ماشین پلیس لغو شد که هزاران نفر را به دریاچه نمک خیابان های شهر در هرج و مرج شد (+ویدئو)

سالت لیک سیتی — چه آغاز شده به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه در مرکز شهر سالت لیک سیتی در برابر نژاد پرستی پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس تبدیل شده و مرج بیشتر به عنوان روز رفت.

حدود 3 بعد از ظهر در یک تقاطع در مقابل, Salt Lake City, کتابخانه عمومی جمعیت بدبختانه یک ماشین پلیس بود که پشت stomped در آن و تلاش به آن نور در آتش است.

گرد و غبار-یو پی اس بین معترضان و برخی از شهروندان و رانندگان شرکت کننده در این تجمع نیز رخ داده است. یک ویدئو گرفته شده توسط یک معترض و به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان داد یک ماشین رانندگی را از طریق جمعیت است.

یک زن نیز اقدام به حمله چند معترضان با یک چکش ضربه زن دیگری که کاهش یافته است توجه پزشکی, Salt Lake City, پلیس گروهبان. کیت گفت: Horrocks.

معترضان کشتی چکش از زن Horrocks گفت و او زد قبل از اینکه پلیس می تواند او را پیدا کنید.

در اوایل بعد از ظهر معترضان صحبت در مورد اینکه چرا آنها وجود دارد.

“به عنوان یک کشور, من فقط احساس شکسته و من احساس می کنم می ترسم برای همه در جامعه است. من فقط احساس می کنم که کشور ما نه تنها اجازه دادن به ما زندگی می کنند زندگی ما و مردم بی گناه کشته می شوند بدون هیچ دلیل” Savanah نورمن گفت: تبدیل شدن عاطفی در مقابل, Salt Lake City, عمومی ایمنی ساختمان است.

“من احساس می کنم بسیاری از پشتیبانی از امروز در اینجا. دیدن بسیاری از مردم آمده است بسیار رهایی بخش و هیجان انگیز است برای دیدن چرا که من فکر می کنم در یوتا هنوز هم وجود دارد بسیاری از نژادپرستی است. و بنابراین من واقعا خوشحال هستم که مردم بیرون آمد و به نشان حمایت از” نورمن گفت.

“من فقط فکر می کنم ما در گذشته نی. این از آن است. مردم تغذیه می شوند و آنها از هر حق بود. و من فکر می کنم این قتل جورج فلوید هر کس فقط انجام می شود. ما در حال انجام است.”

قبل از اواسط بعد از ظهر از اعتراض باقی مانده بود نسبتا آرام و حتی برخی از فرزندان با پدر و مادر خود را به فراخوان عدالت برای Floyd.

این اعتراض تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده به عنوان یک کاروان با شرکت کنندگان دلسرد از محوری خارج از وسایل نقلیه. سازمان دهندگان خواسته معترضان برای حفظ فاصله فیزیکی از دیگران است.

هزاران نفر از مردم در وسایل نقلیه دور Salt Lake City Police Department, بسیاری از تکان دادن نشانه هایی از خود ویندوز است که گفت: شعارهایی مانند “Black Lives Matter” و “عدالت برای جورج فلوید” با دیگران decrying نژادپرستی و خواستار پلیس اصلاحات.

“من احساس می کنم من می دانم آنچه اجداد من از طریق رفت و در دهه 1960 و این غم انگیز است که در اینجا در سال 2020 ما هنوز هم گفت:” من می توانم این را باور نمی کند. ما می گوییم ” سیاه زندگی مهم است.’ این اولین بار نیست یک مرد سیاه پوست کشته شده بود,”, زلا بلند گفت: Deseret News.

“این خوب است چرا که من احساس می کنم ما در حال نشان دادن جهان است و ما در حال نشان دادن SLCPD که ما آنها را ببینید و ما در حال تماشای آنها و ما اجازه دادن به صدای ما شنیده شود. من احساس می کنم بسیاری از همدلی من احساس می کنم بسیاری از غم و اندوه بلکه من خوشحالم که ما در حال گفت نام خود را. ما در حال گفت جورج فلوید ما در حال گفت … احمد Arbery. ما در حال رفتن به آنها را فراموش. ما در مورد مراقبت از آنها, چرا که اگر ما را نمی, پس از آن هیچ کس دیگری خواهد شد” او وعده داده شده.

او گفت که او احساس می کند فلوید مورد توجه بیش از دیگران است.

“اما من احساس می کنم مثل ما شده ایم در نقطه اوج سال است. ما خسته از مبارزه برای حقوق ما, اما ما در حال رفتن به مبارزه برای حقوق ما,” او گفت و توضیح داد که او معتقد است که نیروی پلیس نیاز به بازسازی برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند.

“سوال این نیست که بعد از آن وقتی است که او در کنار. وقتی که من بعد هنگامی که او بعد هنگامی که برادران من هستند بعد هنگامی که مادر من بعد هنگامی که پدر من بعدی؟” Naia James اضافه شده است.

در عرض یک ساعت ماشین بسته بندی شده, خیابان, ایجاد وقفه در ترافیک مرکز شهر و هزاران نفر نیز راهپیمایی در پای شعار “ما نمی توانیم نفس بکشیم.” آنها سپس راه خود را به دولت و کنگره.

بث جنینگز و خانواده او زندگی می کردند در مینیاپولیس قبل از حرکت به یوتا و می گوید او دوستان وجود دارد که در حال نهفته آشفتگی.

“ما فقط می خواستم برای نشان دادن همبستگی خود با معترضان در مینیاپولیس در حال حاضر علیه خشونت های پلیس,” جنینگز گفت.

Haizel Jennings 10 گفت: از فلوید مرگ: “من احساس می کنم این نوع از unhumanizing که پلیس از آنجا که من احساس آن را مرتب کردن بر اساس حق انسانی را امتحان کنید, اگر در برخی از نقطه شما می توانید متوقف کردن کسی که در حال مرگ بود به آن را متوقف کند. آن را بخشی از حقوق بشر فکر می کنم.”

در اوایل بعد از ظهر پیام های نوشته شده در ویندوز از اداره پلیس ساختمان از جمله “ما نمی توانیم نفس” و ناسزاهای کارگردانی شده است ، چندین افسران دیده می شود می تواند از طریق پنجره های رنگی به انتظارنشسته بودند تا در راه پله داخل ساختمان.

مانند دیگران در سراسر کشور, نمک دریاچه معترضان خواستار عدالت برای فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او. گزارش ها می گویند او به پلیس گفت که او نمی تواند تنفس قبل از او درگذشت. در شهرستانها در سراسر کشور, رهبران محلی به طور فزاینده ای گفت: آنها ممکن است نیاز به کمک از ملی Guardsmen یا حتی پلیس نظامی برای مهار ناآرامی.

این داستان به روز خواهد شد.

کمک: Alex کبررو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im