Pompeo سرزنش چین برای زندگی از دست داده به COVID-19

مارس 6 (UPI) — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo سرزنش چین برای مرگ صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان از coronavirus در روز چهارشنبه و تمدید خواسته های این ملت را به فاش کردن آنچه در آن می داند که در مورد COVID-19.

در مطبوعات دسترسی در وزارت خارجه آمریکا دیپلمات ادامه داد: برای ساخت خود را در مورد در برابر چین شارژ آن با دستگیری پزشکان در مراحل اولیه از شیوع این بیماری در اواخر سال گذشته از بین بردن ویروس نمونه در اوایل ماه ژانویه و در ادامه به امتناع از به اشتراک گذاشتن آنچه که اطلاعات آن در مورد ویروس مانند بود که به اصطلاح بیمار صفر است.

“آنها می دانستند. چین می تواند مانع از مرگ و میر صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است. چین می تواند در امان جهان تبار به اقتصادی جهانی بحران. آنها تا به حال یک انتخاب است. اما به جای چین پوشش داده شده تا شیوع در ووهان چین,” او گفت:. “… چین است و هنوز هم به دلیل خودداری از به اشتراک گذاری اطلاعات ما نیاز به نگه داشتن مردم امن است.”

Coronavirus پدید آمده است که در بخش مرکزی چین در شهر ووهان در ماه دسامبر است و پس از گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 3.7 میلیون نفر, کشته شدن بیش از 260,000 از آنها.

پس از ایالات متحده تبدیل به ویروس’ کانون با بیش از 1.2 میلیون عفونت و 73,000 مرگ و میر ساخت آن تا کنون بدترین متاثر از ملت است.

ایالات متحده همواره وارد نقد در چین برای پوشش شیوع — اتهامات که چین به شدت رد کرده است و منتقدان می گویند یک تاکتیک سیاسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است استخدام به obfuscate خود در پاسخ به شیوع بیماری است.

در چهارشنبه Pompeo رد اتهامات خواستار شفافیت در مورد سیاست بیان کرد مقامات بهداشتی نیاز است که اطلاعات “برای صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

“ما نیاز کشورها برای به اشتراک گذاری داده های قابل اعتماد در موقع راه — در حال حاضر و بعد هم که یک فاجعه مانند این بازدید” او گفت:. “ما نیاز به شرکای قابل اعتماد.”

هنگام مواجهه بیش از ظاهر متفاوت اظهارات خود و دیگر تهمت مقامات دولت بیش از منشاء ویروس Pompeo گفت: هیچ بخش آنها سازگار هستند که در آنها هستند همه در اصل در مورد داشتن یک فقدان اطلاعات از چین است.

Pompeo روز یکشنبه گفت: “مقدار قابل توجهی از شواهد” این ویروس از یک ووهان آزمایشگاهی که دارای ظاهر شده است مقابله با دیگر مقامات از جمله ستاد مشترک رئیس کل علامت Milley که گفت: “ما نمی دانیم” دقیقا همان جایی که این ویروس پدید آمده اما سازمان های مختلف “به دنبال آن است.”

Anthony Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نیز گفت: National Geographic این هفته که شواهد “به شدت نشان می دهد” ویروس تکامل یافته در طبیعت است.

Pompeo retorted “که همه سازگار” در یک گفتگوی گرم با یک خبرنگار.

“هر یک از این اظهارات است که به طور کامل سازگار,” او گفت:. “هر یک از آنها. وضع آنها را با هم هیچ جدایی. همه ما در حال تلاش برای کشف کردن جواب درست همه ما در حال تلاش برای رسیدن به وضوح.”

او گفت: Fauci, Milley رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود می دانید که پاسخ آنها به دنبال دارد و تمرکز باید در چین است.

“مردم آمریکا باقی می ماند در معرض خطر از آنجا که ما نمی دانیم ما ندارد و اطمینان در مورد اینکه آیا آن را به آزمایشگاه و یا اینکه آیا آن آغاز شد جایی دیگری” او گفت:. “وجود دارد یک راه آسان برای پیدا کردن پاسخ به: شفافیت و باز بودن این نوع از چیزهایی است که سازمان ملل انجام زمانی که آنها واقعا می خواهید به بخشی از حل جهانی همه گیر.”

Pompeo همچنین از جامعه بین المللی برای حمایت از تایوان درخواست به شرکت در آینده سازمان بهداشت جهانی (فروم.

تایوان مشارکت است به بحث گذاشته شود توسط این سازمان در اواسط ماه مه پس از دو کشور به طور رسمی مناقصه طرح درخواست آن را شامل می شود.

“امروز من می خواهم به تماس بر تمام ملل و از جمله کسانی که در اروپا برای حمایت از تایوان مشارکت به عنوان یک ناظر در مجمع بهداشت جهانی و سایر سازمان ملل متحد در سالن,” او گفت:. “من هم بخوانيد که مدیر کل Tedros [Adhanom Ghebreyesus] به دعوت تایوان برای مشاهده این ماه بهداشت به عنوان او قدرت انجام کار و به عنوان پیشینیان خود را انجام داده اند و در موارد متعدد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im