Pompeo: چین در تشدید آن “جنگ ایمان”

11 ژوئن (فردا) — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo متنبه چین بیش از آن “دهه جنگ در ایمان” در حالی که ارائه 2019 گزارش آزادی بین المللی مذهبی توضیح داده است که این کشور آسیایی به عنوان افزایش سرکوب از دین است.

“در چین با حمایت دولت سرکوب علیه همه ادیان همچنان به تشدید” Pompeo به خبرنگاران گفت: روز شنبه در یک نشست خبری در واشنگتن “حزب کمونیست چین است که در حال حاضر سفارش سازمان های مذهبی به اطاعت CCP رهبری و دم کمونیست دگم به آموزه های خود را و عمل خود را از ایمان است.”

تبلیغات

در گزارش سالانه موظف بین المللی آزادی مذهبی در قانون از سال 1998 دفتر بین المللی آزادی مذهبی گفت: پکن همچنان به اعمال کنترل بیش از دین و محدود به فعالیت های شخصی و آزادی های مذهبی و پیروان آن را درک به عنوان تهدید منافع دولت.

پیروان هر دو غیر دولتی را تحریم کردند و دولت-تحریم ادیان وجود دارد, پنج, کشته شدند, در بازداشت, قرار, دولت, شکنجه, شدید, بازداشت, بازداشت و به زندان محکوم تحت تعلیم در چین حزب کمونیست ایدئولوژی و مورد آزار و اذیت برای انجام فعالیت های مربوط به باورهای دینی خود را گفت.

“وجود چند گزارش از افراد اقدام به خودکشی در بازداشت و یا با توجه به منابع به عنوان یک نتیجه از تهدید و surveilled” این گزارش گفت:.

در سراسر کشور, مکانهای مذهبی از جمله کسانی که از پنج خارجه-تحریم ادیان بودیسم و تائوئیسم و اسلام پروتستان و کاتولیک شد خاموش در حالی که دیگران تا به حال دولت نظارت تجهیزات نصب شده بر روی این وضعیت اجازه می دهد تا آنها را به ادامه فعالیت است.

تبلیغات

هزاران نفر از پیروان فرقه های مختلف مذهبی دستگیر شدند بیش از سال گذشته آن را گفت و اضافه کرد که مسیحیان و مسلمانان تبت بودایی ها و پزشکان فالون گونگ گزارش “شدید اجتماعی تبعیض است.”

این گزارش شامل یک فصل اختصاص داده شده به هر کشور اما سام براون بک سفیر برای آزادی بین المللی مذهبی در وزارت خارجه امریکا به خبرنگاران گفت: روز شنبه که از کسانی که در زمان یک گام به عقب در شرایط آزادی مذهب در سال 2019 آن را سخت به نقطه در چین است.

“شاید آن را برای تلفن های موبایل مانند یک رکورد شکسته اما چین است فقط مانند یک بازیکن بزرگ در این فضا در چنین راه منفی است که آن را سخت به چشم پوشی و آنها صادر شیوه و فن آوری خود را,” او گفت:. “این قطعه دیگر از آن است. اگر آنها نبودند صادر کننده اگر آنها فقط آن را به خود مردم است که وحشتناک است و از خود — اما که یکی از شما فقط واقعا نمی تواند چشم خود را خاموش است.”

توجه داشته باشید Pompeo برجسته چین در ادامه نیروی بازداشت برخی از 1 میلیون مسلمان اقلیت Uighurs در منطقه سین کیانگ و آن سرکوب تبتی, بودایی ها, پزشکان فالون گونگ و مسیحیان است.

با توجه به سند, منابع رسانه ای گزارش مقامات محلی در مناطق تبت گفت: حامیان دالایی لاما می تواند بازداشت تحت پکن ضد جرایم سازمان برنامه.

در مثال دیگر این گزارش گفت: چین ارائه مشوق های مالی برای اجرای قانون به دستگیری مذهبی و پزشکان به شهروندان به گزارش فعالیت های مذهبی.

ایالات متحده بارها اندرز چین بیش از آن ظلم و ستم از دین و در ماه دسامبر Pompeo اعلام کرد redesignation از چین به عنوان یک کشور از نگرانی های خاص که منع آن از دریافت متحده-صادرات کنترل جرم و تجهیزات تشخیص. این برای اولین بار در لیست سیاه در سال 1999.

تبلیغات

در ماه اکتبر Pompeo اعمال محدودیت های ویزا در چین مقامات دولتی ایالات متحده را متهم به “کمپین سیستماتیک برای پاک کردن ادیان و فرهنگ در سین کیانگ.” او همچنین اضافه 28 Chinse امنیت دفاتر و شرکت های فن آوری به یک توافق تجارت لیست سیاه در طول مشارکت خود را در سرکوب و surveilling Uighurs.

این گزارش منتشر شد در میان افزایش تنش ها بین دو کشور به عنوان ایالات متحده تهدید کرده است که تحریم ها و لغو هنگ کنگ ویژه تجارت وضعیت بیش از چین درمان معترضان طرفدار دموکراسی در ویژه منطقه خودمختار.

“وجود دارد هیچ ارزی بین ما دو شکل از دولت” Pompeo گفت. “ما باید حکومت قانون; چین نیست. ما باید آزادی بیان و در آغوش تظاهرات مسالمت آمیز. آنها نمی. ما در دفاع از آزادی مذهبی; همانطور که من فقط به ذکر چین همچنان دهه جنگ در ایمان است.

“تضاد نمی تواند روشن تر: در بهترین زمان چین بی رحمانه تحمیل کمونیسم. و در میان سخت ترین چالش ایالات متحده در برابر ما کار را به امن و آزادی برای همه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im