پلیس تصادف با خودرو در مسیر به گزارش خشم جاده حادثه در آناهایم

آناهایم ماشین پلیس برخورد با وسیله نقلیه دیگر در حالی که در پاسخ به گزارش از یک مرد که خود یک تفنگ را در یک آشکار خشم جاده حادثه که منجر به دستگیری یکی در دوشنبه 23 مارس.

هیچ از کار اخراج شدند عکس, آناهایم, پلیس Sgt. شین Carringer گفت. عمده آسیب های گزارش شده در هر حادثه.

دنباله ای از حوادث منجر به سقوط زمانی شروع شد که یک تماس گیرنده گفته مقامات که یک مرد در پشت چرخ از یک تویوتا تا به حال نمایش داده شده از یک اسلحه گرم در حالی که رانندگی در نزدیکی آناهایم بلوار توپ و جاده در حدود 8 بعد از ظهر Carringer گفت. یک افسر امنیتی به این حادثه شد سفر در یک مشخص شده ماشین پلیس با چراغ ها و آژیر فعال می شود. آن برخورد با یک SUV در تقاطع آناهایم بلوار و کریتوس خیابان.

  • پلیس تحقیق در نزدیکی محل برخورد شامل یک SUV و یک آناهایم اداره پلیس وسیله نقلیه در تقاطع آناهایم بلوار و کریتوس خیابان در دوشنبه 23 مارس (عکس Brentt Sporn/OnScene تلویزیون).

  • آناهایم ماشین پلیس برخورد با یک SUV در تقاطع آناهایم بلوار و کریتوس خیابان در حالی که در مسیر به اتهام خشم جاده حادثه در دوشنبه 23 مارس (عکس Brentt Sporn/OnScene تلویزیون).

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آناهایم ماشین پلیس برخورد با یک SUV در تقاطع آناهایم بلوار و کریتوس خیابان در حالی که در مسیر به اتهام خشم جاده حادثه در دوشنبه 23 مارس (عکس Brentt Sporn/OnScene تلویزیون).

عکس های گرفته شده در محل تصادف را نشان داد دوج دورانگو در تقاطع با آسیب به آن عقب سمت راننده و یک ماشین پلیس با یک شکست جلویی به نظر می رسد که به سفر بیش از یک پیاده رو و بر روی یک پچ چمن. هیچ کس به طور جدی صدمه دیده اما راننده غیر نظامی SUV فرستاده شد به بیمارستان برای ارزیابی با شکایت از درد Carringer گفت. هیچ شخص را بازداشت گرفته شده در ارتباط با برخورد که تحت بررسی بود دوشنبه شب.

در ضمن گمان در این مورد گزارش شده از خشم جاده متوقف شده بود توسط ماموران در این نزدیکی هست و دستگیر Carringer گفت. او رزرو ظن, جنایت, حمله, و بعد از شناسایی به عنوان دیوید پارک, 42, از فولرتون. او تا به حال یک مجوز معتبر به حمل سلاح پنهان و خود را در قبال اتهامات عنوان شده برای در اختیار داشتن اسلحه های درگیر در حادثه به اتهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im