Pompeo: ایالات متحده را انکار چین دسترسی به آمریکایی ها داده

جولای 8 (UPI) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کار برای جلوگیری از چین با استفاده از شبکه های مخابراتی برای دسترسی به داده های خصوصی از شهروندان آمریکا, ایالات متحده, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: به دلیل افزایش نگرانی چین بالقوه بدخیم استفاده از چنین فن آوری به تهدید آمریکا امنیت ملی است.

در یک نشست خبری در واشنگتن دی سی Pompeo به خبرنگاران گفت: برگ برنده دولت در حال برداشتن گام برای جلوگیری از چین از بین المللی با استفاده از شبکه های مخابراتی برای دسترسی به اطلاعات از آمریکایی ها است.

تبلیغات

“زیرساخت های این چند صد سال آینده باید ارتباطات زیرساخت که بر اساس یک غربی ایده آل از مالکیت خصوصی و حفاظت از شهروندان خصوصی اطلاعات شفاف راه,” او گفت:. “این است که نه این مدل که چینی حزب کمونیست نرم افزار و سخت افزار شرکت ها مشغول هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی هشدار داد در برابر چینی با استفاده از فن آوری های مخابراتی و خدمات و Pompeo شده است لابی سازمان ملل در برابر عطف به چینی, شرکت فنی برای ساخت خود را در حال ظهور نسل پنجم شبکه های بی سیم در بیان آن دسته از شرکت های متصل به حزب کمونیست چین. در اواخر ماه ژوئن کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا تعیین شده چینی با تکنولوژی غول های Huawei و ZTE را به عنوان امنیت ملی تهدید — شرکت هایی که Pompeo موسوم به “اسب تروا برای هوش است.”

Pompeo ساخته شده و نظرات روز چهارشنبه پس از گفت دو روز قبل که آنها “به دنبال” ممنوعیت چینی متعلق به گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی اما به طور خاص به طور گسترده ای محبوب Infinite برنامه های رسانه های اجتماعی.

آمریکا دیپلمات به خبرنگاران گفت که او ساخته شده از اظهار نظر در این گسترده تر امنیت ملی زمینه مطرح شده توسط جامعه چینی, حزب, گفت: آنها شده اند ارزیابی چگونه بهترین برای اطمینان از اطلاعات خصوصی از آمریکایی ها محافظت شده است آن را به عنوان گذر بیش از این به هم پیوسته شبکه های مخابراتی.

“ما در حال حاضر بررسی هر نمونه که در آن ما بر این باورند که ایالات متحده به شهروندان داده است که آنها را بر روی تلفن خود و یا در سیستم خود و یا در مراقبت های بهداشتی خود را ثبت — ما می خواهیم به مطمئن شوید که حزب کمونیست چین ندارد یک راه برای راحتی دسترسی به آن,” او گفت:. “و بنابراین آنچه که شما در این دولت انجام شده است اقدامات است که حفظ و محافظت از این اطلاعات و انکار حزب کمونیست چین دسترسی به اطلاعات خصوصی ای است که متعلق به آمریکایی ها است.”

این یک پروژه بزرگ مربوط به همکاران در سراسر جهان که در آن زیرساخت های عبور فن آوری های چینی است که بر داده های آمریکایی, او گفت:.

“بنابراین باید در مورد فکر می کنم این به عنوان یک پروژه واقعی در مقیاس اهمیت واقعی,” او گفت:. “ما باید به این حق است.”

Pompeo نیز تحسین آمریکا tech غول Facebook گوگل و توییتر برای توقف درخواست برای داده های کاربر از هنگ کنگ مقامات پس از پکن اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون در شهر uring کشورهای دیگر برای انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>