پلیس باید نگهبان و نه رزمندگان

در نوامبر سال 2006 تنش بودند نهفته در آتلانتا و جورجیا بیش از پلیس با قتل کاترین جانستون یک نود و دو ساله مادر بزرگ شات در یک تبادل آتش با ماموران اجرای غیر قانونی “بدون دست کشیدن از” حکم ، جانسون اشتباه پلیس به سارق و شلیک یک گلوله از هفت تیر او را نگه داشته و برای حفاظت از. او پرداخت می شود با او زندگی است.

افسران درگیر تلاش برای سرپوش گذاشتن بر کشتار با کاشت شواهد و مدارک در صحنه اما فریب خود را به سرعت در معرض. نتیجه تحقیقات منجر به چهار افسران دریافت زندان فدرال در حالی که از نظر دیگران استعفا داد یا منظم شد.

از لحاظ تاریخی این افسران که مرتکب خشونت پلیس داشته اند به مراتب بیشتر و حمایت از قربانیان آن است. به همین دلیل در مینیاپولیس ما می بینیم برخی از جدی مقاومت مواجه علیه رئیس اتحادیه پلیس, باب Kroll.

در Johnston تشییع جنازه آتلانتا رئیس پلیس ریچارد پنینگتون اذعان کرد که “این حادثه غم انگیز است متزلزل این جامعه به هسته ی اصلی آن” تصدیق کرد که “ساکنان سزاوار پاسخ صادقانه.” پنینگتون حضور استقبال شد با اعتراض برخی از. “شما نیاز به صحبت کردن با مردم خود را” یک مرد فریاد زد رئیس “از آنجا که آنها ما را می کشد!”

لیست طولانی از قربانیان خشونت پلیس در حال حاضر شامل جورج فلوید امپراتور توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه; Breonna تیلور به ضرب گلوله کشته و در خانه او توسط پلیس در لوئیزویل کنتاکی در طول یک بدون دست کشیدن از حمله در ماه مارس و Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در پشت و کشته شده توسط پلیس آتلانتا در ژوئن 12.

این قتل منجر به واکنش پلیس اصلاحات و حتی رادیکال defunding از پلیس. کسانی که خواستار به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش حتی اگر به عنوان جانسون در مورد نشانه هایی وجود دارد که پلیس و مقامات دولتی حداقل شروع به اقدام قاطع.

پس از فلوید قتل, مینیاپولیس, رئیس پلیس Medaria Arradondo بلافاصله خاتمه تمام چهار افسران درگیر در این حادثه. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژوئن 13, آتلانتا, شهردار Keisha لنس پایین نامیده می شود برای شلیک افسر درگیر در تیراندازی از Rayshard بروکس که در مبارزه با ماموران به دنبال او را تحت بازداشت است.

“در حالی که ممکن است بحث که آیا این استفاده مناسب از نیروی مرگبار” کف گفت: “من قویا بر این باورند که وجود دارد این است که یک تمایز روشن بین آنچه شما می توانید انجام دهید و آنچه که شما باید انجام دهید. من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.”

در 15 ژوئن کف اعلام کرد قصد دارد برای تعدادی از فوری اصلاحات به پلیس پروتکل. آنها شامل یک وظیفه گزارش و به دخالت در شرایطی که یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد شبیه به اقدامات بیرون آمدن از مینیاپولیس شورای شهر پس از کشتن جورج فلوید. “ما افسران پلیس” کف به ما یادآوری “به نگهبان و رزمندگان.”

آمریکایی های آفریقایی تبار به مدت طولانی عادت کرده اند به اعمال ندامت پس از افغانستان در بخشی از سیاستمداران و مقامات مجری قانون که ابراز تسلیت در حالی که حمایت اصلاحات.

به نوعی این هرگز اندازه گیری تا به غم چپ در پی خشونت پلیس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مشکل این است که پلیس با خشونت به خصوص نسبت به افرادی که سیاه و قهوه ای است که عمیقا تعبیه شده در تاریخ و فرهنگ سازمان قسم به خدمت و محافظت می کند. این سازمان ها و سازه های ساخته شده به ترویج رزمندگان و نه نگهبان.

