مراقبت های دوران بارداری برای پدران ؟ این دو اساتید می گویند این کمک خواهد کرد unwed پدران تعامل با فرزندان خود

سالت لیک سیتی — حدود 40 درصد از نوزادان متولد شده در ایالات متحده آمریکا به پدر و مادر که نیست ، اما اگر مادر و پدر جوان تر از 25 که تعداد صعود به حدود 80 درصد با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

این شگفت انگیز جمعیتی تغییر است که یک استاد سابق در دانشگاه یوتا شده است ردیابی برای بسیاری از کار خود را. در کتاب جدید خود “را از دست داده و در بر داشت: پدران جوان در سن Unwed والدین” شرکت نوشته شده با دیوید مور روانشناس پل Florsheim استدلال می کند که پدران جوان نیاز به حمایت بیشتر از جامعه به دلیل “در نهایت مشکلات خود ما تبدیل بیش از حد.”

چرا که کودکانی که پدران کمتر درگیر و یا کاملا غایب هستند بیشتر احتمال دارد به فقیر نتایج در زندگی نسبت به کسانی که در تعامل مداوم با پدران خود را — نه تنها آکادمیک بلکه در سلامت روانی و جسمانی.

Florsheim در حال حاضر استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی و مور استاد روانشناسی در دانشگاه Puget صدا شروع مصاحبه پدران جوان زمانی که آنها هر دو در دانشگاه یوتا — Florsheim به عنوان یک استاد مور به عنوان یک دانشجوی گراد. در طول زمان آنها با انجام مصاحبه با 500 باردار, دو فاک, در سالت لیک سیتی و شیکاگو است. دو سال بعد آنها دوباره با پدر و مادر را ببینید که چگونه آنها انجام می دهند و چگونه درگیر پدران بودند و در زندگی فرزند خود را.

بسیاری از نتایج قابل پیش بینی: مشکل ترین پدران بودند حداقل درگیر با کودکان خود. اما دیگران را بهتر از محققان رود گاهی حتی تبدیل زندگی خود را در اطراف به طور چشمگیری دادن Florsheim و مور فرصتی برای بررسی آنچه که ساخته شده این پدران شگفت آور موثر است.

“از دست رفته” منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد, سهام چه محققان آموخته و نشان می دهد راه هایی است که جامعه می تواند کمک به حمایت از آن جوانترین خانواده.

در مصاحبه با Deseret News Florsheim توضیح می دهد که چرا او و مور بر این باورند که رها مجرد پدران هستند یک مشکل بهداشت عمومی به همین دلیل راه حل های شروع با, مراقبت های دوران بارداری و به همین دلیل گاهی اوقات که یک “خوب به اندازه کافی” پدر کافی است.

مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و طول.

پل Florsheim, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی, مصاحبه 500 زوج در سالت لیک سیتی و شیکاگو با او همکاری نویسنده دیوید مور.
عکس های ارائه شده توسط پل Florsheim

Deseret News: “گمشده و پیدا شده” تلفیقی از بیش از پنج سال تحقیقات است. است وجود دارد یکی پیدا کردن که ممکن است تعجب مردم ؟

پل Florsheim: با وجود کلیشه اطراف آن جوان unwed پدران اکثریت قریب به اتفاق واقعا می خواهید به پدران خوب حتی اگر این یک شگفتی بزرگ برای آنها و آنها واقعا نامشخص در مورد چگونه آنها قادر به مدیریت تجربه. در طول بارداری آنها واقعا سرمایه گذاری در تلاش برای آن را کشف کردن.

حتی آنهایی که واقعا در حال مبارزه است و تا به حال برخی از مشکلات جدی ما می خواستیم به انتقال آنها را به عنوان شخصیت های دلسوز چون ما واقعا احساس مانند آنها.

DN: چه No. 1 پیش بینی اینکه آیا یک پدر مجرد است درگیر در زندگی کودک است ؟

PF: رابطه بین مادر و پدر بیش از هر چیز مهم. ارتباط با کودک فوق العاده مهم است, بیش از حد, اما اگر رابطه با شریک زندگی زود تبدیل به یک مشکل جدی در رابطه با کودک تمایل به رنج می برند بسیار کمی. تحقیقات ما نشان می دهد که اگر شما می توانید کمک به زن و شوهر در رابطه با خود آن به آنها کمک خواهد کرد که حرکت انتقالی (برای والدین) صرف نظر از اینکه آنها با هم به عنوان یک زن و شوهر عاشقانه.

DN: یک موضوع در محدوده زمانی معین خود کتاب است که چقدر از آنچه اتفاق می افتد در طول بارداری تاثیر می گذارد چگونه یک پدر مربوط به خود کودک است. و در عین حال بسیاری از ما توجه این است که مادر در طول بارداری است.

PF: یک پدر توانایی را در آغوش پدری و توسعه احساس خود را به عنوان یک پدر چیزی است که برخی از مردان جوان واقعا باید یک زمان سخت با, به خصوص در دوران بارداری است. آن را نه تنها واقعی به آنها. آنها ترس از آن است.

برخی از پدران انجام یک کار خوب ساخت که انتقال پس از مداخله مهم است که در طول زمان. وجود دارد مقدار زیادی از رشد رخ می دهد که پس از نوزاد متولد شده است مانند زمانی که پدر برای اولین بار برگزاری و diapering کودک و دیدن که این تنها چیزی است که او می تواند انجام دهد اما آن است که یک تجربه پاداش. که تجربه احساس که آنها یک پدر و آنها از یک پدر خوب می تواند تبدیل به یک واقعا عامل ایجاد انگیزه در زندگی خود را. برخی به نوبه خود زندگی خود را در اطراف برای آن دلیل بسیار است.

