سالت لیک سیتی — یک صد و نود و شش.

که چگونه بسیاری از عکس 15 افسران پلیس اخراج در غرب دره که شده بود یکسره تیراندازی اسلحه از کامیون در حال حرکت در سراسر شهرستان در ماه آوریل گذشته.

رگبار گلوله به سمت چپ هارولد وینسنت رابینسون, 37, مرده, زیر دراماتیک تعقیب شامل چندین ماشین پلیس به پایان رسید که در شلوغ خیابان دولت بعد از او سقوط کرد به جلوی یک فروشگاه.

“ما می توانیم بحث در مورد این که آیا آن را بیش از حد و یا نه. در این مرحله آنها تا به حال بسیار عملی و نه نظری واقعی دوام تهدید است که در حال حاضر اخراج در جامعه ما است. هدف خود را در آن نقطه بود که برای جلوگیری از تهدید” Salt Lake County District Attorney سیم Gill روز جمعه گفت.

“این یک نمایش قدرت” او گفت:. “اما با توجه به پیچیدگی اوضاع و خطر که قرار بود به جامعه ما, من فکر می کنم آن دسته از افسران تحت آن شرایط عمل به عنوان حرفه ای به عنوان آنها می توانند.”

هر چند 196 عکس ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری آن را سازگار با تعدادی از افسران اخراج اسلحه های خود را گیل می گوید.

دادستان منطقه یافت می شود که از 10 دریاچه نمک, افسران پلیس, سه یوتا گشت بزرگراه سربازان و دو متحد افسران پلیس بودند همه از نظر قانونی در توجیه استفاده از نیروی مرگبار در یک گزارش صادر جمعه.

یک دریاچه نمک افسر اخراج دو عکس از طریق شیشه جلو اتومبیل خود را از ماشین گشت که رابینسون اشاره کرد و تفنگ در او و افسر دیگر در طول پیگیری بر اساس این گزارش. رابینسون منحرف دوربین مخفی در کابین کامیون خود را.

Salt Lake County District Attorney Sim Gill speaks during a press conference at the Salt Lake County District Attorney’s Office in Salt Lake City on Friday, Feb. 14, 2020, about an officer-involved shooting in April that left Harold Vincent Robinson dead following a dramatic high-speed chase that ended when Robinson crashed into the front of a store on State Street. Gill found the 10 Salt Lake police officers, three Utah Highway Patrol troopers and two Unified police officers were justified in the use of deadly force.
شهرستان دریاچه نمک منطقه وکیل سیم گیل صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در سالت لیک کانتی دفتر دادستان منطقه در سالت لیک سیتی در جمعه ، 14, 2020, در مورد یک افسر درگیر تیراندازی در ماه آوریل که در سمت چپ هارولد وینسنت رابینسون مرده پس چشمگیر سرعت بالا چیس که به پایان رسید که رابینسون سقوط کرد مقابل یک فروشگاه در خیابان دولت. گیل یافت 10, Salt Lake, افسران پلیس, سه یوتا گشت بزرگراه سربازان و دو متحد افسران پلیس بودند در توجیه استفاده از نیروی مرگبار.
اسکات G Winterton, Deseret News

تعدادی از افسران’ عکس که آمار رابینسون شناخته شده نیست گیل گفت. معاینه پزشکی نیز گفت: نبود قادر به تعیین ورود و خروج زخم بر روی بدن او.

هیچ تماشاگران زده بودند با برآورد 50 عکس رابینسون اخراج طی این حادثه آغاز شده است که با سرقت از یک Taylorsville فروشگاه در صبح روز 8 مارس. یک واحد افسر پلیس دچار یک آسیب دیدگی جزئی از یک گلوله که ricocheted و قرق او.

گیل گفت: “جامعه “بسیار خوش شانس” است که رابینسون عکس نمی هر گونه ضربه و یا ساکنان افسران در این شهر شلوغ. پلیس یک تفنگ و یک تفنگ ساچمهای و تفنگ در رابینسون فورد وانت.

