پلیس از قتل مشکوک می گویند قتل West Jordan, زن و شوهر نبودند تصادفی

غرب اردن اولیه مشکوک بود به نام جمعه در تیراندازی مرگ و میر ناشی از غرب اردن ،

پلیس اعلام کرد بعد از ظهر دوشنبه آنها به دنبال آلبرت خنوخ Johnson, 31, از غرب اردن در رابطه با قتل های تونی Butterfield, 31 و کاترین Butterfield, 30.

ساعت بعد جانسون را به اتهام کمک به شوهرش فرار, به گفته پلیس استشهاد.

سینا Johnson, 29 دستگیر شد برای بررسی انسداد عدالت و دستکاری با شواهد. با توجه به استشهاد جانسون “تا به حال اطلاعات” در مورد Butterfields مرگ اما “همچنان به تحریف دانش خود را از آنچه رخ داده است” در مصاحبه ای با پلیس است.

“(او) نکردن محل قتل مشکوک و ناسالم او بازگو از آنچه رخ داده است و دخالت خود را. آن شناخته شده است که (او) تا به حال تماس با قتل مشکوک در موارد متعدد قبل و بعد از قتل” استشهاد متحده است.

جانسون همچنین گفته “دفع از موارد از ارزش مدارک مورد قتل” با توجه به استشهاد هر چند این گزارش نیست چه می گویند. پلیس بیشتر اشاره کرد در استشهاد که جانسون “اظهارات که او قصد دارد برای خرید بلیط هواپیما به آریزونا خواهد بود و مشخص نیست که در آریزونا او را. ادعایی حزب در حال حاضر با کمک قتل مظنون در حال فرار و (پلیس به اعتقاد او) ادامه خواهد داد برای کمک به, قتل مشکوک اگر منتشر شد.”

پلیس گفت: آنها باور نمی کشتار تصادفی بود.

Albert Enoch Johnson
آلبرت خنوخ جانسون
West Jordan, اداره پلیس

“آقای جانسون شناخته شده بود به Butterfields. این بود که به صورت تصادفی عمل می کنند. ما اعتقاد داریم آن را هدفمند عمل خشونت و جدا شده عمل” گفت: غرب اردن پلیس Sgt. J. C. هولت.

اما پلیس آشکار نیست در جمعه چگونه Butterfields می دانستند جانسون یا ممکن است انگیزه برای جرم و جنایت. هولت با این حال تصریح کرد که Butterfields درگیر شدند در هر گونه فعالیت های جنایی مانند مواد مخدر و یا باندهای.

“ما اعتقاد داریم که Butterfields شدند مطلق واقعی قربانیان” هولت گفت. “آنها هیچ نقشی در این. ما باور نمی وجود دارد هر گونه فعالیت های جنایی در جریان در بخشی خود را و یا هر چیزی شبیه به آن. فقط یک وضعیت وحشتناک. وحشتناک.”

بدن Butterfields داشت و از اوایل روز شنبه در خانه خود 3277 W. 6920 جنوبی. یکی از همسایه ها به نام پلیس پس از شنیدن صدای شلیک گلوله و فریاد زن حدود 1:15 a. m. به گفته پلیس. تونی باترفیلد بدن داشت در حیاط خلوت و همسر خود را فقط در داخل راهرو. پلیس گفته اند اگر هر فرد به ضرب گلوله کشته شد بیش از یک بار.

Tony and Katherine Butterfield
تونی و کاترین Butterfield
West Jordan, اداره پلیس

این Butterfields’ سه کودکان با سن کمتر از 4 شد و همچنین خانه در زمان. آنها مجروح شدند. آن شناخته شده نیست اگر کودکان را دیدم یا چیزی شنیده که آن روز صبح.

محققان بر این باورند آلبرت جانسون مجبور راه خود را به Butterfields خانه و رویارویی گرفت.

“ما اعتقاد داریم این بود که یک خانه حمله” هولت گفت. “او یک خوش آمدید مهمان وجود دارد.”

او مسلح با تفنگ و Butterfields سعی در دفاع از خود با چاقو از خانه هولت گفت. همانطور که از دوشنبه پلیس پیدا کرده بود و تفنگ.

هولت گفت: بر اساس شواهد جمع آوری شده در صحنه کارآگاهان به اعتقاد جانسون “چاقو یا برش” در طول درگیری در هر دو خود را در دست ها یا پاها. آسیب های خود را به احتمال زیاد به اندازه کافی مهم است که آنها هنوز هم باید قابل توجه هولت گفت. برخی از این شواهد نیز کمک پلیس نام جانسون به عنوان یک مظنون.

“مقدار زیادی از آن تا به حال انجام با آسیب های که او تا به حال. ما در بر داشت بلافاصله در صحنه سرنخ است که او زخمی شده است به عنوان به خوبی. ما باید متفاوت شواهد فیزیکی موارد مرتبط با آن” هولت گفت: در حالی که اضافه کردن او نمی تواند رفتن به جزئیات در مورد شواهد جمع آوری شده است.

پلیس همچنین اشاره کرد که جانسون به نظر می رسد در پنهان شده است.

“بدیهی است که ما شده ایم به طور فعال به دنبال او برای چند روز و او است اجتناب از تماس با ما. به طوری که باید قرض دادن برخی از بینش به آنچه ما احساس می کنیم مثل این است که در رفتن با او” هولت گفت.

نیز وجود دارد “نشانه خانه رفته بود از طریق” او گفت:. اما محققان مطمئن بودند شنبه اگر چیزی از دست رفته بود از خانه.

هولت گفت جانسون دارای سابقه کیفری احتمالا در کالیفرنیا است. یک بررسی از یوتا پرونده های دادگاه نشان می دهد که او نه متهم شده است در اینجا.

جانسون 5 فوت و 10 اینچ قد و وزن 270 پوند است. او در گذشته رانندگی یک خاکستری تیره 2008 تویوتا کرولا با یوتا پلاک V46-4MW.

هولت گفت: متهم شده است که در پلیس به عنوان به خوبی به عنوان باترفیلد خانواده به دلیل غم انگیز, طبیعت و کودکان درگیر است.

اعضای خانواده از زن و شوهر آنها را به عنوان “باور نکردنی مسیح مانند, نوع, شاد و دوست داشتنی پدر و مادر و فرزندان و خواهر و برادر و دوستان.” این Butterfields فعال بودند اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران.

هر کسی با اطلاعات جانسون خواسته است برای تماس با پلیس در 801-840-4000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im