمع در مقابل ساختمان گیل ساعات اداری پس از او کرد که او مصمم افسران که به کشته شدن پلکیس شد از نظر قانونی توجیه در استفاده از نیروی مرگبار. بدون هزینه خواهد بود در برابر نمک دریاچه افسران پلیس نیل Hockeyallsvenskan و کوین فرتونا.

به عنوان سازمان دهندگان متهم Gill داشتن پلکیس’ خون خود را در دست معترضان وسایل نقلیه استفاده می شود برای جلوگیری از ترافیک در 500 جنوبی و همچنین به عنوان دولت و خیابان و خیابان اصلی و نقاشی, خیابان خارج گیل دفتر قرمز در کنار پیام “خون بیش از حد.” آنها همچنین ریخت و قرمز رنگ بر روی پله های منتهی به ساختمان و آغشته قرمز handprints در ستون ها و پنجره ها در نمای ساختمان.

پلیس راه اندازی خود را سنگر پایین خیابان از معترضان محاصره به منظور هشدار به رانندگان دور اما در ابتدا به آن نزدیک نمی شود ،

به عنوان آنها انجام داده اند تقریبا شبانه برای چند هفته گذشته تظاهرکنندگان دوباره آویزان پوستر در خارج از گیل و تا زمان شناخته شده شعارهای مانند “نه عدالت بدون صلح” و “که در خیابان ؟ خیابان های ما.”

برخی از معترضان نیز همگرا در رسانه ها با چتر سیاه در تلاش برای جلوگیری از خود را مشاهده و یا به شدت مواجه با خبرنگاران. آنها ادعا تصاویر از گزارش های خبری از تظاهرات منجر به دستگیری.

پس از تظاهرات خارج گیل دفتر معترضان راهپیمایی در خیابان های نزدیک به توقف در تقاطع 400 جنوبی و خیابان دولت به زانو زدن در سکوت قبل از ادامه و در نهایت بازگشت به دفتر دادستان منطقه.

گیل گفت: در طولانی در کنفرانس خبری روز شنبه که او درباره تصمیم خود را پس از به طور کامل بررسی تمام شواهد و مدارک ارائه شده به او از جمله بدن فیلم دوربین به تازگی منتشر شده فیلم های نظارت و پلکیس’ گزارش کالبد شکافی.

پلیس در پلکیس 34 بار قابل توجه او حداقل 12 بار او به عنوان فرار از آنها را پس از آنها در پاسخ به گزارش یک تهدید مردم با اسلحه در ساعات اولیه صبح از مارس 23.

زمانی که پالاسیوس فرار از آنها پلیس دستور داد او را 17 بار به توقف و رها کردن سلاح او برگزاری است. Palacios افتاد و سقوط کرد و سپس تضعیف و سقوط دوباره به عنوان او تلاش برای نگه داشتن در حال اجرا در هر زمان حذف و گرفتن سلاح های خود را با توجه به تصویری گیل نشان داد پنج شنبه.

پلیس پالاسیوس به عنوان او تلاش برای گرفتن یک سوم زمان فقط پس از یک افسر دیگر شنیده می شود فریاد به بی حس کردن او با یک تیزر.

Palacios,’ تعيين به نگه داشتن تفنگ خود را به رهبری افسران به باور او یک تهدید قریب الوقوع گیل گفت.

Palacios مرگ و مرگ جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس منجر به نزدیکی تظاهرات در سراسر کشور از دوستان و اعضای خانواده و فعالان خواستار عدالت برای هر دو مردان و خواستار پلیس اصلاحات.

لکس اسکات بنیانگذار سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در یوتا با صدور بیانیه آماده زیر گیل تصمیم گیری است.

“سیم گیل به طور مداوم رد می کند عدالت را به خانواده های قربانیان خشونت پلیس. هر کسی که واقعا معتقد است که در نظام عدالت کیفری می داند که افراد متهم به جنایات سزاوار به روز خود را در دادگاه. Black Lives Matter یوتا ادامه خواهد داد به کار برای یک سیستم است که اجازه خواهد داد که پلیس به شلیک فرار متهمان ، هیچ افتخار در آنچه که پلیس انجام داد. افسران باید برای حفظ زندگی د-تشدید شرایط و مطمئن شوید که مردم برای زنده ماندن تعامل با پلیس است. ما می گویند که ما نا امید در سیم تصمیم اما ما آمده اند به انتظار چیزی جز بی عدالتی از سیم کارت” اسکات گفت.

کمک: پت Reavy

اصلاح: نسخه قبلی به اشتباه گزارش داد که جورج فلوید بود به ضرب گلوله توسط پلیس. او پس از پلیس kneeled در گردن او در حالی که او را بازداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>