محققان نبودند قادر به تعیین یک انگیزه برای رابینسون اقدامات اما گیل مرد گفت: خانواده به آنها گفت که او به نظر می رسید ناپایدار برای چند ماه. او صرف چند روز در عصبی واحد در دانشگاه یوتا برای ارزیابی و آرامتر به نظر می رسید بود و در تلاش بود به عقب بر گردیم در مسیر پس از آزادی او گفت:.

گیل گفت: رابینسون خانواده ابراز همدردی برای کسانی که دچار استرس بیش چشمگیر حوادث آن روز و عذرخواهی در یک توجه داشته باشید به محققان که بخشی از آن Gill جمعه بخوانید.

“ما دعا می کنیم که این رویداد غم انگیز را افزایش می دهد آگاهی از خسارت بیماری های روانی و اثرات آن بر جامعه و افراد و خانواده” در این نامه گفت. “با مناسب ارزیابی و درمان این رویداد ممکن است مانع شده اند و ما هنوز هم دوستان عزیز ما و اعضای خانواده.”

Harold Vincent Robinson
هارولد وینسنت رابینسون
Salt Lake County Jail

رابینسون در آغاز روز دوشن که در آن او گفت که برادرش او احساس مضطرب و آشفته و نیاز به رفتن برای یک درایو به آرام کردن. او سوار به Taylorsville, که در آن او از سرقت از یک تعطیلات نفت گاز ایستگاه. او سپس سوار به میللکریک که در آن او دزدیدند 7-یازده فروشگاه و اخراج یک شات به سقف با توجه به گزارش.

از آنجا رابینسون سوار به مرکز شهر Salt Lake City, شلیک به عکس در سبک مبل سازی ساده وسبک هتل و هتل ماریوت سیتی سنتر هتل. او نسبت به Salt Lake City-County ساختمان و همچنین شلیک 500 جنوب و 300 شرق. او همچنین اخراج دور در ماشین پلیس و شلیک به هوا.

گیل گفت: محققان نبودند قادر به ردیابی هر شات. یک دور زده شورلت منشور در سپر جلو.

بسیاری از مردم به نام 911 به گزارش فعال تیرانداز شلیک از یک وسیله نقلیه. حدود 30 تا 40 افسران از سازمان های مختلف شروع به تعقیب کامیون. دستیابی به رهبری جنوبی در خیابان دولت که در آن رابینسون سقوط کرد جلوی شاهزاده تغییرات و Leatherwork, 3339 S. دولت است. رابینسون رو از کامیون و سپس تلاش به عقب بر گردیم در.

“ماموران بعد بازگو کرد که در آن به نظر می رسد به آنها را به عنوان هر چند آقای رابینسون بود برای رسیدن به یک سلاح در داخل کامیون” با توجه به گیل گزارش.

تلفن همراه فیلم ضبط شده توسط یک شاهد عینی نشان می دهد ده ها تن از افسران همگرا در کامیون پس از 15 تا 20 ثانیه مداوم تیراندازی. جان رابینسون در صحنه تصادف.

بر اساس آمار ارائه شده از دفتر دادستان منطقه به این نتیجه رسیدند که نمک دریاچه افسران پلیس براندون لینچ برایس Cantwell, Darrem Mackay, Colin زد بازی تا سال بن Nielsen, کریس هاول ریچارد سنگ Metui Tautua جدايى Brandon Johnson و آمون Mauga شد از نظر قانونی در توجیه استفاده از نیروی مرگبار.

اگر چه آنها کاهش یافته است به مصاحبه برای توضیح استفاده از نیروی مرگبار حقایق و شرایط همراه با استنتاج منطقی حمایت از پیدا کردن که UHP Sgt. کریس شلبی و سربازان Jed میلر و جان تامپسون و یکپارچه کارآگاه پلیس Chris Sullivan و اسکات لوید توجیه شده بودند در تیراندازی با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im