پلیس است و نه عمومی خوب

برای چند دهه, به ما گفته شده است که پلیس یک کالای عمومی: در دسترس برای همه به نفع همه است. اما در عمل است که هرگز درست است.

یکی از اقدامات اساسی از یک “کالای عمومی” است که آن را در دسترس همه مردم در یک جامعه بدون در نظر گرفتن توانایی پرداخت. اما از همان ابتدا پلیس در این کشور طراحی شده است برای محافظت از دارایی های ممتاز ترین.

بوستون تجار برای اولین بار به متقاعد کردن قانونگذاران در سال 1838 که به صورت تمام وقت و با بودجه عمومی نیروی پلیس خدمت می کنند که “جمعی خوب است.” در حقیقت آنها می خواستند برای گرفتن عمومی به پرداخت برای حفاظت از خود را حمل کالا و مسیرهای.

در جنوب که در آن اقتصاد وابسته به بردگی گرفته شده کار با بودجه عمومی برده گشت ایجاد شد در 1704 برای نظارت, ردیابی و مجازات افرادی که اقدام به فرار. به عنوان مورخ سالی Hadden یادداشت “ترین اجرای قانون بود, تعریف, سفید patrolmen تماشای ابتلا و یا ضرب و شتم سیاه بردگان” — که از نظر قانونی در نظر گرفته اموال ثروتمند مردان سفید.

امروز در سراسر ایالات متحده صاحبخانه و مدیران املاک طلب کردن اجرای قانون به زور اخراج مستاجران کم درآمد. پلیس به طور منظم حذف افراد بی خانمان از پارک ها و فضاهای عمومی. و پلیس به طور معمول توقف جستجو و تهدید و سیاه و قهوه ای مردم هنگامی که آنها رانندگی و یا پیاده روی را از طریق سفید محله.

ما دیده ایم این اختلافات در پلیس پس از افزایش شیوع COVID-19. و به زودی با اخراج moratoriums بالابر در سراسر کشور دهها هزار نفر از مبارزه مستاجران ارسال خواهد شد اخراج استفاده نمي نماييد. زمانی که خانواده ها هیچ جای دیگری برای رفتن و صاحبخانه تماس در اجرای قانون که آیا شما فکر می کنم پلیس را در خدمت و محافظت ؟

برای قرن ها, پلیس گرفته اند به سمت قدرت در هزینه از کسانی که بیشتر به حاشیه رانده شده.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پلیس هرگز حفاظت شده سیاه و سفید زندگی می کند به همان اندازه به عنوان آنها محافظت سفید اموال. و هنگامی که مردم در اعتراض داشتن ایمنی خود را در معرض تهدید — به عنوان در سراسر کشور تظاهرات پس از قتل جورج Floyd — آنها در حال ملاقات با خشونت بیشتر از پلیس.

ایمنی متولد شده است سرمایه گذاری در کالاهای عمومی. پلیس در آمریکا نشان می دهد عدم آن است.

اگر مردم به حال تضمین شده مسکن خواهد بود وجود دارد هیچ کس در مترو اتومبیل در پارک ها و یا در پیاده رو برای پلیس به دور است. اگر مردم به حال جهانی بهداشت, بهداشت روان, مشکلات ممکن است درمان به جای جرم. و اگر ما تا به حال مشاغل فدرال تضمین مردم مجبور خواهد بود به یک اقتصاد زیرزمینی که سوخت بی رحمانه و مجازات زندان سیستم.

اما به جای پرداختن به علل ریشه ناامنی رهبران هر دو طرف باید اغلب انتخاب پال خواستار قطع بودجه دولت به آموزش و پرورش و بیمارستان در حالی که مقاومت در برابر کاهش قابل توجهی به پلیس.

اگر امنیت عمومی شد یک مکان خوب است ؟ آنچه را که نگاه مانند?

این امر به معنی بودجه بدون خشونت ابزار د-تشدید و پاسخ به نگرانی های ایمنی. آن را به معنای درگیر شدن اعضای جامعه در تصمیم گیری های جمعی, از آنجا که هر جامعه دارای نیازهای منحصر به فرد. و مهمتر از همه به این معنی که با استفاده از ضد نژادپرستانه چارچوب برای ایجاد روش های جدید برای امنیت عمومی.

ما در یک تحول لحظه در تاریخ که در آن تغییر ساختاری است که در چنگ ماست. اصلاحات شکست خورده است و وقت و زمان دوباره به مشکل خشونت پلیس. آن را روشن تر از همیشه است که ما نیاز به محروم از پلیس و سرمایه گذاری در جهانی کالاهای عمومی که ایجاد واقعی امنیت عمومی نه فقط توهم آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>