در پایان روز هیچ کس نمی خواهد شاهد گستاخ تخریب شهرستانها ما. اما به همان اندازه مهم است برای همه ما به تلاش برای درک خشم و سرخوردگی و خشم ناشی از جوامع از رنگ.

این است که چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر اجرایی منظور در مورد پلیس اصلاحات بعید است که به تولید واقعی تغییر دهید. در حالی که آن را ایجاد یک پلیس ملی پایگاه داده برای پیگیری افسران با سابقه خشونت مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش نتواند به آدرس اساسی فرهنگ پلیس آمریکا که هنوز هم قادر به رهایی از آن, سفید supremacist ریشه در حفاظت از افراد و اموال.

از لحاظ تاریخی این افسران که مرتکب خشونت پلیس داشته اند به مراتب بیشتر و حمایت از قربانیان آن است. به همین دلیل در مینیاپولیس ما می بینیم برخی از جدی مقاومت مواجه علیه رئیس اتحادیه پلیس, باب Kroll.

“مردم بسیار مریض و خسته از راه که او vilifies قربانیان پلیس و دفاع از قاتل پلیس گفت:” میشل ناخالص رئیس گروه جوامع متحد علیه خشونت پلیس. “او utters نژادپرستانه زباله به طور مداوم . . . و او شده است یک پلیس.”

کرول شخصا کشیده شده سی و شکایات خود را در سی و یک سال در نیروی متوقف شده است و تنزل مقام و شکایت کرد چندین بار برای نیروی بیش از حد. او گفته هنگامی که به نام نماینده کیت الیسون که سیاه است و مسلمان یک “تروریستی است.” الیسون در حال حاضر سوتا دادستان کل.

ما باید به یاد داشته باشید که بخش بزرگی از اوایل کار پلیس به خصوص در جنوب بود به پیاده سازی سفید برتری از طریق اجرای تفکیک ، شمال جوامع نیز اجرا نام تجاری خود را از آپارتاید—منحرف شکل سرپرستی.

برای مثال در ماه ژوئن 1920 سفید اوباش شکست را به دولوت مینه سوتا زندان با هدف مجازات مردم آمریکا سیرک کارگران به دروغ متهم به تجاوز به عنف. کمیسر پلیس دستور داد دوازده افسران تحت فرمان خود را به مقاومت در برابر گفتن مردان خود را که او نمی خواست “یک قطره از مرد سفید خون های ریخته شده در حساب از زندانیان.” این زندانیان پس از آن به قتل با دخالت پلیس.

اخیرا سیاستمداران و سازمان های اجرای قانون در مینیاپولیس و در جای دیگر تمرین کرده de-تشدید تکنیک در برخورد با غیر مسالمت آمیز معترضان و تظاهر کنندگان مانند بازده اموال را به صرفه جویی در زندگی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ خواستار اجرای قانون محلی شهرداران و فرمانداران به “تسلط” و بازپس گرفتن خیابان. به عبارت دیگر او اصرار داشت آنها را در تاریخی نقش رزمندگان در پاسخ با قریب نمایش قدرت.

در پایان روز هیچ کس نمی خواهد شاهد گستاخ تخریب شهرستانها ما. اما به همان اندازه مهم است برای همه ما به تلاش برای درک خشم و سرخوردگی و خشم ناشی از جوامع از رنگ. آنها به مدت طولانی مانده است به شانه بار از پرداختن به این بیماری مزمن و ناتوان کننده اثرات زندگی در ترس واقعی از کسانی که قسم خورده به خدمت و محافظت می کند.

شهردار کف درست است. وجود دارد یک خط روشن بین آنچه می توانید انجام دهید و چه باید انجام دهد. گاهی اوقات محل که خط تنها می شود ممکن است با حفاری تا ریشه تا که تازه بنیاد گذاشته می شود برای کل یک ساختار جدید به جای صرفا استفاده از بانداژ عمیق و زخم چرکین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de