Pompeo پنل هل ‘رادیکال Isolationist ضد حقوق, ضد, علمی, برنامه های مذهبی با حقوق بشر گزارش

حامیان حقوق بشر را محکوم کرد به عنوان “خطرناک” پیش نویس یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده بحث برانگیز کمیسیون Unalienable حقوق که رنگ حقوق مالکیت و آزادی مذهبی به عنوان “مهمترین حقوق unalienable که دولت تاسیس شده است به امن” در حالی که ریخته گری شک در دیگر آزادی از جمله آزادی باروری.

“اشتباه نکنید: این گزارش بود طراحی شده با اصول برابری و عدالت و حقوق داشته باشید. آن را به عنوان یکی دیگر از پله سنگ در کاخ سفید را رادیکال isolationist ضد حقوق, ضد, علمی, مذهبی, دستور کار” سرا Sippel رئیس مرکز بهداشت و برابری جنسیتی (تغییر) در بیانیه ای گفت:.

“این کمیسیون در Unalienable حقوق یک آشکاری مذهبی بنیادگرا پنل و مردم در آن باید مطلقا هیچ می گویند در مورد حقوق بشر از مردم در سراسر جهان” Sippel اعلام کرد و خواستار پانل “یک انحراف خطرناک از این واقعیت است که این دولت بر این باور نیست که همه مردم با هم برابر هستند و حق دارند به حقوق بشر است.”

“این دولت نشان داده در وقت و زمان دوباره که نگرانی خود را با حقوق بشر است که در مورد تعریف حقوق; این که حقوق محافظت شده,” او اضافه شده است. “و هنگامی که آن را می آید به زنان و دختران و LGBTQI افراد برابر حفاظت از حقوق بشر ما تضمین شده است و نه در این دولت و این کمیسیون است فقط یکی دیگر از تلاش برای انکار زنان و دیگران حقوق خود است.”

منتقدان این کمیسیون از جمله تغییر باید به دنبال منحل کردن آن با یک طرح دعوی در دادگاه با این استدلال که این گرایش به دیدگاه های اعضای آن می تواند در پیشبرد تبعیض علیه گروه های خاص. پانل اعلام شد در ماه ژوئیه سال 2019 با وزیر امور خارجه مایک Pompeo که خود را رونمایی کرد گزارش جدید در یک سخنرانی در فیلادلفیا یکشنبه معرفی شده توسط سفیر مری ان Glendon که ریاست این کمیسیون است.

کمیسیون نوشتن در این گزارش که آنها “مثل ما همکار آمریکایی ها هستند نه یک ذهن در بسیاری از مسائل که در آن وجود دارد متضاد تفسیر حقوق بشر ادعا می کند—سقط جنین اقدام مثبت و مجازات, به نام چند.”

پانل درمان از حقوق باروری در این گزارش جلب ملامت از والدین اقدام در توییتر جمعه:

Tarah Demant مدیر جنسیت و تمایلات جنسی و هویت برنامه در سازمان عفو بین الملل ایالات متحده آمریکا بود به طور مشابه انتقادی از پنل گزارش هشدار در بیانیه ای روز شنبه که “دولت به دنبال ایجاد یک سلسله مراتب از حقوق که در آن آن را به تصمیم می گیرید که حقوق ‘unalienable’ و آن حقوق هستند و آنچه در آن در گزارش ‘تفرقه اجتماعی و مجادلات سیاسی,’ یک دسته که قابل پیش بینی شامل جنسی و حقوق باروری و LGBTI حقوق.”

در این بخش از گزارش که Demant اشاره شده در کمیسیون بنویسید:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در تفرقه اجتماعی و مجادلات سیاسی در ایالات متحده—سقط جنین اقدام مثبت, same-sex marriage—آن است که مشترک برای هر دو طرف به نیمکت ادعای خود را از نظر حقوق اساسی. در واقع, آن است که یک عهد به ریشه های عمیق در روح آمریکایی و بنیانگذار ما ایده های در مورد unalienable حقوق است که ما بحث های سیاسی در ادامه به حول مفاهیم آزادی های فردی و برابری انسان حتی به عنوان ما مخالف—گاهی عمیقا در مناسب تفسیر و فقط استفاده از این اصول است.

