سیاست اولیه

آن را برای دریافت در صبح بدون نیاز به طرح روز خود را در اطراف اجتناب از حکومت اراذل و اوباش را به شما. امریکا شده است یک فضای نسبتا امن برای (حداقل) طبقه متوسط مردم سفید—ما می تواند تعداد در حال قادر به دریافت ایمیل های ما رفتن به پلیس برای کمک به مبارزه تالار شهر بدون اینکه هدفمند توسط جوخه های مرگ.

اما برای چه مدت ؟ اگر “هوشیاری ابدی است که قیمت آزادی” ما نمی پرداخت. می توانید تصور کنید برخی استعاری کامیون از comeuppance کشیدن تا به امریکا درب و repossessing مبلمان ما از آزادی چیزهای ما فکر کردیم که متعلق به ما بود اما فقط در اعتبار—دیوار-به-دیوار فرش از رای گیری حقوق, صفحه اصلی سیستم سرگرمی رایگان سخنرانی های میز ناهار خوری از مجمع اتاق خواب مجموعه ای از سقط جنین دسترسی لوستر از “گناه تا زمانی که خلافش ثابت.”

آرام به خوشنودی آن را به عنوان اگر ما درمان دموکراسی خود را به عنوان یک صندلی راحتی—به خوبی پوشیده پناه راحتی اجازه می دهد ما را به وزن کردن و گارد ما اجازه پایین.

تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—گردن کلفت و خود منصوب محافظ از پیروان او—به ما یادآوری می کند به ترس بود خیلی می ترسم.

زندگی بزرگسالان است بیشتر یا کمتر-آگاهانه نبرد با وجودی ترس. وجود دارد بسیاری از فراموش نشدنی بی مهابا ترور قبل از ما—از تغییر آب و هوا به جنگ به ویروسهای به این واقعیت است که ما همه رو می میرند. شاید مغلوب ساختن پیشی جستن “من اول” نفت خام بی ادب آغوش قدرت و تعصب ارائه می دهد talismanic راحتی به پیروان خود را.

چه تهمت می داند و بیش از حد بسیاری از ما فراموش کرده اند—این است که سیاست های اولیه. پس از همه, سیاست است که در مورد قدرت…و تنها ترین ممتاز می توانید استطاعت به چشم پوشی از بلندی وحشت از مرور جهان با نه قدرت و نه حفاظت از بودن در رحمت بی رحمانه دیگران است.

برای من که ترور بزند من حق بازگشت به دوران کودکی. من pariah بچه با استعاری cooties. کل نیروها از همکلاسی خواهد تف spitballs من در کافه تریا و سفر من در راهرو—من خوردم ناهار من در این اتاق در میان upchucking جوان, drunks زیرا این تنها جای من امن بود.

روزانه, من می خواهم فروشگاه من شمارش از طعنه ها و حملات پس از آن در خانه نشستن در میز آشپزخانه و هق هق من به عنوان تخلیه به مادرم…تلاش خواهم جهنم را به اطلاع نیست که او نمی خواهید برای گوش دادن.

با بچه ها به وضوح به من بود از کوره در رفته برای پناه برد. و به عنوان یک روشن بچه جان به این باور است که عدالت پیروز خواهد شد و این که شکست خود را بعد من توسعه یافته به خصوص ملتهب محبت برای دموکراسی و آزادی های مدنی. زمانی که من مدرسه ممنوع کتاب به من کمک کرد تا شروع فصل محلی آیتالله سیستانی و عضو هیئت مدیره مدرسه به عنوان صریح دانشجو هرزه. من متقاعد محلی جمهوری خواه باشگاه به ارسال جوان من lefty خود به DC برای یک هفته با من Congresspeople. من مجموعه ای از محاصره به بالا مدرسه آمریکایی میراث فرهنگی باشگاه پس از آن شعله ور راست کنار فرماندهی این سیستم آدرس عمومی برای gung-ho طرفدار جنگ ویتنام آدرس در روز یادبود.

و من در زندگی کابوس ترس از (سپس) اتحاد جماهیر شوروی نه به خاطر آن بود که کمونیست اما به دلیل آن بود توتالیتر است. دهان بزرگ است که من می تواند به راحتی بیش از حد تصور کنید سفر به اتحاد جماهیر شوروی و blurting کردن چیزی بسیار هجومی درست است که قدرت می شود که می lock me up به طور نامحدود.

امروز به عنوان جهان تبدیل می شود و پرتاب من مبارزه به حق من سرگیجه ، و من دیر تشخیص من جوان ترور شوروی به عنوان یک ترس بدخواه بزرگسالان است. چه کنیم که کسانی که در قدرت یعنی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خانواده او هستند به ما ؟

من اصلا ادم جواب—وجود دارد بیش از حد بسیاری از احمق و احمق-تولید فرهنگی عظیم از فاکس نیوز به Facebook. اما من کاملا مطمئن هستم از چه نکنید.

تصور نکنید مشکل این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این نه آن است که آستین moldering-خوشنودی از لیبرال ها در مقابل ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان که هر چه آنها تا به حال (یا تصور آنها) می تواند ناپدید می شوند.

افسوس که تهمت حامیان نیست اشتباه است. و آنها هیچ ویژه انحصار در رنگ نوستالژی برای یک مسلما مدتی گذشته است. در هر زمان داده شده تنها برخی از مردم در ایالات متحده تا به حال آن خوب است. و کسانی که تا به حال آن را خوب سود کردن کسانی که نمی.

هنوز دموکراسی ناقص عنوان آن را به باقی می ماند یک ابزار بسیار مهم برای ساخت همه چیز بهتر است. ما نیاز به ترک مصرف دموکراسی برای اعطا. بنابراین اضافه کردن فاشیسم به بالای لیست خود را از وجودی تهدید. اشتباه نکنید حواس پرتی (رسانه های اجتماعی! تلویزیون واقعیت!) با واقعی سازمان. مقاومت در برابر هر حمله به خود محدود اما مهم توانایی به مبارزه با قدرت. و ترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>