حامله, YouTube star نیکول Thea مرده در 24

12 جولای (فردا) — حامله, YouTube star نیکول Thea درگذشت در سن 24 خانواده او نوشت: در یک Instagram پست در روز یکشنبه ،

علل مرگ و میر برای Thea و نوزاد خود را منتشر نکرده اند ،

تبلیغات

“به همه نیکول دوستان و حامیان آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید به اطلاع شما است که نیکول و او پسر او و Boga به نام سلطنت متاسفانه در گذشت صبح روز شنبه” پیام Thea حساب گفت.

“همچنین نیکول قبل از برنامه چند YouTube فیلم ها و Boga ساخته شده است این تصمیم به آنها اجازه می دهد به پخش شد. به عنوان یک خانواده ما می پرسند که شما به ما حریم خصوصی چون قلب ما واقعا شکسته شده و ما در حال تلاش برای مقابله با آنچه اتفاق افتاده است. با تشکر از شما مادر او RIP من دختر زیبا کودک Nicnac و من نوه سلطنت من دست شما را برای بقیه زندگی من تا زمانی که ما دوباره ملاقات ابدی در بهشت است.”

لندن رقصنده و اجتماعی-رسانه های تاثیر گذار به دست آورده شهرت برای بارداری ویدئوها او ستاره دار در با او شریک خیابان رقصنده جهانی Boga.

قابل توجه مرگ و میر سال 2020

چارلی Daniels

چارلی Daniels انجام در طول CMA Music Festival در نشویل در ژوئن 9, 2013. خواننده و نقب زن درگذشت در تاریخ 6 ژوئیه در سن 83 از سکته مغزی. عکس تری وایت/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>