نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز نرخهای پایین در ایالت یوتا

سالت لیک سیتی — بیش از نیمی از Utahns هنوز تایید از کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است با توجه به جدید Deseret News/Hinckley موسسه سیاست نظرسنجی انجام شده در سراسر کشور به عنوان اعتراض به خشونت پلیس آغاز شد و در پی مرگ یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا است.

نظرسنجی یافت می شود که 52% از Utahns مانند آنچه که آنها در حال دیدن از حزب جمهوری خواه در کاخ سفید در حالی که 46 درصد رد از رئیس جمهور عملکرد شغلی. فقط 2 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند که چگونه آنها احساس. مغلوب ساختن پیشی جستن کار تصویب در ایالت یوتا رسیده بود به عنوان بالا که 57 درصد در ماه مارس و آوریل.

اما در میان یک گروه کوچک از احتمال رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت یوتا را در 30 ژوئن حالت اولیه رئیس جمهور را تصویب امتیاز جهش به 81% تنها با 18 درصد مخالفت و تنها 1% نامشخص است. مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی برنده یوتا 3 مارس ریاست جمهوری اولیه با نزدیک به 88 درصد از اوباما رای بدهند.

نظرسنجی انجام شده توسط مستقل ناظر انتخابات اسکات راسموسن برای Deseret News و دانشگاه یوتا Hinckley موسسه سیاست, شروع, on May 25, روز جورج فلوید درگذشت به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن خود و پایان دادن به پنج شنبه بعد از یک سالت لیک سیتی در اعتراض به خشونت تبدیل شد.

راسموسن گفت که او معتقد است که آن را بیش از حد به زودی به می گویند که چگونه Utahns را مشاهده رئیس جمهور پاسخ.

“این خیلی بی قراری وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر. بنابراین من فکر می کنم شاید شما اسیر یک کمی از آن را,” او گفت: مقایسه امروز آشفتگی به دهه 1960 هنگامی که ریچارد نیکسون رئیس جمهور اعلام کرد خود را یک قانون و دستور رئیس جمهور در میان ضد جنگ تظاهرات و شورش های نژادی فقط به عنوان برگ برنده را روز شنبه هنگامی که او را تهدید به اعزام نیروهای ایالات متحده برای سرکوب ناآرامی.

“تشابه کمی ناراحت کننده و بسیار غیر قابل پیش بینی” راسموسن گفت. در این مرحله او گفت: کاهش اندک در رئیس جمهور کار تصویب در ایالت یوتا است به احتمال زیاد مربوط به چگونه او را از دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر.

Hinckley مدیر موسسه Jason پری گفت: Utahns مشغول مرتب کردن احساسات خود را نسبت به این وضعیت به ویژه پس از روز شنبه اعتراض در مرکز شهر سالت لیک سیتی که در آن دو اتومبیل به آتش کشیده شدند و هر دو عمومی و مالکیت خصوصی تخریب شد.

“وجود خواهد داشت Utahns که ایران از رئیس جمهور اقدامات اما بیشتر آنها در حال رفتن به تمرکز بر چگونه ما رهبران محلی نزدیک اند این تظاهرات” پری گفت. “Utahns بیش از روز گذشته تا به حال شانس خود را نگاه کنید افکار و احساسات خود در مورد تظاهرات.”

او گفت: Utahns به این نتیجه رسیده اند که آنها می خواهند “شفقت. بوده و برای افرادی که مایل به متفکر در مورد رویکرد خود را و این به عنوان یکی از فرصت های که در آن ما را در آغوش یکدیگر. … آن را بسیار بیشتر حمایت رویکرد است.”

این بدان معنا نیست که آنها اهمیتی نمی دهند در مورد نظم و قانون پری گفت: “نظم و قانون و اندیشه می توانند با هم وجود دارند.” مغلوب ساختن پیشی جستن تن “است به اثبات نمی شود آنچه در جریان است را به نفع خود بیش از Utahns او گفت:” به دلیل آنچه که از واشنگتن دی سی “است و نه رویکرد که قرار گرفته در حال حاضر در ایالت یوتا است.”

دیرین یوتا تهمت حامی همین Peay گفت که او معتقد است تهمت را تصویب رتبه بندی خواهد شد تا در یوتا به عنوان یک نتیجه از سختی صحبت کنید.

“از همه جا, یوتا است که درک نظم و قانون و راه مناسب برای حل تبعیض” Peay گفت. “این است که نه از طریق خشونت و از بین بردن خصوصی و اموال عمومی. و به خصوص از بین بردن کسب و کارهای اقلیت صاحبان کسب و کار که مشغول به کار در تمام طول زندگی خود.”

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کمک به جمع آوری پول برای بازسازی یک کسب و کار کوچک در ایالت مینه سوتا, شوی که “عمل است. صحبت نمی کند.” Peay گفت که “مغلوب ساختن پیشی جستن و همه ما ساخته شده آن را کاملا روشن مرگ آقای فلوید باید هرگز اتفاق افتاده است و عدالت خواهد بود.”

اکثر Utahns “که یک لحظه برای دیدن فراتر از رسانه ها تیتر را درک و قدردانی از مغلوب ساختن پیشی جستن جسورانه ایستاده بر نظم و قانون” Peay گفت: به خصوص از آنجا که او معتقد است “آن را نمی گذارد یوتا که بسیار به طور مستقیم هر چند هر کس من صحبت لطمه می زند و برای کشور ما به درمان است.”

اسکات هاول سابق دولت رهبر اقلیت سنا و یک کلید یوتا حامی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور گفت: Utahns نمی خواهم آنچه را که آنها در حال دیدن از مغلوب ساختن پیشی جستن و کار خود را تصویب خواهد همچنان به سقوط خود در دولت است.

“او خود را بدترین دشمن” هاول گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از رئيس جمهور در نما به صورت یک عکس در مقابل یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید بود که تخریب در حالی که نگه داشتن یک کتاب مقدس پس از مقامات پاک مسالمت آمیز معترضان از مجاور پارک با استفاده از گاز اشک آور فلش-bang انفجار و افسران سوار بر اسب.

“ما بسیار دلسوز دولت است. ما” هاول گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات ریاکارانه و توهین به بسیاری از مردم از ایمان به خصوص اقلیت. “من فکر می کنم آن را یک عکس op. سرپا نگه داشتن کتاب مقدس بود. شما فقط به حال به تماشای آن.”

رژیم صهیونیستی. گری هربرت که در تصویر در طول یک استراحت در KSL Newsradio را “به من اجازه صحبت می کنند به فرماندار” در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, ژان. در 23 سال 2020 است.
استیو گریفین Deseret News

یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت که در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد پس از بیش از یک دهه در دفتر نیز شانس خوبی در این نظرسنجی. در میان تمام رای دهندگان 59 درصد گفت: آنها تایید شده از کار هربرت انجام شده است در حالی که 28 درصد رد و 13 درصد مطمئن نیستند. اما در میان به احتمال زیاد توافق اولیه رای دهندگان فرماندار تصویب رتبه صعود به 80 درصد است.

راسموسن گفت: به طور معمول مردم “به طور کلی احساس می کنم کمی بهتر است در مورد چیزهایی که به خانه نزدیک تر.” اما او گفت: یوتا فرماندار هم می تواند کار خود را تصویب امتیاز بالا رفتن یا پایین به عنوان یک نتیجه از چگونه او رفتار تظاهرات در دولت است.

بزرگتر نظرسنجی نمونه 1000 یوتا ثبت نام رای دهندگان دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد در حالی که نمونه های کوچکتر 494 احتمال زیاد اولیه رای دهندگان در این ایالت دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im