محبوبیت vaping رشد می کند که بیشتر مطالعات نشان می دهد خطرات بهداشتی

E-سیگار استفاده در حال افزایش است, قرار دادن آمریکایی ها در معرض خطر از رگ های خونی آسیب ها و بیماری های قلبی با توجه به مطالعات جدید.

در مطالعه اول محققان دریافتند که نزدیک به 1 در 20 بزرگسالان با استفاده از e-سیگار.

“مطالعه ما ممکن است مهم در بهداشت عمومی مفاهیم و انشعابات برای استراتژی های آموزشی با هدف در هدف قرار دادن مختلف مردم بخش را به اطلاع آنها از اثرات بهداشتی و خطرات مرتبط با استفاده از e-سیگار” گفت: سرب نویسنده دکتر محمود آل رفاعی یک قلب و عروق همکار در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

یافته های خود را بر دولت و نظرسنجی از بیش از 930,000 بزرگسالان است. از کسانی که نزدیک به 29,000 گفت: آنها در زمان e-سیگار کاربران که ترجمه را به حدود 11 میلیون آمریکایی بالغ را به طور کلی.

به طور کلی, vaping رز از 4.3 درصد در سال 2016 به 4.8 درصد در سال 2018 است.

این افزایش قابل توجه در میان زنان با زمان e-سیگار استفاده رو به افزایش از 3.3 درصد به 4.3 درصد است. آن را نیز افزایش یافت و از 3.9 درصد به 5.2 درصد در میان مدت 45 تا 54 ساله و از 5.2 درصد به 7.9 درصد در میان افراد سیگاری سابق.

Vaping نیز در حال رشد در محبوبیت در میان کاربران از دود توتون و تنباکو. استفاده از e-سیگار افزایش یافت و از 9.2 درصد در سال 2016 به 16.2 درصد در سال 2018 مطالعه یافت می شود.
Al رفاعی مظنون روند منعکس تولید کنندگان تلاش ها برای بازار e-سیگار به عنوان محصولات برای ترک سیگار.

در ضمن دو مطالعه از دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس نشان داد که vaping ممکن است به عنوان بی ضرر به عنوان برخی از مردم فکر می کنم.
در واقع, آن ممکن است با افزایش خطر بیماری های قلبی با ایجاد استرس اکسیداتیو یک فرایند است که می تواند باعث آسیب سلول محققان گفت.

“افزايش استرس اکسيداتيو در غیر این صورت سالم افراد جوان که vape ممکن است پیش بینی زودرس و افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی,” گفت: دکتر هالی Middlekauff یک UCLA متخصص قلب و عروق که رهبری هر دو مطالعه.

“اگر چه در سطوح پايينتر در افراد سیگاری آن ناشناخته است اگر وجود دارد یک سطح امن از استرس اکسیداتیو,” او گفت:. “اگر شما سیگار, سیگار و دخانیات, شما باید شروع به استفاده از سیگار الکترونیکی.”

در UCLA مطالعات محققان در مقایسه با نمونه خون از افراد غیر سیگاری و تنباکو و سیگاری و سیگار کاربران است. هدف این بود که به دنبال تفاوت در سلول های ایمنی و شاخصهای استرس اکسیداتیو مربوط به تجمع پلاک در شریان ها است.

آنها دریافتند که vaping ناشی از همان همراه تغییرات و افزایش استرس اکسیداتیو به عنوان دود سیگار.
یافته های حاصل از این مطالعات در حال برنامه ریزی برای ارائه چهار شنبه در یک نشست آنلاین از کالج آمریکایی قلب و عروق است. تحقیقات ارائه شده در جلسات به طور معمول در نظر گرفته مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

دکتر Eugenia Gianos مدیر از زنان سلامت قلب در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک است. “ما هرگز فکر نمی کردم که vaping امن بود اما ما یک مقدار زیادی از پیشنهاد وجود دارد که می تواند آسیب بیشتری نسبت به ما پیش بینی” گفت: Gianos که نبودم درگیر با مطالعات انجام شده است.

به طور خاص او مظنون vaping می تواند باعث بیماری های قلبی به دلیل استرس اکسيداتيو باعث التهاب است که می تواند آسیب به سلول های قلب.

اگر چه e-سیگار شده اند در اطراف به اندازه کافی بلند برای ما به دانستن خود را در دراز مدت عواقب Gianos گفت: بدون نیاز به صبر کنید 20 سال به تشخیص خطرات بالقوه.

“ما شواهدی از نگرانی وجود دارد که عمده خطرات با e-سیگار,” او گفت:. “و می تواند وجود دارد به مراتب بیشتر از اثرات منفی است که ما حتی نمی دانم در مورد.”

Vaping باعث آسیب ریه است که در بیمارستان بستری و کشته شدن مردم در ماه های اخیر. Gianos اضافه شده است که مواد تشکیل دهنده در e-سیگار ممکن است باعث سرطان و احتمالا منجر به نتایج بدتر از این زمان بیماری همه گیر کوروناویروس.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در سیگار و بیماری های قلبی, سر به ایالات متحده ملی قلب ریه و خون موسسه.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de