پلیس: Nova Scotia جرم تیراندازی آغاز شده و با حمله به

آوریل 24 (UPI) — در آخر هفته گذشته را به جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 22 نفر در نوا اسکوشیا کانادا از زمانی آغاز شد که این فرد مسلح با حمله دوست دختر خود را پلیس سوار سلطنتی کانادا روز جمعه گفت.

آژانس منتشر شد یک جدول زمانی از روز شنبه و یکشنبه را با حمله آغاز شده است که در شهر Portapique به پایان رسید و در انفیلد با مسلح مرگ 12 ساعت بعد.

RCMP سرپرست دارن کمپبل گفت: تیرانداز گابریل Wortman, حمله دیرین خود ،

“قربانی موفق به فرار از مسلح و او را مخفی می کردند یک شب در جنگل” کمپبل گفت: در طول یک کنفرانس خبری.

او گفت: این زن در نهایت از جنگل خارج شده و پلیس با جزئیات کلیدی در مورد مسلح در طول داد و بیداد.

RCMP گفت که پس از خروج از دوست دختر خود را Wortman سفر به یکی دیگر از اقامت در Portapique که در آن پلیس دریافت تماس در مورد تیراندازی. پس از ورود در مکان دوم پلیس چندین و چند سازه ها در آتش است.

پلیس نیز مواجه می شوند یک مرد در منطقه که گفت: فرد مسلح را به ضرب گلوله در حالی که دو راند گذشته هر یک از دیگر در یک جاده در نزدیکی مکان دوم. قربانی گفت: پلیس فرد مسلح سوار آنچه به نظر می رسد یک رزمناو پلیس.

در همه پلیس گفت: Wortman کشته شدن 13 نفر و زخمی شدن دو نفر دیگر در Portapique عمدتا در امتداد دو جاده در نزدیکی ساحل. پلیس شناسایی مرده در این منطقه به عنوان لیزا McCully گرگ بلر جیمی بلر باز الیور امیلی پهلو هارون پهلو جوآن توماس جان Zahl, سحر Gulenchyn, فرانک Gulenchyn پیتر باند شادی پیوند و کوری الیسون.

در صبح روز یکشنبه کمپبل گفت: Wortman سفر به شهرهای Wentworth کویر Shubenacadie و Enfield کشتن دیگر نه مردم. او همچنین مجموعه های بیشتر سازه ها در آتش در حالی که با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک پلیس و رانندگی یک وسیله نقلیه پلیس.

در Wentworth پلیس گفت: Wortman کشته شدن دو مرد و یک زن — تام بیگلی شان مک لئود و Alanna Jenkins — در یک محل اقامت او نیز به آتش کشیدند. مسلح می دانستم که حداقل دو نفر از این قربانیان است.

سفر در بزرگراه 4 او به ضرب گلوله کشته و لیلیان Hyslop به عنوان او در راه رفتن.

در Debert این RCMP گفت Wortman کشیده بیش از یک وسیله نقلیه ضرب تیراندازی راننده و یکی دیگر از راننده ای که گذشت. پلیس شناسایی قربانیان به عنوان کریستن Beaton و هدر اوبراین.

کمپبل گفت که بعد از آن صبح روز یکشنبه RCMP پاسبان چاد موریسون مرتب به ملاقات با پاسبان هایدی استیونسون در طول تغییرات خود را. Wortman کشیده تا نزدیکی موریسون و به ضرب گلوله و مجروح پاسبان که فکر مسلح بود استیونسون.

استیونسون بود و پس از آن کشته شدند پس از درگیر شدن Wortman که آتش به او و استیونسون موبایل. مسلح به ضرب گلوله کشته و یک رهگذر متوقف شده که برای کمک به جوی وبر و سرقت وسیله نقلیه خود را مصرف آن را به خانه یکی دیگر از آشنایی جینا Goulet. او به ضرب گلوله کشته و او را قبل از سفر به Enfield.

در Enfield Wortman متوقف در ایستگاه گاز برای سوخت Goulet خودرو که در آن یک افسر خال خال درگیر و کشته شدن فرد مسلح.

کمپبل گفت: Wortman استفاده از اجرای قانون خودرو و پیچیده جستجوی خود را برای او.

“من یک افسر پلیس برای تقریبا 30 سال در حال حاضر, و من نمی توانم تصور کنید که هر وحشتناک تر مجموعه ای از شرایط از زمانی که شما در حال تلاش برای جستجوی کسی که به نظر می رسد مانند شما” او گفت:.

“خطراتی که که باعث این عوارض که باعث می شود. که بدیهی است که یک مزیت است که این فرد تا به حال در پلیس تا به حال و تا به حال هر کسی که مواجه می شوند از طریق این دوره از داد و بیداد.”

کمپبل گفت: Wortman دوست دختر هنوز دوره نقاهت بعد از آسیب های جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im