پلیس: فرد مسلح به ضرب گلوله پس از ربودن تگزاس اتوبوس

20 آوریل (فردا) — پلیس در تگزاس به ضرب گلوله یک مرد مسلح در یک درگیری پس از مشکوک ربوده اتوبوس و رهبری ماموران در یک تعقیب از طریق شهرهای مختلف در دولت, مقامات گفت.

حداقل دو افسر به ضرب گلوله کشته شد در این حادثه پنج شنبه و منتقل شدند, به بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات حلقه گل در اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

مظنون 31 ساله رامون توماس Villagomez که کشته شد در طول تبادل گلوله با پلیس بود و می خواست در سن آنتونیو در ارتباط به قتل دوست دختر خود را و تشدید حمله با سلاح مرگبار از بستگان در شهرستان برازوریا،.

پلیس گفت: آنها هشدار داده شد به ربودن منطقه دالاس حمل و نقل سریع اتوبوس در Richardson, Texas در حدود ساعت 11 صبح پلیس گارلند سخنگوی وزارت پدرو Barineau گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که افسران گفته شد وجود دارد یک مرد مسلح در یک تیره, اتوبوس, برگزاری راننده گروگان گرفتند.

مقامات گفت: تنها یک زن مسافر در اتوبوس زمانی که Villagomez سوار و دستور راننده در زور اسلحه به کجا بروید.

DART ماموران اقدام به شک بعد از شناسایی به عنوان Villagomez به جلو اما او شروع به تیراندازی پلیس قابل توجه یکی از آنها را در پای این اداره گفت.

حلقه گل قرار دادن ماموران وارد پیوست و دیگر آژانس های اجرای قانون در تعقیب خودرو از طریق, Dallas, Richardson, حلقه گل و راکوال به عنوان مظنون اخراج های متعدد عکس در تعقیب افسران قابل توجه چند پلیس موبایل, مقامات گفت.

پلیس گفت: یکی از دور سوراخ شیشه جلو اتومبیل از یک رزمناو و یک حلقه زده افسر در گردن.

تعقیب آورده بود به توقف در رولت که در آن افسران قادر به استقرار سنبله نوار در امتداد بزرگراه که پشت سر هم اتوبوس’ لاستیک.

“مسلح خارج شد و عکس در ادامه به اخراج می شود و او زده بود توسط افسران ما” Barineau به خبرنگاران گفت:.

Villagomez منتقل شد به یک بیمارستان محلی که در آن او مرده است.

محققان مشغول به کار بودند برای تعیین انگیزه تیراندازی و ربودن.

راننده و زن مسافر بودند uninjured این حلقه گل قرار دادن در اداره پلیس گفت:.

عکسبرداری ایجاد می شود مقامات نزدیک به رئیس جمهور جورج بوش در شاهراه بین بزرگراه 66 و آزادی بیشه جاده در طول بررسی است.

“ما بسیار خوش شانس” Barineau گفت. “همانطور که در حال حاضر ما نه دریافت هر گونه گزارش می دهد که هر کس دیگری مجروح شد.”

تیراندازی رخ داده است کمتر از یک روز پس از یک افسر پلیس کشته شد و دو تن دیگر نیز زخمی در تیراندازی در, San Marcos, Texas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de