سیاستمداران از رنگ نباید مصون از انتقاد

برای من به عنوان یک ضد نژادپرستانه فعال بدان معنی است که همواره با چالش های ساختار نژادپرستانه خروج بهره برداری سرکوب و حبس.

این به آن معنا نیست که باید دفاع یا ستایش استقرار سیاستمداران از رنگ زمانی که سیاست خود را در حال توهین به ارزش های ما و چشم انداز برای یک دنیای بهتر.

چهل سال پیش من یک فعال و رهبر در جنگ علیه پلیس و نژادپرستی و خشونت و سرکوب در لس آنجلس. در آن زمان این شهر به یک شهردار برای اولین بار در تاریخ خود: افسر سابق پلیس تام برادلی. او یک بهبود بزرگ بیش از شهردار قبلی بود که آشکار نژادپرستانه و ترقی خواهان و لیبرال ها از همه رنگ تا به حال مشغول به کار سخت برای به دست آوردن Bradley انتخاب شد.

اما در مبارزه با قتل پلیس و نژادپرستی شهردار برادلی به عنوان یک مانع او به عنوان یک متحد. بودن در کنار جوامع از رنگ به معنای ایستاده شانه به شانه با سیاه و Latinx فعالان و نه شانه به شانه با شهردار.

در مارتین لوتر کینگ آخرین کتاب نوشته شده در سال 1967 یک سال قبل از او به قتل رسید او توضیح داد که چگونه “سفید ایجاد ماهر در چاپلوس و پرورش رهبران در حال ظهور.” نوشتن در مورد “فساد” از نوع “Negro رهبر” شاه اعلام کرد: “در نهایت او تغییرات از نماینده سیاه پوست به سفید مرد به مرد سفید نماینده به Negro. فاجعه این است که اغلب او را به رسمیت نمی شناسد آنچه برای او اتفاق افتاده.”

این یک بلانت و تاول ارزیابی نوشته شده در یک زمان هنگامی که وجود دارد چند آفریقایی شهرداران و در مجموع هفت سیاه پوستان در ایالات متحده امریکا.

اجازه دهید روشن است: آفریقایی سیاستمداران آمریکایی بوده است نه بیشتر—و معمولا کمتر—فاسد از سفید سیاستمداران (حتی اگر اجرای قانون است که اغلب به طور خاص آنها را برای فساد محاکمه). این می رود بدون گفت که به عنوان یک کل, سیاه, مقامات منتخب شده اند پیشرفته تر از سفید و مقامات نه فقط در مورد مسائل نژاد بلکه اقتصاد, برابری جنسیتی, نظامی, مدنی, آزادی مدنی, و غیره.

آغاز یک دهه پس از شاه در آخرین کتاب ما با تجربه 40 سال از فساد نئولیبرالی سرمایه داری—که در آن دوره نژادی و نابرابری اقتصادی را ballooned به عنوان شرکت های غول پیکر کشف و ضبط کنترل بیشتر بر اقتصاد و هر دو حزب سیاسی اصلی. آن شده است یک پروژه خاص از منافع شرکت های بزرگ به حرکت دموکراتیک رهبری به حق در مسائل مربوط به مالیات و بودجه اولویت های بهداشت و درمان, شغل تجارت و قدرت شرکت های بزرگ به طور کلی.

در آخرین سال از زندگی پادشاه او و دیگر رهبران سیاه و سفید بودند unabashedly متفقین با اصلاحات و نیروهای شورشی که به چالش کشیده حزب دموکرات استقرار.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

در سال های اخیر بسیاری از رهبران آمریکایی آفریقایی شده اند در استقرار طرف حزب دموکراتیک مقاومت در برابر مترقی شورش. این توسعه بود و بر روی صفحه نمایش دراماتیک در فوریه 2016 زمانی که کنگره سیاه حزبی PAC برگزار شد یک کنفرانس خبری به حمایت هیلاری کلینتون بیش از برنی ساندرز (AP تصویری در اینجا). تشکر. Cedric ریچموند تمسخر ساندرز’, بهداشت و درمان و آموزش و پرورش, سیاست های غیرقابل تحمل و “بیش از حد خوب درست باشد.” وال استریت-متفقین تشکر. گرگوری Meeks مورد ستایش قرار داد کلینتون به عنوان یک “شریک” در “مسائل مهم برای ما به شمار می رود.”

در کنفرانس خبری در کنگره John Lewis ساخته شده قابل توجه در مجاورت زمانی که او استناد خود را قهرمانانه رهبری از دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی “برای سه سال از سال 1963 تا 1966.” با اشاره به Sanders, لوییس گفت: “من هرگز او را دیدم. من هرگز او را ملاقات نمود.” اما او گفت: “من ملاقات هیلاری کلینتون.”

این grievously نظر ناعادلانه برانگیخته فوری مقاومت مواجه آنجا ساندرز’ حقوق مدنی فعالیت در شیکاگو است که به خوبی مستند شده است از جمله او در سال 1963 بازداشت (و مشارکت خود را هفته بعد در ماه مارس در واشنگتن که در آن هر دو شاه و لوئیس سخنرانان). در مقابل زمانی که لوئیس ریاست SNCC Clinton خود توصیف “Goldwater دختر”—یک فعال سیاسی جمهوریخواه Barry Goldwater که عمیقا مخالف برجسته 1964 حقوق مدنی عمل می کنند. سال بعد به عنوان اولین خانم کلینتون صحبت از “superpredators” در حالی که ترویج بدنام 1994, جرم, لایحه.

دوباره این چرخه انتخابات با نفوذ بسیاری از رهبران سیاه و سفید تایید شرکت استقرار نامزد جو بایدن با وجود یک رکورد در مسائل نژادی—از کمک به نوشتن جرم لایحه به همکاری خود را با segregationist سناتور—بدتر از هیلاری کلینتون است. این تاییدیه می خواهم که از خانه اکثریت شلاق جیم Clyburn از کارولینای جنوبی شد بسیار مهم در بایدن تامین نامزدی به خصوص در به دست آوردن آرا از آمریکایی های آفریقایی تبار. بدون توجه به جایی که این رهبران سیاه و سفید ایستاده در حال حاضر در اصلاحات در مقابل شرکت های بزرگ وضعیت موجود بسیاری مانند Rep. Clyburn هستند در نظر گرفته شده برای حقوق مدنی فعالیت رفتن دهه.

به عنوان ترقی خواهان در یک کشور با یک گریم تاریخچه نژادپرستی در ادامه به امروز این مسئولیت ما را برای مبارزه با نژادپرستی در همه جا ما آن را ببینید. این هم کار ما به اصرار در مطالبه عدالت حتی زمانی که برخی از شهرداران و یا اعضای کنگره ما خواهد بود و تداوم در برابر سیاستمداران از رنگ. با توجه به رکورد وحشتناک از سفیده گفتن مردم رنگ “ما می دانیم چه چیزی” که تداوم یابد با حساسیت و فروتنی. اما باید آن را دنبال کرد.

بیش از 50 سال از مرگ دکتر شاه زمانی که فقط هفت نفر از اعضای کنگره بودند آمریکایی های آفریقایی تبار. پس از چند دهه مبارزه با فعالان و رهبران رنگ (سفید و متحدان) دولت است که خوشبختانه به مراتب بیشتر و متنوع امروز.

اگر شاه بودند با ما خواهد او هنوز هم می تواند شکایت در مورد رهبران سیاه و سفید که تغییر از نمایندگان جامعه خود به استقرار به استقرار نماینده به جامعه سیاه و سفید?

و یا خواهد او بود شکایت حتی بلندتر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>