نظرسنجی: Cox حرکت جلوتر از شکارچی; هیوز موج در ایران نژاد فرماندار

سالت لیک سیتی — سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox کشیده جلوتر از سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور در آخرین Deseret News/Hinckley موسسه سیاست نظرسنجی به عنوان جمهوری خواه رای دهندگان بازیگران برگه های رای در این ماه در مسابقه برای فرماندار یوتا.

در نتایج جدید روز دوشنبه منتشر کاکس است که در 30 درصد و شکارچی 23 درصد در میان پاسخ دهندگان که می گویند که آنها قطعا رای در 30 ژوئن توافق اولیه انتخابات.

سابق یوتا مجلس گرگ هیوز تا رسید به 19 درصد در حالی که سابق یوتا حزب جمهوری خواه رئیس توماس رایت همچنان به عقب در 4 ٪ با توجه به نظرسنجی.

حدود یک چهارم از افراد مورد بررسی گفت: آنها مطمئن نبودند که آنها را به ایران مهاجرت هر چند که تغییر خواهد کرد به عنوان Utahns شروع به دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری هفته آینده و شروع به را تشکیل می دهند ذهن خود را.

شکارچی متعلق به یک لبه باریک بیش Cox قبلی Deseret News/Hinckley موسسه نظر سنجی.

در حالی که آخرین نتایج بر اساس رای دهندگان که می گویند قطعا رای اولیه مسابقه بین شکارچی و کاکس جلوتر که کسانی که می گویند که آنها خواهد بود به احتمال بسیار زیاد رای دادن به این ترکیب اضافه میشود.

در آن صورت کاکس می شود 28 درصد و شکارچی 24 درصد. هیوز می آید در 18 ٪ در حالی که رایت باقی می ماند در 4 درصد و 26 درصد مطمئن نیستند که آنها را برای رای دادن به.

ناظر انتخابات اسکات راسموسن تردید 494 احتمال زیاد اولیه رای دهندگان ممکن است از 25-31. از این تعداد 261 آمد از لیست از کسانی که رای دادند در حالیکه در انتخابات مقدماتی در حالی که باقی مانده 233 آمد از کل لیست رای دهندگان و غربالگری روند. همه آنها گفت: آنها قطعا رای در توافق اولیه است. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.4 درصد است.

راسموسن همچنین افزود: یکی دیگر از 149 پاسخ دهندگان که گفته بودند به احتمال بسیار زیاد به رای اولیه است.

Former Gov. Jon Huntsman Jr. addresses the press following a Utah gubernatorial Republican primary debate at the PBS Utah studio at the University of Utah in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور آدرس مطبوعات پس از یوتا فرمانداری جمهوریخواه اصلی بحث در PBS یوتا استودیو در دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
پیچک Ceballo, Deseret News

“چه این به ما می گوید این است که اگر رای دهندگان به این اولیه به نظر می رسد بسیاری مانند آن را آخرین بار در اطراف اگر آن را اساسا همان رای دهندگان و یا رای دهندگان بود که پس از آن نتایج قوی تر هستند برای کاکس” راسموسن گفت.

“اگر شما یک گسترش دهندگان بیشتر افراد درگیر یا به دلیل همه گیر و یا هر دلیل دیگر شکارچی می کند بهتر است در این وضعیت است.”

مستقل ناظر انتخابات گفت که او می خواهم به می دانم که رفتن به رای دادن اما هیچ کس ندارد. این نظر سنجی هر چند می توانید تمرکز بر روی سطوح مختلف از پتانسیل مردم در انتخابات. هشتاد و هفت درصد از پاسخ دهندگان شناسایی خود را به عنوان جمهوری خواه.

شکارچی در حال اجرا است تبلیغات در رسانه های اجتماعی شامل او دختر ابی, اصرار حامیان “خود را شمارش آرا در ماه ژوئن” با حصول اطمینان از آنها ثبت نام با ایران پس از حزب تنها اجازه می دهد تا کاربران را به شرکت در اصلی.

سابق یوتا حزب دموکرات رئیس جیم Dabakis گفت: او در حال حاضر روشن خود وابستگی بنابراین او می تواند برای رای دادن هنوز unchosen GOP فرمانداری نامزد در آنچه که او به نام “تقلب در انتخابات” از آنجا که از حزب جمهوری خواه قوانین. دموکرات ها به مدت طولانی اجازه هر گونه رای دهندگان به شرکت در مهمانی شرکت کنند ،

به دلیل COVID-19 اولیه انتخابات انجام خواهد شد به طور کامل توسط ایمیل. فقط هفت دولت 29 استان ها تصمیم به راه اندازی آنچه که به نام تلفن همراه رای گیری — رانندگی تا محل تعیین شده در روز انتخابات و درخواست رای گیری که باید پر شود در جای دیگر و بازگشت از طریق پست و یا به رها کردن جعبه.

این نظرسنجی نشان داد که 51 درصد از پاسخ دهندگان که به شدت تایید کار رژیم صهیونیستی است. گری هربرت در حال انجام است را برای رای دادن به کاکس در حالی که تنها 18% پشتیبانی شکارچی. در میان کسانی که تا حدودی تایید هربرت تنها 19 درصد به نفع کاکس در حالی که 30 درصد بازگشت شکارچی.

