سیاسی ‘شجاعت’: ساندرز نمی خواهد در غروب یک کنفرانس بیش از نگرانی برای ‘پایه حقوق فلسطینی’

دموکراتیک ریاست جمهوری سال 2020 اولیه سناتور ایالت و سناتور ” برنی ساندرز به دست آورده ستایش از ترقی خواهان پس از اعلام روز یکشنبه او نمی خواهد شرکت در سالانه AIPAC کنفرانس با توجه به نگرانی های خود را بیش از این گروه تمایل به تایید دیدگاه های متعصبی و آن اخراج از حقوق بشر فلسطینی.

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.), همچنین یک نامزد برای ریاست جمهوری اعلام کرد در فوریه 6, او نمی خواهد به مبارزه کنفرانس.

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت” ساندرز گفت:. “پس آیا مردم فلسطین. من باقی می ماند در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی. به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس.”

“به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه” ساندرز اضافه شده است.

گروه آمار بازگشت صدور بیانیه ای حمله به سناتور ورمونت و او را متهم به جهل در مورد این سازمان با هدف.

“ساندرز سناتور. هرگز با حضور ما در کنفرانس و آشکار است که از او ظالمانه نظر” گروه گفت: “با درگیر شدن در چنین نفرت انگیز حمله در این جریان هر دو حزب سیاسی آمریکا رویداد دیابت ساندرز است که توهین به خود را بسیار خود و همکاران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ایستاده با اسرائیل است.”

Axios خبرنگار Jonathan قو به ذکر است که نظرات “قوی ترین بیانیه غروب تا به حال ساخته شده در برابر یک کاندیدای ریاست جمهوری.”

غروب شده بدون استخوان ها در طول سال از آن بی میلی برای ساندرز که کاهش یافته است به حضور در این کنفرانس در فرد در سال 2016 بیش از نگرانی های مشابه در مورد گروه درمان فلسطینی ها و اتصالات آن به گروه های نفرت.

یک گروه آزادانه وابسته AIPAC دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل زد حمله تبلیغات علیه این سناتور در آیووا و نوادا در ژانویه و فوریه.

“دیوار ترس حفاظت از غروب است ترک خوردگی و فرو ریختن با توجه به چمن در حال رشد پایین” گفت: Electronic Intifada بنیانگذار شرکت electronic intifada.

Abunimah سخنان تکرار شد رهگیری روزنامه نگار Glenn Greenwald که اشاره کرد که هر دو وارن و ساندرز رد این کنفرانس صحبت می کرد به گسترده تر مشکل مشروعیت برای سازمان است.

“که ساندرز است که شجاعت سیاسی برای رد یک سازمان اختصاص داده شده به یک دولت آپارتاید است و در عین حال مثبت دیگر” گفت: Greenwald. “اما غروب نمی کند ذکر است که سناتور. وارن نیز حاضر به حضور در آنجا AIPAC مانند اسرائیل در حال تبدیل شدن به یک راست rogue outcast.

“شما می توانید در حمایت از فلسطین و مردم اسرائیل بدون حمایت از رهبران و یا سازمان هایی که در مخالفت با آزادی و رهایی مردم فلسطین” گفت: فعال و ساندرز حامی لیندا Aldo.

مترقی یهودی حمایت گروه IfNotNow به نام در بقیه دموکراتیک زمینه به دنبال ساندرز و وارن ،

“برنی مترقی دستور کار است که به شدت با انگیزه سنت یهودی از عدالت اجتماعی است و هیچ جایی در آن برای اتحاد نامقدس Islamophobes, اگرچه یهود ستیزان و سفید ملی است که مبارزه با کار کرده است در سال های اخیر گفت:” IfNotNow بنیانگذاران دنی Moscovitch. “ما تجدید ما تماس بگیرید در هر نامزد حزب دموکرات به دنبال رهبری ادوارد و الیزابت وارن و جست و خیز AIPAC و در آغوش جنبش مبارزه برای آزادی و کرامت است.”

ورمونت سناتور سخنان استقبال شد توسط نویسنده Mairav Zonszein.

“برای من و بسیاری دیگر از اسرائیل و یهودیان آمریکایی در سمت چپ ساندرز است که به معنای واقعی کلمه یک قهرمان برای گفتن شما به AIPAC” گفت: Zonsein.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>