نظرسنجی نشان می دهد دو سوم از آمریکایی ها عقب بودجه برای خدمات پستی در آینده Coronavirus بسته امداد

جدید رای دهی را نشان می دهد 67 درصد از آمریکایی ها حمایت از اولویت بودجه ایالات متحده خدمات پستی در آینده coronavirus امداد لایحه بودجه به عنوان موسسه آمریکایی چهره های آینده با پیش بینی های فعلی نشان این سازمان در حال اجرا از پول سپتامبر.

“عمومی انتظار دارد که اعضای کنگره و کاخ سفید برای نشان دادن قدردانی برای اهمیت USPS و به اطمینان حاصل شود که ضروری خدمات پستی ادامه” آمریکایی پستی اتحادیه کارگران (APWU) رئیس جمهور علامت Dimondstein در بیانیه ای گفت.

این APWU راه اندازی نظر سنجی که انجام شد توسط YouGov بین مارس 21 و 22. از پاسخ دهندگان که نمی شد به نفع بودجه اداره پست 18 درصد مطمئن بودند و تنها 15 درصد مخالف بودند.

با توجه به نظرسنجی سیاستمداران خصمانه به آژانس می تواند پیامدهای سیاسی پایین جاده:

اگر رهبران کنگره اجازه می دهد خدمات پستی به ورشکسته نیمی از آمریکایی ها خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به حمایت از یک نامزد که مسدود بودجه در این شرایط با توجه به نظرسنجی. این رقم شامل 31 درصد از جمهوری خواهان 55 درصد از مستقل و 65 درصد از دموکرات ها ،

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

ایستاده در راه امداد رسانی به رئیس جمهور Doanld تهمت که گفت: در تاریخ 24 آوریل که “خدمات پستی یک شوخی است” و خواستار این سازمان افزایش قیمت و تحمیل شدیدی کاهش است.

در یک گزارش در مورد وضعیت این سازمان در چهارشنبه رویاهای مشترک توصیف تلاش های سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و دیگر مترقی قانونگذاران برای صرفه جویی در خدمات.

“اگر ما می تواند به قید وثیقه بوئینگ ما می توانیم صرفه جویی در اداره پست” ساندرز توییتی.

Dimondstein در بیانیه خود جشن نتایج نظرسنجی, تاکید جامعه نقش خدمات پستی کارگر.

“کارگران پستی ارائه کاملا ضروری خدمات به هر کس در کشور—مهم نیست که ما و یا که در آن زندگی می کنیم” گفت: Dimondstein. “در طول این همه گیر پستی کارگران نشان داده اند که قدرت و تعهد آنها به عنوان فرایند و تحویل مورد نیاز پزشکی, تجهیزات و اطلاعات عمومی که محدود به خانه های خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de