“این نشان می دهد که به نظر او خیلی نقش قابل توجهی در مسابقه” راسموسن گفت: از هربرت که تایید Cox.

که تایید شده است که در میان عوامل متعددی که ضربه کاکس به رهبری گفت: Jason پری مدیر Hinckley موسسه سیاست در دانشگاه یوتا.

Utahns به طور کلی احساس هربرت انجام داده است یک کار خوب در برخورد با کروناویروس همه گیر و Cox بوده است سخنگوی دولت پاسخ و چگونه آن را ظهور از بحران, او گفت:.

“من فکر می کنم کسانی که همه چیز واقعا بازی را به نفع خود بیش از دو هفته گذشته” پری گفت.

کاکس به نام نظرسنجی “بسیار دلگرم کننده” و انعکاسی از حمایت مردمی و مبارزات انتخاباتی خود به دست آورده بیش از سال گذشته است.

“این هیجان انگیز است که شاهد هزاران Utahns ما بپیوندید تایید شده توسط یوتا کمپین در فقط چند هفته کوتاه افراد از هر گوشه ای از کشور ما از رژیم صهیونیستی است. هربرت به شهرداران به اعضای هیئت مدیره مدرسه به روزمره شهروندان است. هر تایید برای من مهم است و من سپاسگزار برای رأی اعتماد به نفس” او در بیانیه ای گفت.

شکارچی مدیر کمپین لیزا Roskelley گفت: با بیکاری quadrupling بیش از دو ماه گذشته شکارچی متمرکز شده است در به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای دریافت Utahns بازگشت به کار و در یک مسیر به دو دولت در اقتصاد است.

“اگر این نظرسنجی نشان می دهد که هر چیزی در آن است که این مسابقه هنوز در دست رای دهندگان و تمام Utahns که برای رای جمهوری خواهان باید مطمئن شوید که آنها در حال ثبت نام و ارسال در رای گیری قبل از 30 ژوئن” او گفت:.

هیوز’ big leap — 14 امتیاز پس از ایران با دولت کنوانسیون در ماه آوریل — بزرگترین در میان چهار نامزد. پری گفت: بسیاری از که به Utahns’ به طور کلی تصویب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیوز همچنین شروع به پریدن کرد به دوم پشت کاکس در میان کسانی که رای دادند در حالیکه در توافق اولیه انتخابات این نظرسنجی نشان می دهد. راسموسن گفت هیوز ساخته شده است “گام های بزرگ” در میان آن گروه.

Cox شده است “همه جا حاضر” در رسانه ها به عنوان رئیس دولت coronavirus نیروی کار گفت: گرگ هارتلی هیوز سخنگوی کمپین.

“با وجود این و یا شاید به این دلیل که چگونه او آن را به کار گرفته حرکت با جمهوری خواه اولیه رای دهندگان است که در پشت گرگ هیوز. این روند در هر نظرسنجی نشان داده است که به عنوان رای دهندگان را تشکیل می دهند ذهن خود را اکثریت قریب به اتفاق نامتناسب است راه ما,” او گفت:.

پس راسموسن اولین نظرسنجی در ماه ژانویه هارتلی می گوید هیوز به دست آورده سه چهارم از قبلا رای دهندگان مردد.

“است که به عنوان الگوی همچنان ادامه دارد — و آن را — هیوز را برنده اصلی,” او گفت:.

رایت گفت: رای گیری داخلی, “انجام می شود با روش معتبر,” نشان می دهد که او و همسر در حال اجرا کنگره راب اسقف می تواند برنده شدن در این مسابقه که Utahns رسیدن به آنها را می دانیم.

“ما در حال صحبت کردن در مورد همان مسائل حل نشده امروز ما شده اند که برای آخرین بار 16 سال است. ناکارآمدی و هیچ پیشنهاد قرارداد در حالی که ما چرخه را از طریق همان رهبرانی که تا به حال فرصت برای مقابله با مسائل پیش روی دولت ما. آن زمان برای یک تغییر” رایت در بیانیه ای گفت.

پری گفت: این مسابقه به خصوص با هیوز در آینده برجسته کثرت موضوع است. نظرسنجی شماره ها به اندازه کافی نزدیک است که هر یک از آنها می تواند تفاوت را اگر آنها به تولید برخی از جنبش و یا شور و شوق مردم را به پای صندوقهای رای است.

با چهار نامزد رقابت برای نامزدی آن را به احتمال زیاد برنده خواهد شد که کمتر از 50 درصد آرا احتمالا نزدیک به 30% تا 35%.

“بر اساس سابقه در ایالت یوتا است که می تواند در انتخابات عمومی به سمت راست وجود دارد,” او گفت:.

یوتا آخرین انتخاب یک فرماندار دموکرات در سال 1980. برنده توافق اولیه چهره دموکرات کریس پترسون یک دانشگاه یوتا قانون استاد.

“این یکی از نزدیک. این کثرت موضوع خواهد بود در بازی. اگر رای دهندگان مراقبت در مورد یک کاندیدای خاص این است که نمی توان اولیه انتخابات به جست و خیز عطف در انتخابات” پری گفت.

راسموسن گفت: مردم در انتخابات این است که همه چیز را در یک مسابقه مانند این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de