‘پلیس درمان شده اند نسبتا’ می گوید: مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از پلیس که شات Rayshard بروکس در پشت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر روز چهارشنبه آمد و به دفاع از شرکت سابق آتلانتا افسر که به ضرب گلوله کشته و 27 ساله Rayshard بروکس در یک وندی پارکینگ هفته گذشته سرزنش قربانی به طور کامل همکاری و اعلام کرد که “پلیس درمان شده اند نسبتا در کشور ما است.”

“شما نمی توانید مقاومت در برابر یک افسر پلیس است و اگر شما یک اختلاف نظر شما را به آن را پس از این واقعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: Sean Hannity از فاکس نیوز. “این بسیار غم انگیز—بسیار بسیار غمگین—چیز. نگاه آه شما نگاهی به آن خارج از کنترل کل وضعیت از کنترل خارج شد.”

رئیس جمهور در ادامه به توصیف به عنوان “بسیار جالب” یک ادعای اخراج افسر گرت Rolfe وکلا که او “شنیده گلوله و دیدم یک فلش در مقابل او” قبل از تیراندازی بروکس به عنوان مرد اقدام به فرار.

“شما نمی توانید مقاومت در برابر یک افسر پلیس است و آنها به پایان رسید تا در یک وحشتناک اختلاف نظر و نگاه در راه آن به پایان رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیار بد است. بسیار بد است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر آمد ساعت پس از Fulton County, دادستان منطقه پل Howard جونیور اعلام کرد که Rolfe شده است به اتهام جنایت قتل برای کشتن بروکس که موجب اعتراضات گسترده در آتلانتا و منجر به استعفای شهرستان رئیس پلیس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی رونمایی از اتهامات عنوان شده علیه Rolfe بعد از ظهر چهارشنبه Howard بروکس گفت: “هرگز ارائه شده خود را به عنوان یک تهدید” در برخورد با پلیس جمعه گذشته بسیار از آن دستگیر شد ،

“برای 41 دقیقه و 17 ثانیه, او به دنبال دستورالعمل خود وی در پاسخ به سوال” گفت: Howard.

Rolfe گفت “من او” پس از تیراندازی بروکس در پشت دو بار لگد قربانی و شکست خورده را به سرعت ارائه مراقبت های پزشکی هوارد گفت. Devin برازنان, Rolfe را شریک بود در بروکس’ شانه پس از Rolfe را در اثر شلیک گلوله سختی زخمی او با توجه به دادستان. برازنان که همچنان در آتلانتا نیروی پلیس چهره تشدید اتهام ضرب و شتم.

“به من گفته شد به عنوان یک بچه است که شما نمی لگد زدن یک مرد وقتی که او را به پایین” جاستین میلر یک وکیل به نمایندگی بروکس’ خانواده گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “آنچه شما را دیدم و آنچه که همه ما شاهد یک افسر ایستاده مردی که در حال مرگ است ایستاده در بالا از او و پس از آن دیگر افسر به معنای واقعی کلمه لگد زدن به او در حالی که او بر روی زمین در حال مرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de