‘مدافع قدرتمند برای مترقی دستور کار’: ساندرز تایید جمال بومن تلاش برای سرنگون متهاجم دموکرات الیوت انگل

سناتور. برنی ساندرز در روز سه شنبه تایید سابق نیویورک مدیر مدرسه جمال بومن تلاش برای سرنگون 16-اصطلاح دموکرات در کنگره الیوت انگل خواستار چلنجر “کسی که ما می توانیم اعتماد به یک مدافع قدرتمند برای مترقی در دستور کار کنگره است.”

“جمال می داند که خانواده های کم درآمد در حال قفل شده است و از فرصت و یک زندگی مناسب و معقول با توجه به یک سیستم است که تقلب به نفع ثروتمند” ساندرز نوشت: در یک ایمیل اعلام حمایت خود را از بومن و پنج دیگر مترقی کنگره نامزدها. “در کنگره او منجر خواهد شد مبارزه برای سرمایه گذاری در مدارس دولتی ما, پایان دادن به جرم زندانی کردن و پرداختن به بحران مسکن.”

ساندرز’ حمایت می تواند بومن افزایش قابل توجهی کوچک-دلار کمک های مالی با دقیقا دو هفته قبل از نیویورک در کنگره اولیه در ژوئن 23. بومن است که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم که شامل مدیکر برای همه و سبز جدید مقابله تشکر از سناتور ورمونت برای حمایت خود را در یک صدای جیر جیر در روز سه شنبه.

“من افتخار دارم به حمایت از برنی ساندرز, کسی که به مبارزه برای حقوق مدنی نژادی و عدالت اقتصادی و به نمایندگی از مردم کار خود را برای تمام عمر” بومن نوشت. “او به رهبری راه را برای این نوع از مبارزات انتخاباتی ما در حال اجرا: مردمی و بدون کمک های مالی شرکت ها.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بومن بارها مورد انگل—رئیس قدرتمند خارجی مجلس کمیته امور—به صورت خود اتکا بزرگ کمک های مالی از صنایع نظامی و افزایش تدابیر سیاست خارجی رکورد از جمله حمایت خود را از دولت بوش در حمله به عراق در سال 2003 است.

“حریف من قبول کمک های مالی از شرکت ها و تولید کنندگان سلاح مانند لاکهید مارتین و نورث روپ گرومن و Raytheon,” بومن سایت متحده است. “او از یک متهاجم و پرهزینه سیاست خارجی دستور کار به جای تمرکز بر جوامع در منطقه ما است که نادیده گرفته شده است برای بیش از حد طولانی است.”

رهگیری‘s Akela بند دار ماه گذشته گزارش کرد که در حالی که انگل کمپین به مراتب بهتر است بودجه از بومن رقیب “تولید شده مردمی انرژی در منطقه و در سراسر کشور و متصلب تا بیش از 40 تاییدیه از جمله از پیشرو ملی مترقی گروه مانند عدالت دموکرات و طلوع جنبش است.”

پنج شنبه گذشته به عنوان رویاهای مشترک گزارش Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) نیز انداخت او حمایت پشت بومن.

“جمال اختصاص داده است آخرین دهه از عمر خود را در خدمت جامعه خود را به عنوان یک مدیر مدرسه و جامعه بنده” Ocasio-کورتز نوشت. “نه تنها جمال عمیقی رهبر جامعه اما من معتقدم که او می خواهم فوق العاده همکار در ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de