افزایش حقوق ادعا می کند در برخی از راه رسیده و فقط افزایش داده است به افراط خود را دارد. نه همه دولت تحمل و یا مداخله است که منافع برخی یا حتی همه شهروندان است به همین دلیل یک حق و نه حق که دموکراتیک اکثریت انتخاب می کنید به تصویب بنابراین unalienable. وسوسه به ردای یک contestable سیاسی اولویت در گوشته از حقوق بشر است که برگزار می شود به طور عینی و جهانی درست است و به دنبال نهایی و الزام آور حکم از دادگاه منجر به خفه کردن بحث دموکراتیک که خود انتقادی به خود دولت و در نتیجه به حمایت از unalienable حقوق.

Demant استدلال کرد که “دولت ایالات متحده نمی تواند به طور یک جانبه تعریف می کند که به حقوق بشر احترام گذاشته خواهد شد و آن نادیده گرفته می شود” و هشدار داد که تلاش برای انجام این کار می تواند عواقب منفی در مقیاس جهانی است.

به عنوان او آن را قرار داده: “وزارت امور خارجه ایالات متحده تلاش برای گیلاس انتخاب حقوق به منظور انکار برخی از آنها حقوق بشر خطرناک است سیاسی کاری است که می تواند جرقه یک مسابقه به پایین حقوق بشر-سوء استفاده دولت ها در سراسر جهان است.”

“حقوق بشر هستند را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی است که در آن دولت آمریکا به انتخاب یک پایان متفاوت چرا که مانند یک مجموعه خاص از حقوق” Demant اضافه شده است. “این گزارش از طریق نامشروع روند تنها بیشتر نشان می دهد تحقیر این دولت برای حقوق بشر و تمایل خود را به مالیات غیر مستقیم از برخی حقوق.”

پس در ژانویه 2017, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را گرفته و مراحل را به عقب باروری و تجاوز به حقوق هر دو در ایالات متحده و در سراسر جهان است. در ژوئن 2018 دولت در حال غرق سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر که Pompeo هدف در گرفت در سخنرانی پنج شنبه. خود را از دیگر اهداف شامل دفاع از حقوق بشر شدند.

“Pompeo اشاره نمی کند آزادی مطبوعات در سخنان خود اما او بارها و بارها با حمله به نیویورک تایمزآن را متهم به purveying مارکسیستی ایدئولوژی” the Guardian گزارش با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود رکورد در حقوق کشیده شده جهانی موشکافی از رئیس جمهور بارها و بارها برچسب روزنامه نگاران “دشمن مردم” به قفل کردن کودکان مهاجر در قفس.

آماندا Klasing اقدام مدیر حقوق زنان دیده بان حقوق بشر ابراز نگرانی در مورد Pompeo نام-چک کردن فشار خروجی در آدرس گفتن نگهبان که “من به یاد داشته باشید, آزادی بیان, آزادی بیان, آزادی مطبوعات در هر راه در نظر گرفتن نقش قابل توجهی در بیان مهم ترین حقوق بشر… و من که نگران کننده و تا حدودی نادرست و غلط.”

Klasing نیز تحت فشار قرار دادند در برابر این پیشنهاد از Pompeo و کمیسیون که برخی از حقوق بشر باید در اولویت است.

“وجود دارد این ایده که وجود دارد گسترش حقوق است که موجب تضعیف حقوق همه و است که به سادگی مورد نیست,” او گفت:. “شما شاهد گسترش حقوق; شما در حال دیدن یک فولر حفاظت از تمام حقوق برای همه مردم است. و من فکر می کنم که می گوید: چیزی که در آن دیده می شود به عنوان تهدید به Pompeo و وزارت امور خارجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>