نظرسنجی: Utahns را در مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال و پاسخ به همه گیر در دولت واکنش

سالت لیک سیتی — کمتر از یک سوم از Utahns در حال حاضر می گویند دولت فدرال در پاسخ مناسب به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

و جدید Deseret News/Hinckley موسسه سیاست های نظرسنجی ها نشان می دهد که تنها نیمی از تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد با توجه به شیوع است که ادعا کرده بیش از 110,000 زندگی در آمریکا

در حالی که تصویب اعداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال را از قبلی نظرسنجی از ساکنان که می گویند دولت overreacted همچنان به صعود.

همانطور که برای یوتا رای دهندگان به طور مداوم به دولت نمرات بالا خود را برای پاسخ به این ویروس.

آخرین نظرسنجی در بر داشت که 59 درصد از ساکنان می گویند یوتا عمل مناسب و به موقع در حالی که 26 درصد آن را می گویند عمل خیلی دیر شده و نمی به اندازه کافی به سرعت گسترش این بیماری است. یکی دیگر از 15 درصد می گویند دولت overreacted و قرار دادن بیش از حد بسیاری از محدودیت ها در محل.

“اکثریت Utahns به وضوح بر این باورند که دولت در عمل خیلی دیر شده و آنها به سمت چپ آن را در دست ایالت یوتا و آنها بر این باورند یوتا در حال انجام آن حق” گفت: Jason پری مدیر Hinckley موسسه در دانشگاه یوتا.

“است که یک پیام سازگار از ایالت, یوتا,” او گفت:. “آنها می خواهند قادر به رسیدگی به مشکلات در راه خود را و آنها باور دارند که ما مقامات منتخب را با نزدیک شدن به این در راه حق است.”

یوتا دیده می شود سنبله در COVID-19 موارد پس از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت کاسته محدودیت اجازه داده است که برخی از کسب و کار برای بازگشایی و فعالیت های اجتماعی دیگر رزومه در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشتی دولت گزارش 12,066 مجموع موارد جمعه از جمله 268 موارد جدید. که از یک روز رکورد 546 موارد جدید در روز شنبه. مرگ و میر در حال حاضر تعداد 121.

هربرت نگه داشته و به خطر بهداشت عمومی در وضعیت نارنجی و یا خطر متوسط در سالت لیک سیتی بلوف و کلاه مکزیکی و زرد و یا کم خطر در همه مناطق دیگر از دولت است.

این نظرسنجی نشان می دهد تنها 32 درصد از Utahns می گویند دولت فدرال عمل مناسب و به موقع 11-نقطه قطره از اواسط ماه آوریل است. یکی دیگر از 51 درصد آن را می گویند عمل خیلی دیر شده و نمی به اندازه کافی به سرعت گسترش ویروس تا 6 امتیاز از مارس نظرسنجی.

که تقسیم می شود بسیار به طور مساوی بین یک افزایش در تعداد و گفت دولت خیلی دیر شده بود و تعداد کسانی که می گویند آن overreacted گفت: ناظر انتخابات اسکات راسموسن.

“من فکر می کنم احتمالا با رشد خستگی از این همه گیر و مستندات مربوط,” او گفت:.

کسانی که می گویند دولت فدرال overreacted صعود به 17 درصد در نظرسنجی جدید تا 5 امتیاز از نظرسنجی قبلی.

یک بررسی ملی راسموسن انجام شده در اواخر ماه مارس نشان می دهد که 58 درصد از رای دهندگان فکر اقتصادی آتن خواهد بود اساسا بیش اواخر ماه مه.

“در حال حاضر نه تنها آنها ادامه دارد اما بسیاری از نمی بینم هر پایان در چشم” راسموسن گفت. “در واقع بر اساس ملی نیمی فکر می کنم آتن ادامه خواهد داد و حداقل سه ماه.”

این نظرسنجی نشان می دهد 50 درصد از Utahns تصویب چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به کار گرفته شده outbreak — 7-نقطه کاهش از آوریل — و 47 درصد رد از عملکرد خود را.

راسموسن گفت: رها کردن است به احتمال زیاد به کاهش برداشت دولت فدرال پاسخ.

“اما من می خواهم اشاره می کنند که رئیس جمهور به طور کلی تصویب بازگشت به جایی که آن را قبل از همه گیر. بنابراین او کردم اما گزاف گویی گزاف گویی رفته است,” او گفت:.

راسموسن بررسی 1000 یوتا ثبت نام رای دهندگان ممکن است 25-31. این نظرسنجی دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.1 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im