پتانسیل سیاسی ‘زلزله’ دم به عنوان بوکر طول می کشد سرب بیش از McGrath در کنتاکی

مترقی دولت تشکر. چارلز بوکر در روز پنج شنبه پیشی گرفت میانه امی مک گراث برای اولین بار در شمارش آرا از روز سه شنبه اولیه بالا بردن امید بالقوه ناراحت در مسابقه به صورت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه نوامبر.

صبح روز پنجشنبه با بیش از 74,000 آرا شمارش و 79 درصد از دولت در حوزه گزارش خود فرد, انتخابات, روز, اعداد, مقامات گزارش بوکر بود 43.5% از رای, در مقابل 40% برای مک گراث.

پس از انتخابات McGrath قبلا به طور مداوم برگزار رای بیشتر از بوکر شد و حدود 4000 آرا جلوتر از او به عنوان چهارشنبه.

نتایج در جفرسون کانتی که در آن بوکر وطن از لوئیزویل دروغ گزارش شد در روز پنج شنبه درست قبل از او در زمان رهبری و پیک-مجله گزارشگر جو Sonka اشاره کرد که بیش از 160000 غیابی هنوز به شمارش وجود دارد. غایب رای گیری نتایج به احتمال زیاد نمی توان شناخته شده است و تا 30 ژوئن.

به عنوان رهگیری روزنامه نگار Ryan گریم اشاره کرد بوکر برنده است 80 درصد از فرد رای در Jefferson County تا کنون نشان می دهد که بسیاری از ورودی غایب رای هستند به احتمال زیاد برای او نیز هست.

“مک گراث را به شکار بسیار سخت برای پیدا کردن آرا را که در جای دیگر” گریم توییتی.

Sonka هشدار داد در رسانه های اجتماعی است که صدها نفر از هزاران نفر از آرا هنوز به شمارش در سراسر کنتاکی که بوکر پیروزی دور از قطعی است.

اما بوکر ابراز اطمینان کرد که نتایج گزارش شد که حزب دموکرات است که پشتیبانی مک گراث و رانندگی نیروی خود را جمع آوری کمک های مردمی با موفقیت و به زودی می تواند حیرت زده کرد نتیجه انتخابات.

آناند Giridharadas توییتی که یک پیروزی توسط بوکر خواهد نشان دهنده یک انتخابات “زلزله” در کنتاکی.

بوکر زد بر روی یک پلت فرم اولویت مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و اساسی جهانی درآمد و صحبت به طور گسترده در طول مبارزات انتخاباتی در مورد در حال رشد در فقر در لوییویل و گذشته خود را در تلاش برای پرداخت هزینه انسولین برای دیابت خود را. در بوکر مقدماتی کمپین تصویری او تخطئه مک کانل برای اینکه از قطع و بی اعتنا از رای دهندگان کنتاکی در طول وقت سه دهه در دفتر در حالی که هل دادن قانون است که اولویت سود شرکت و ثروتمند.

بوکر شد و تایید شده توسط ترقی خواهان از جمله بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) و کنتاکی را دو تا از بزرگترین روزنامه ها و اعضای دولت دموکراتیک و استقرار از جمله وزیر امور خارجه سابق آلیسون Lundergan Grimes.

در تایید آن از بوکر, the Courier-Journal هیئت تحریریه نوشت: “از آن زمان به لرزش تا استقرار” و انتقاد McGrath برای بودن “بیش از حد متوسط” “باسمهای و uninspiring.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de