جستجوی پلیس برای UConn دانشجو مرتبط به دو قتل

25 مه (بی بی سی) — پلیس در کانکتیکات گفت: آنها در حال جستجو برای یک دانشجوی دانشگاه آنها را متهم به قتل دو نفر و پیشرو ماموران در چند دولت تعقیب جنایتکاران.

پیتر مانفردونیا, 23 است می خواستم در ارتباط به جرم ولگردی و قانونی شکنی آغاز شد که روز شنبه پلیس در بیانیه ای گفت.

مایکل Dolan این مانفردونیا خانواده وکیل اقدام به صحبت با مشکوک از طریق رسانه ها روز دوشنبه شفاعت با او به نوبه خود خود را به مقامات.

“در حال حاضر پیتر اگر شما در حال گوش دادن شما هستند دوست” هرگاه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “پدر و مادر خود را خواهر خود و تمام اعضای خانواده شما را دوست دارد. هیچ کس می خواهد هر گونه آسیب به شما آمده است. وقت آن است که اجازه دهید به فرایند درمان آغاز خواهد شد. از آن زمان به تسلیم شدن است.”

مانفردونیا گذشته دیده می شود یکشنبه در ایست سترودسبورگ Pa. پوشیدن تیره, کوتاه, یک تی شرت سفید و حمل یک کیسه بزرگ duffel ایالتی پنسیلوانیا پلیس گفت: از طریق توییتر در حالی که انتشار یک عکس از مظنون راه رفتن در امتداد خطوط راه آهن.

“اگر دیده نمی رویکرد” پلیس گفت:. “مسلح و خطرناک.”

این جنایتکاران برای مانفردونیا شروع صبح روز جمعه پس از او دیده می شد ترک اقامت در Willington 25 مایلی شرق هارتفورد که در آن او متهم است که به کشته شدن یک نفر و به طور جدی آزار دیگری, پلیس گفت:.

مقامات گفتند مانفردونیا تاخت و تاز خانه برگزار شد و یکی از این دو نفر مقابل خود را قبل از سرقت سلاح گرم و یک کامیون از محل اقامت.

پلیس شناسایی متوفی قربانی به عنوان تئودور Demers, 62. دومین قربانی نام منتشر شد.

مانفردونیا سپس به اقامت در دربی حدود 70 مایلی جنوب غربی اولین صحنه جرم که در آن او متهم به قتل یک آشنایی شناسایی به عنوان Nicholas J. Eisele و که بدن کشف شد توسط پلیس یکشنبه, سپاهی, کلاس اول کریستین Jeltema سی ان ان گفت.

از وجود او متهم به سرقت یک خودرو که بازیافت شد توسط پلیس در نیوجرسی, مقامات گفت.

دولان خانواده وکیل گفت مانفردونیا تلاش کرده است با مسائل مربوط به سلامت روان است و به دنبال کمک از چندین درمانگران.

دانشگاه کانکتیکات سخنگوی استفانی ریتز تایید کرد که مانفردونیا ارشد در مدرسه بود و برای اولین بار ثبت نام در پاییز 2015.

“دانشگاه بیان عمیق ترین آن بیشتر صمیمی همدردی به قربانیان و خانواده های آنها در این وحشتناک است. فهم فاجعه” ریتز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im