سیاسی ناظر خانه آزادی: مجارستان دیگر یک دموکراسی

مارس 6 (UPI) — دولت مجارستان کاهش یافته است و تمام بهانه بودن دموکراسی و کشورهای دیگر به دنبال همان مسیر گزارش روز شنبه با دموکراسی ناظر خانه آزادی به این نتیجه رسیدند.

واشنگتن-بر اساس غیر دولتی حمایت است که تحقیق در دموکراسی سیاسی و آزادی و حقوق بشر شناسایی “خیره کننده دموکراتیک تفکیک” در اروپای مرکزی و آسیای مرکزی از دولت در آن “سازمان ملل در حمل و نقل 2020” گزارش.

این تحلیل وجود دارد گفت: کمتر دموکراسی در 29 کشور اروپایی منطقه امروز بیش از هر نقطه ای از گزارش سالانه در سال 1995 آغاز شد و با نام بردن از مجارستان را کاهش داد به عنوان “عجله ترین تا کنون دنبال” توسط این گروه است.

“نخست وزیر ویکتور وزیر دولت در مجارستان است به طور مشابه کاهش یافته است تظاهر به احترام به نهادهای دموکراتیک. پس از تمرکز قدرت چرخش انتخاباتی زمین بازی مصرف بیش از حد از رسانه ها و اذیت و آزار مهم سازمان های جامعه مدنی از سال 2010 وزیر نقل مکان کرد و در سال 2019 به تحکیم کنترل بر مناطق جدید از زندگی عمومی از جمله آموزش و پرورش و هنر. 2020 تصویب یک قانون اضطراری که اجازه می دهد تا دولت به قانون توسط فرمان به طور نامحدود است بیشتر در معرض غیر دموکراتیک شخصیت وزیر رژیم… نه لهستان و مجارستان مواجه شده است و پیامدهای برای آسیب رساندن به حکومت قانون در خانه.”

این گزارش همچنین گفت: لهستان که قانون حاکم و حزب عدالت محدود قدرت در لهستانی دادگاه نیز تفویض از عملکرد دموکراسی به تک پارتی, حکومت استبدادی.

در ماه مارس مجارستان مجلس اعطا اوربن حق حکومت توسط فرمان.

با استفاده از خود-طراحی شده در مقیاس خانه آزادی مشخص است که مجارستان و لهستان منتقل شده از یک دسته آن را به نام “تثبیت دموکراسی” به “نیمه تثبیت دموکراسی” در دهه پس از سال 2010 در حالی که صربستان و مونته نگرو هر کشور با یک حزب حکومت سقوط کرد از “نیمه تثبیت دموکراسی” به “انتقالی ترکیبی رژیم است.”

ارمنستان و اوکراین دو کشور با بزرگترین دو سال بهبود دموکراسی تا کنون ثبت شده در گزارش سالانه. تنها 10 29 کشورهای مورد مطالعه در نظر گرفته بودند توسط خانه آزادی به عنوان دموکراسی. استونی اسلوونی لتونی و جمهوری چک ساخته شده اند بالاترین سطح دموکراتیک پیشرفت این گزارش گفت: با آذربایجان و ازبکستان و ترکمنستان در رتبه پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im