خدمات پستی کامیون ها در همه جا هستند catching fire — شده اند و برای سال

وقتی که شما شنیدن کلمات “کامیون ایمیل” آیا شما تصور کنید که یک جعبه سفید-و-آبی خودرو با فرمان در سمت راست آن? احتمالا.

آیا شما تصویر آن را فرا گرفته در شعله های آتش? احتمالا نه.

که تصویر مشترک تبدیل شده است در سال های اخیر هر چند — به یک تکان دهنده درجه. یک تحقیق جدید توسط مادربرد, معاون طولانی-فرم تحقیقاتی شرکت جزئیات این روند نگران کننده است که در آن بیش از 400 ایالات متحده خدمات پستی تحویل کامیون آسیب دیده اند و یا نابود آتش سوزی پس از مارس 2014. این بدان معناست که به طور متوسط یک USPS تحویل کامیون ابتلا به آتش هر پنج روز.

خبرنگار هارون گوردون را شکست داستان پس از او و مادربرد به دست آمده نزدیک به 4000 صفحه از آتش, گزارش بررسی اسناد و مدارک از طریق قانون آزادی اطلاعات درخواست.

با توجه به توییت ارسال شده توسط گوردون در روز سه شنبه آن را همه آغاز شد و با یک دست نوشته نامه ای از او دریافت هشت ماه پیش که شامل فقط یک جمله: “پرونده آزادی اطلاعات با USPS برای LLV کامیون آتش.”

LLV کامیون هستند USPS را عمر طولانی وسایل نقلیه — تشخیص تحویل کامیون تبدیل شده اند که مترادف با خدمات پستی. این LLVs خریداری شد بین سالهای 1987 و 1994 و هر خودرو تولید شد به گذشته به طور متوسط 24 سال با توجه به 2015 USPS ارائه شده است.

“که به معنی LLVs هنوز هم در محدوده خدمات از 26 تا 33 سال به خوبی گذشته خود را مفید زندگی” گوردون گزارش اضافه کرد که USPS در حال حاضر ادعا می کند که بیش از 141,000 LLV وسایل نقلیه در ناوگان خود.

با توجه به 3,954-صفحه آتش بررسی گزارش 125 از این 407 LLV آتش سوزی آنقدر کامل است که محققان حتی نمی تواند تعیین احتمالی علت آتش سوزی.

“باقی مانده 282 آتش سوزی که در آن محققان می تواند شناسایی به احتمال زیاد علت تنها الگوی این بود که هیچ الگوی” گوردون نوشت. “آتش سوزی رخ داده در داغ و آب و هوای سرد در ابتدا و انتهای شیفت در باتری محفظه داشبورد و پمپ های سوخت و وسایل نقلیه که تا به حال هر دو به تازگی نگهداری شدند و عقب افتاده برای چک آپ. آنها رخ داده است در روستایی راه ها و خیابان های شهر در سراسر کشور است.”

اگر این کامیون در حال catching fire با چنین فرکانس چرا USPS هنوز هم با استفاده از آنها ؟ آن را به دلیل پستی و مسئولیت پذیری و تقویت قانون که در کنگره به تصویب رسید در سال 2006. تحت قانون USPS مورد نیاز است به کنار 72 میلیارد دلار برای پوشش مراقبت های بهداشتی برای آن زمان و آینده کارکنان برای بعد از 75 سال است. دیگر آژانس فدرال و یا شرکت های خصوصی را به این طولانی استاندارد با توجه به موسسه مطالعات سیاست.

سنگین بار مالی تحمیل شده توسط این قانون گوردون اشاره قرار داده است USPS را بدهی به میلیارد دلار است. بدون پستی و پاسخگویی و افزایش عمل USPS را در واقع تبدیل شده به سود بیش از شش سال گذشته — و این امر باید بودجه به جای آن به طور فزاینده ای قابل اشتعال تحویل ناوگان.

در اوایل سال 2011 USPS سازمان قصد دارد به جای همه آن پیر LLVs. این طرح قرار بود به سطح شیب دار تا در سال 2017 و 2018 اما “USPS هنوز حتی تصمیم گیری در خودرو” گوردون گزارش شده است. یک USPS سخنگوی گوردون گفت که این USPS انتظار برای انتخاب یک وسیله نقلیه تا پایان این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net