پلیس شناسایی مرد به ضرب گلوله, کشته در میللکریک

میللکریک — 56-سال-پیر مرد با تفنگ گلوله قرار گرفت و کشته شده توسط پلیس در روز دوشنبه.

ماموران در ابتدا اعزام به یک “حادثه داخلی” مربوط به یک مرد با تفنگ در 2468 E. همیشه سبز Ave. (3400 جنوبی) حدود 11:50 a. m. گفت: واحد پلیس Sgt. ملودی خاکستری است. مارک Dominic نیل, 56, زندگی در یک تریلر در اموال که متعلق به مادرش است. داخلی حادثه بود بین مادر و پسر با توجه به خاکستری است.

زمانی که پلیس وارد آنها مواجه می شوند نیل در جلوی خانه نگه داشتن یک تفنگ خاکستری گفت. او به ضرب گلوله کشته شد یک زمان کوتاه بعد. چه چیزی باعث افسران به شلیک خواهد بود و بخشی از تحقیقات که انجام خواهد شد توسط غرب دره ،

آن خواهد شد که چگونه بسیاری از افسران اخراج سلاح های خود را.

مادر بود و داخل خانه در زمان تیراندازی و نه صدمه خاکستری گفت:

تیراندازی اتفاق افتاده حدود 12:30 p. m. دانش آموزان در این نزدیکی هست, همیشه سبز, دبیرستان تا به حال به پناهگاه در محل کمتر از یک ساعت به عنوان یک احتیاط اگر وجود دارد هر گونه تهدید مستقیم به مدرسه و یا دانش آموزان خود را با توجه به گرانیت مدرسه مقامات منطقه.

یک پناهگاه در محل به معنی مدرسه است که در ادامه به صورت عادی اما پدر و مادر و بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد در محوطه دانشگاه تا زمانی که پلیس اقدام است.

اسناد دادگاه نشان می دهد نیل به حال قبل از اجرا فهم با پلیس است. او التماس کرد گناه را به سرقت یک سوم درجه جنایت در سال 2018 و به اعدام محکوم شد و تا پنج سال در زندان ایالتی یوتا. او قبل از محکومیت از دزدی از مغازه سرقت و تجاوز به حریم دیگران همه بزه و جرائم.

A Unified police officer puts up police tape after a 56-year-old man with a gun was shot and killed by police during a “domestic incident” at 2468 E. Evergreen Ave. (3400 South) in Millcreek on Monday, Feb. 3, 2020.
یک واحد افسر پلیس قرار می دهد تا پلیس نوار پس از 56 سال, پیر مرد با تفنگ گلوله قرار گرفت و کشته شده توسط پلیس در یک “حادثه داخلی” در 2468 E. همیشه سبز Ave. (3400 جنوبی) در میللکریک روز دوشنبه, فوریه. 3, 2020.
اسکات G Winterton, Deseret News

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر