بازداشت دو نفر در اثر تیراندازی در Ahmaud Arbery

مارس 7 (UPI) — بیش از دو ماه پس از Ahmaud Arbery بود به ضرب گلوله در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی نیوبرانزویک گرجستان پلیس دستگیر و دو نفر برای تیراندازی, مقامات گفت.

گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس McMichael, 34 دستگیر شدند و به اتهام پنج شنبه با قتل و تشدید حمله در Arbery مرگ و خواهد بود رزرو به Glynn زندان شهرستان, مقامات گفت.

گرجستان اداره تحقیقات گفت: Arbery, 25 هدف گلوله قرار گرفت و کشته Feb. 23 در Satilla سواحل محله در نیوبرانزویک پس از مواجه شدن با این جفت ارز با سلاح گرم است.

بنیامین Crump یک وکیل برای Arbery پدر گفت: در بیانیه ای که آن را “ظالمانه” است که آن را در زمان بیش از دو ماه برای آنها گرفته شود به پلیس بازداشت کرده است.

“این اولین گام برای عدالت است. این مرگبار پدر و پسر دو در زمان قانون را به دست خود,” او گفت:. “این یک تقلید مسخره امیز از عدالت است که آنها لذت می برد و خود را برای آزادی 74 روز بعد از گرفتن زندگی یک جوان سیاه بود که به سادگی به دویدن.”

جمعه شده اند Arbery 26 روز تولد او اضافه شده است.

اتهامات ابتدا در برابر این McMichaels و Arbery مرگ شکست خورده برای به دست آوردن توجه تا یک تصویری از تیراندازی ظاهر در اینترنت در اوایل این هفته.

این ویدئو شات از یک وسیله نقلیه انتهایی Arbery است که آهسته دویدن در امتداد یک خیابان در یک روز آفتابی نشان می دهد Arbery مواجه با McMicael مسلح با آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ ساچمهای. یک شات از کار اخراج شده است. دو مرد دیده می شود مبارزه. یک شات دوم از کار اخراج شده است و این ویدئو به پایان می رسد.

با توجه به گزارش پلیس بزرگتر McMichael گفت: پلیس پس از تیراندازی که آنها فکر Arbery شبیه کسی که مظنون به ارتکاب یک سری از شکست در منطقه و تعقیب بعد از او. تراویس شلیک سلاح خود را در دفاع از خود پس از Arbery او حمله گرگوری پلیس گفت.

کالبد شکافی نشان داد که Arbery به ضرب گلوله کشته شد سه بار.

گاردن سیتی منطقه وکیل جورج Barnhill بود که در ابتدا اختصاص به این مورد گفت: در نامه ای که او را اتهامات علیه این سه نفر به عنوان آنها در “تعقیب” دزدی مشکوک با “جامد دست اول علت احتمالی.”

او گفت: این ویدیو اثبات شده است که این تیراندازی در دفاع از خود.

“با توجه به این واقعیت Arbery آغاز مبارزه در نقطه Arbery برداشت تفنگ ساچمهای تحت گرجستان قانون McMichael شد مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود,” او نوشت.

Barnhill recused خود را از این پرونده پس از Arbery مادر گفت: وجود تضاد منافع به عنوان سالمند McMichael بازنشسته شده بود از یکی دیگر از منطقه دفتر دادستان.

S. Lee مریت یک وکیل برای Arbery خانواده گفت: از طریق توییتر پس از ظاهر که آن را تایید می کند Arbery دنبال شد توسط سه مرد سفید که هدف او “تنها به دلیل نژاد و قتل او را بدون توجیه.”

“این است که قتل” مریت گفت.

این ویدئو موجب خشم و انزجار در میان مردم و فعالان و NBA ستاره بسکتبال LeBron James که در توییتی در مورد Arbery مرگ ارائه تسلیت خود را, نماز و خشم در برابر اتهام بی عدالتی از تیراندازی.

“ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما! نمی تواند حتی برای یک لعنت تنه زدن مرد!” LeBron گفت.

صبح از ویدئو را انتشار Glynn, اداره پلیس شهرستان بود که تحقیق در مورد تیراندازی با درخواست گرجستان اداره تحقیقات به “بررسی انتشار تصویری مربوط به Arbery مرگ است.”

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در بیانیه ای گفت که در همان روز که “گرجی شایسته پاسخ.”

در توییتر پنجشنبه Crump به نام مقامات به دستگیری ویلیام “Roddie” برایان به عنوان همدست به جرم و جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net