رای گیری از سراسر کشور می یابد و از سوی دیگر ، برنی ساندرز گسترش سرب خود را در میان رای دهندگان اسپانیایی در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اوليه به عنوان مسابقه سر به نوادا که در آن جمعیت به احتمال زیاد به نفع سناتور ورمونت و او چند نژادی ائتلاف.

“برنی ساندرز در حال ساخت متنوع ترین جنبش در امریکا تصویب آن در ایم” روزنامه نگار تراویس Reilly.

در حالی که ساندرز کمپین برد بالا تایید اعتبار از رای دهندگان اسپانیایی برای ماه های صبح مشورت و نظرسنجی از روز شنبه نشان داد که سناتور ورمونت پریدن 10 نقاط جمعیتی روز پس از پیروزی مقدماتی نیوهمپشایر منجر بقیه زمینه با رای دهندگان در سراسر کشور با بیش از 20 امتیاز.

ساندرز کار می کرد به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان اسپانیایی در آیووا و آن را پرداخت, نوشت, Al Día‘s Nigel تامپسون:

در آیووا 12 اسپانیایی-اکثر قفقاز Sanders, کردم بیش از 66 درصد از خام رای دادن. بالاترین درصد بود بایدن با نزدیک به 11 درصد از آرا.

از آن 12 حزبی سایت چهار بودند اسپانیایی زبان فقط و او برنده 428 رای وجود دارد در مقایسه با 14 تقسیم بین نامزد باقی مانده.

در حال حاضر 12 اسپانیایی-اکثر حوزه نشسته در دریایی از بیش از 1700 سایت در کشور و در سراسر کشور در انواع مکان های ماهواره ای, اما, لاتینی جمعیت بیشتر می شود متعدد و معنی دار در کشورهای مثل قبلا ذکر تگزاس و کالیفرنیا.

استراتژی سیاسی شرکت به علاوه سه در یک مطالعه منتشر شده در پنج شنبه که ساندرز چهار برابر کمک های مالی از اسپانیایی ها از هر حزب دموکرات در حال اجرا برای رئيس جمهور.

عنوان لاتین شورشیان گزارش شده است:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

با توجه به به علاوه 3 تحلیل ساندرز مطرح شده است و نزدیک به $8.3 میلیون از لاتین اهدا کنندگان در سال 2019 به دنبال الیزابت وارن (در حدود $2.08 میلیون), پیت Buttigieg (در حدود $2.03 میلیون) جو بایدن (حدود 1.4 میلیون دلار) و ctq (در حدود $319,000).

نوادا دموکرات قفقاز که برنامه ریزی شده برای 22 فوریه در حال انتظار برای دیدن یک مشارکت بالا در میان رای دهندگان اسپانیایی. که می تواند به تقویت ساندرز’ چشم انداز برای مسابقه—هر چند سناتور ورمونت در حال حاضر رای گیری در یا در نزدیکی مقام اول در دولت است. لاس وگاس را نقد کنید مجله نظرسنجی جمعه منتشر شد نشان می دهد ساندرز با هفت نقطه استفاده بیش از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور ورمونت نزدیکترین رقیب.

در روز پنج شنبه ساندرز با حضور طریق ویدئو کنفرانس انجمن حمایت از لیگ ایران در آمریکای لاتین شهروندان و Telemundo.

این سناتور تاکید کرد به فروم شرکت کنندگان رد خود را از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی از جمله فرزند جدایی.

“این یک رسوایی و در دولت من که نمی خواهد اتفاق می افتد گفت:” ساندرز.

به عنوان سناتور ورمونت در ادامه به افزایش در پای صندوق های رای و به عنوان ائتلاف همچنان به تکیه بر مردم در زمینه های گوناگون حمله به سناتور هواداران به عنوان یکپارچه سفید و نر بلوک را میآوردند ،

رهگیری روزنامه نگار Glenn Greenwald با اشاره به سقوط است که خط حمله در روز پنج شنبه.

“این برنی فرض تقلب: 2016-2020,” Greenwald توییتی. “RIP.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im