DN: شما و دیوید مور تماس پدری متارکه یک مشکل بهداشت عمومی. چرا ؟

PF: یک چیز جالب اتفاق افتاده در طول 60 سال گذشته. وجود دارد برخی از پدران که بسیار بیشتر درگیر به عنوان پدران از پدران خود بودند و پدربزرگ خود بودند. اما آن را نیز در این مورد وجود دارد که بخش قابل توجهی از جمعیت که پدران شما دیگر درگیر نیست و یا کاملا محیطی.

برای کسانی که فرزندان و شواهد روشن است که در حالی که بسیاری از کودکان کار خوب با یک مادر تنها, خطرات برای این کودکان به طور قابل توجهی بیشتر است. فقط بودن در فقر مزمن به عنوان مثال بسیار بالاتر است برای کودکان که لازم نیست درگیر یک پدر. همچنین در صورتی که توسعه اجتماعی رنج می برد و همچنین عملکرد خود را در مدرسه. آنها بیشتر در معرض خطر بزهکاری و سوء مصرف مواد. و حتی برای کسانی که کودکان و نوجوانان که در حال انجام باشه از نظر توسعه خود را سوراخ است که یک غایب پدر برگ است که اغلب از نوع دردناک بخشی از تجربه خود را.

DN: پس چه هستند برخی از راه حل های شما و استاد مور پیشنهاد ؟

PF: وجود سلامت عمومی چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به خانواده های با ثبات تر و امن با توجه به این باور نکردنی تغییر جمعیتی که بسیاری از مردم با داشتن نوزادان خارج از زناشویی. این شروع می شود با پدر-فراگیر مراقبت های دوران بارداری. من که به عنوان زمان مناسب به دخالت و ایجاد ثبات خانواده ها به دلیل آن را در یک پنجره از فرصت زمانی که پدران تمایل به بیشتر درگیر.

که در آن شما را برای پیدا کردن جوان پدران? وجود دارد هیچ جایی برای پیدا کردن آنها را جز از طریق درمانگاه پره ناتال و از طریق مادرم. زنان باردار ما در بر داشت واقعا خوب متحدان در گرفتن پدر برای آمدن و ماندن و درگیر با خدمات ما ارائه شده است. آنها امیدوار و اضطراب باز می شود که آنها را به دریافت حمایت و کمک کند.

جوان مردان به شدت مخالف هر نوع خدمات اجتماعی یا سلامت روان پشتیبانی می کند. اما تجربه ما این بوده است که آنها بسیار باز اگر آن را به آنها ارائه شده که به نفع فرزند خود را.

DN: شما و مور می گویند این خوب برای پدران به “به اندازه کافی خوب است.” چرا مجموعه نوار بالاتر ؟

PF: ما قرض عبارت از خوب به اندازه کافی به مادر — که ابداع شد توسط یک متخصص اطفال چند سال پیش بود که برای بیان این ایده که یک مادر است و یک کار غیر ممکن است و خوب بودن به اندازه کافی تلاش برای آن قابل قبول است. بسیاری از مردان جوان بسیار تنگ نظر از نقش خود در زندگی فرزندان خود را. اکثر پدران دیدن نقش خود را به عنوان نان آور و بسیاری از مردان ما و کار با بیش از سال نمی شد به خصوص خوب در آن است. بسیاری تا به حال انجام نشده است و به خوبی در مدرسه و تلاش شد و شد خود, اندازه, به اندازه کافی خوب نیست. که می تواند در تضعیف روحیه و افزایش احتمال یک پدر disengaging از کودک است.

پدران باید چیزهای مختلف ارائه کرده است. ما می خواهم به اشاره است که نقش های جنسیتی تکامل یافته اند بیش از گذشته 30 تا 40 سال و این اجازه می دهد تا مردان و زنان به گسترش مفاهیم خود را از آنچه که روابط خود را با کودک باید یا می تواند باشد. آنها هنوز هم می تواند تابع در زندگی کودک در راه مثبت و سازنده. آن را خوب به محدودیت و هنوز هم خوب به اندازه کافی ،

DN: با توجه به تحقیقات در مورد نحوه ازدواج پدر و مادر به نفع کودکان, چرا که نه فقط ترویج ازدواج ؟

PF: من فکر می کنم ازدواج چیز خوبی است. به خصوص اگر شما با داشتن فرزند با هم ازدواج می کند و ثبات خانواده است. اما واقعیت این است که برای انواع دلایل ازدواج کمتر قانع کننده تر از آن احتمالا تا کنون بوده است. مردم مانند ایده ازدواج, اما آنها لزوما احساس اجبار با آن است.

بنابراین سوال این است که چه چیزی شما را با توجه به وضعیت جهان ؟ اگر داشتن دو درگیر پدر و مادر مهم است برای سلامت کودکان و بسیاری از افراد جوان در حال انتخاب برای ازدواج چه می تواند ما را به حمایت از آنها ؟

ازدواج را فراهم می کند یک ساختار نهادی. دور ازدواج و هیچ نهادی ساختار کنه. طلاق واقع می افزاید: ساختار دلیل آن را از نظر قانونی الزام آور روند. اما اگر مردم نیست ازدواج آنها نیز نه طلاق گرفتن, بنابراین این نهاد دیگری که از بین رفته است.

بنابراین این که چگونه ما به مراقبت های بهداشتی و مراقبت های دوران بارداری: هر کسی که است که با داشتن یک کودک می رود از طریق آن. در این معنا, آن را به یک نهاد است. به طوری که راه ما می توانیم پخت پدر پشتیبانی و حمایت از خانواده را به یک موجود نهاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de