پتانسیل داروی جدید می تواند دو بار در سال برای درمان HIV

دانشمندان در گزارش اولیه گام به سوی HIV مواد مخدر است که به طور بالقوه می تواند انجام شود تنها چند بار در سال است.

یک تزریق از داروی آزمایشی به نام lenacapavir قادر به کاهش سطح خونی HIV در گروه کوچکی از بیماران. و آن را قادر به حفظ فعال در سطح خون برای بیش از شش ماه.

تبلیغات

این همه افزایش احتمال یک روز داشتن HIV درمان است که تنها نیاز به توان دو بار در سال.

در زمان رژيم درمانی برای HIV — ترکیبی از داروهای خوراکی که اغلب به نام “کوکتل” — به طور کلی به خوبی کار گفت: مطالعه همکاری نویسنده دکتر مارتین Rhee.

“اما بیماران اغلب می گویند که در طول زمان مصرف روزانه قرص را می توان یک بار گفت:” Rhee مدیر تحقیقات بالینی برای Gilead Sciences, Inc. — که در حال توسعه است lenacapavir.

بنابراین امید است که دیگر بازیگری HIV داروها می تواند “رایگان مردم از روزانه قرص” Rhee گفت.

فراتر از آن, وی با اشاره به دیگر اقدام مخدر به طور بالقوه می تواند ارائه یک راه ساده تر برای جلوگیری از HIV در معرض خطر مردم: در حال حاضر که با انجام روزانه یک قرص رژیم شناخته شده به عنوان دبستان (قبل از قرار گرفتن در معرض پیشگیری).

اما خیلی بیشتر کار پیش باقی مانده است. مطالعه جدید منتشر شده 1 جولای در مجله طبیعت ارائه می دهد یک “اثبات اصل” که یک دوز فاصله هر شش ماه ممکن است, Rhee گفت.

محققان دریافتند که در 40 افراد سالم lenacapavir به نظر می رسد امن و می تواند فعال باقی می ماند در بدن برای بیش از شش ماه. و در 32 نفر با قبلا درمان نشده HIV تنها تزریق کاهش می یابد ویروسی سطح در خون در عرض نه روز.

این دلگرم کننده است که از مواد مخدر است “متمایل به دوز هر شش ماه” گفت: دکتر راجش گاندی, یک بیماری عفونی پزشک در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون است.

گاندی که همچنین صندلی منتخب از HIV Medicine Association, توافق وجود دارد که لازم است برای دیگر اقدام HIV مواد مخدر.

گرفتن این است که اچ آی وی هنوز تحت درمان با یک دارو به تنهایی — به ویروس را سرکوب و محدود کردن شانس آن را تبدیل شدن مقاوم به دارو.

بنابراین برای هر دو بار در سال رژیم به تبدیل شدن به یک واقعیت گاندی توضیح داد: دو طولانی اثر مواد مخدر را به زوج.

“بنابراین سوال این است که چه چیزی شما را شریک این دارو با” او گفت:.

Rhee گفت جلعاد در حال کار بر روی یک شریک. بلافاصله محققان را مطالعه اثرات lenacapavir گرفته شده در هر شش ماه در بیماران مبتلا به HIV که سعی کردم بسیاری از داروهای استاندارد و مقاوم در برابر آنها.

دیگر دیگر اقدام به داروهای HIV هستند بیشتر طول — هر چند دوزهای بیشتر از دو بار در سال.

محققان در حال مطالعه ترکیبی از دو تزریق مواد مخدر — cabotegravir و rilpivirine — که است داده های ماهانه. امید است که به نگه داشتن HIV سرکوب در بیمارانی که بدست ویروس را به سطوح بسیار پایین با استاندارد داروهای خوراکی.

در ضمن cabotegravir نیز در حال آزمایش برای جلوگیری از HIV در معرض خطر افراد با توجه به ایالات متحده موسسه ملی بهداشت ، در این دادگاه تزریق داده می شود هر دو ماه.

اما در حالی که نادر دوز خواهد بود و راحت و-امیدوارم-را پایبندی آسان تر وجود دارد سوال ایمنی. اگر مردم عوارض جانبی از دارو برای مثال معنا است که آنها گیر کرده و با آنها به مدت شش ماه ؟

برای کمک به جلوگیری از که گاندی گفت: مطالعات انجام شده با استفاده از “سرب” فاز: بیماران برای اولین بار نسخه های دهان و دندان از مواد مخدر اقدام به مطمئن شوید که آنها می توانید آنها را تحمل کنند.

اما یکی دیگر از نگرانی گاندی گفت: چیزی است که می تواند اتفاق می افتد اگر بیماران خانم و یا تاخیر در تزریق: به عنوان سطوح از مواد مخدر افول در بدن این ویروس می تواند آمد خروش دوباره و احتمالا توسعه مقاومت به دارو است.

Rhee توافق کردند که یک موضوع است که در صورت تمام اقدام HIV داروها تحت توسعه است.

هنوز پیشرفت نسبت به گزینه های جدید تشویق به گفته گاندی. افراد مبتلا به HIV باید بدانید که دانشمندان هنوز در حال کار بر روی درمان های جدید او گفت: — از جمله راه های به طور بالقوه درمان آن.

“ما هنوز متعهد به پیدا کردن یک درمان” گاندی گفت.

اطلاعات بیشتر

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است و بیشتر در درمان اچ آی وی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im