پیش دیابت را افزایش می دهد خطر ابتلا به بیماری های قلبی, مرگ, مطالعه می یابد

جولای 16 (سلامت) — پیش دیابت را افزایش می دهد افراد در معرض خطر برای بیماری های قلبی, مرگ, به خصوص اگر آنها دارای سابقه قلبی مسائل با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده در این هفته توسط BMJ.

این بیماری که در نظر گرفته شده است “قبل از تشخیص” برای دیابت افزایش خطر بیماری های قلبی برای افراد با سابقه مشکلات قلبی با 37% محققان گفتند.

تبلیغات

پیش از دیابت نیز افزایش خطر مرگ برای کسی که با قبلی قلب مسائل 36 ٪ در طی یک دوره سه ساله آنها گفت.

“پیش از دیابت با افزایش خطر از همه علت مرگ و میر و [قلب] بیماری” نوشت: نویسندگان که از جنوب دانشگاه علوم پزشکی در چین است.

این یافته ها نشان می دهد که غربالگری برای بزرگسالان-و به درستی مدیریت — قبل از دیابت می تواند کمک به جلوگیری از بیماری های قلبی در غیر این صورت افراد سالم و کاهش خطر پیشرفت بیماری در کسانی که در حال حاضر آن را گفتند.

پزشکان به طور معمول تشخیص پیش دیابت زمانی که یک فرد سطح قند خون بالاتر از حد طبیعی است اما نه به اندازه کافی بالا در نظر گرفته شود دیابت محققان گفتند.

یک سوم بزرگسالان آمریکایی-یا 88 میلیون نفر-بر این باور هستند که پیش از دیابت, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

برخی از 70 درصد از آنها در نهایت توسعه دیابت نوع 2 نویسندگان BMJ تحلیل گفت.

برای مطالعه جدید محققان تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از 129 مطالعات بر روی لینک بين پیش دیابت و خطر برای قلب و یا بیماری های قلبی عروقی و مرگ از هر علت در افراد با و بدون سابقه بیماری قلبی است. مطالعات مربوط به بیش از 10 میلیون نفر از محققان گفت.

در جمعیت عمومی پیش دیابت همراه بود با 13 درصد افزایش خطر مرگ ناشی از همه علل و 15 ٪ افزایش خطر ابتلا به بیماری قلبی بیش از یک میانگین دوره پیگیری از حدود 10 سال گفتند.

در بیماران با سابقه بیماری قلبی پیش دیابت همراه بود با 36 درصد افزایش خطر مرگ و 37 ٪ افزایش خطر ابتلا به بیماری پیشرفت بیش از به طور متوسط پیگیری زمان از حدود سه سال آنها اضافه شده است.

علاوه بر این اختلال تحمل گلوکز-و یا بالاتر از سطح قند خون نرمال بعد از غذا خوردن — انجام یک خطر بالاتر مرگ و بیماری عروق کرونر قلب و سکته مغزی از اختلال قند خون ناشتا و یا بالاتر از سطح قند خون نرمال بعد از یک دوره روزه آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>