30 مه (بی بی سی) — از اواسط ماه مارس اکثر آمریکایی ها گفته اند که آنها بر این باورند که کشور در رکود است و یا افسردگی یک نظرسنجی جدید نشان می دهد.

هفت نفر از 10 بزرگسالان ایالات متحده برای بررسی گالوپ نظرسنجی منتشر شد جمعه گفت: آنها بر این باورند که اقتصاد ایالات متحده است که در یک افسردگی یا رکود. در و یا بالاتر از 70 درصد از بزرگسالان ایالات متحده گفته اند همان از اواسط ماه آوریل است.

تبلیغات

در آخرین نظرسنجی گفت: 41 درصد اقتصاد در رکود است و 30 درصد آن توسط دولت در افسردگی است.

این رقم افزایش یافته است از ماه مارس زمانی که 37 درصد گفت: اقتصاد آمریکا در رکود اقتصادی و 20 درصد گفت: آن را در یک افسردگی است.

دموکرات ها بودند بسیار بیشتر از جمهوری خواهان می گویند که اقتصاد ایالات متحده در یک افسردگی یا رکود است. تنها 48 درصد از جمهوری خواهان می گویند این کشور در یک افسردگی یا رکود اقتصادی در مقایسه با 87 درصد از دموکرات ها ،

هنوز هر دو طرف 12 تا 18 درصد بیشتر احتمال دارد در حال حاضر می گویند این کشور در یک افسردگی یا رکود اقتصادی از آنها در اواخر ماه مارس سنجی نشان می دهد.

این نظرسنجی در میان کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی در ماه های اخیر پس از اقامت در خانه برای کاهش گسترش COVID-19 برداشته شد.

نتایج مبتنی بر وب سنجی, مارس 18-24 از یک نمونه تصادفی از 3,892 بزرگسالان با حاشیه خطای 3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de