پاپ فرانسیس برکت وفادار در میدان سنت پیتر برای اولین بار در 3 ماه

31 مه (بی بی سی) — فرانسیس روز یکشنبه برکت دانش سطحی از وفادار خود را از پنجره آپارتمان در میدان سنت پیتر در واتیکان برای اولین بار از این مستند در ایتالیا آغاز شد مارس 9.

پاپ قرائت رجینا Coelito جمع تنها چند صد نفر-عمدتا ساکنان ایتالیا — در مقایسه با معمول هزاران نفر. آنها عینک ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله.

تبلیغات

فرانسیس منجر شده است یکشنبه ماریان نماز و همچنین هفتگی خود به طور کلی مخاطبان از کتابخانه پاپ قصر. و خدمات از جمله برای عید پاک انجام شده تنها با چند نفر در کلیسای سنت پیتر و به نظر می رسد آنلاین و در تلویزیون.

روز یکشنبه او جشن پنطیکاست جرم است.

ورود به کلیسای سنت پیتر به حال خود را در درجه حرارت بررسی می شود.

موزه واتیکان باز خواهد شد در روز دوشنبه توسط رزرو آنلاین تنها. همچنین موزه ها و دیگر سایت های فرهنگی در سراسر ایتالیا نیز بازگشایی در این هفته.

فرانسیس التماس مردم دعا برای همه کسانی که جان خود را در طول Covid-19 بحران از جمله پزشکان و پرستاران و همه پرسنل بهداشت و درمان.

او همچنین خواستار بهداشت و درمان برای همه از جمله جهان فقیرترین مردم است.

“افراد مهم تر از اقتصاد” گفت. “ما معابد از روح القدس. اقتصاد نیست.

او اشاره کرد یکشنبه “روز ملی امداد” در ایتالیا که به ترویج همبستگی با بیمار است.

“شما می دانید که از یک بحران مانند این شما نمی آیند از آن همان است که قبل از,” او گفت: تماشاچیان. “شما بیرون می آیند یا بهتر و یا بدتر است. انسان نیازهای خانواده برای بیرون آمدن از این بحران بیشتر ایالات و نه بیشتر تقسیم شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>