پلیس جستجو برای پاسخ پس از تیراندازی در دبستان سندی برگ زن قربانی مرده, نوجوانان در بازداشت

سندی — سندی پلیس در حال تلاش برای قطعه با هم آنچه اتفاق افتاده است قبل از اینکه یک زن قربانی ضرب گلوله در Eastgate رانندگی در سندی شنبه شب.

شاهدان گفته پلیس آنها شنیده می شود سه یا چهار اثر شلیک گلوله در اطراف 6:40 p. m. و پس از آن دیدم چندین نوجوانان در حال اجرا از این منطقه است. سندی پلیس توییتی که یک زن قربانی شده بود زخمی در تیراندازی در منطقه از 200 W. Eastgate درایو و که او می شده است و حمل و نقل به یک بیمارستان در وضعیت بحرانی است.

قربانی که هویت و سنی نیست, منتشر شد, بعد از درگذشت او صدمات.

حدود 10 p. m. پلیس اعلام کرد در توییتر که آنها می خواهم بازداشت یک نوجوان نر و آنها باور نمی وجود دارد هر یک مظنون دیگر. محققان نمی انتشار جزئیات بسیاری از آنها مشغول به کار در اواخر شب در تلاش برای درک آنچه منجر به تیراندازی مرگبار.

“ما در حال نگاه کردن به آن چه در آغاز رویارویی, چگونه آن را آغاز کرد و گفت:” سندی پلیس گروهبان. کلیتون Swensen “اما ما می دانیم که وجود دارد تقابل بین دو گروه از مردم و آن را تشدید می کند.

کمک: اشلی Moser

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>