رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله

جولای 10 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تبدیل حکم سابق کمپین مشاور راجر سنگ به او اجازه می دهد برای جلوگیری از زمان زندان برای دروغ گفتن به کنگره است.

سنگ برنامه ریزی شده برای شروع 40-ماه حکم زندان در روز شنبه هر چند خود وکلا در تلاش بودند به تاخیر در گزارش خود تاریخ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

در بیانیه ای که از دفتر مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany گفت: سنگ بود “یک قربانی از روسیه جعل” یک اصطلاح برگ برنده استفاده می کند به توصیف کنگره و مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق در انتخابات روسیه دخالت.

“آقای سنگ متهم شد توسط همان دادستان از مولر تحقیقات با پیدا کردن شواهد و مدارک تبانی با روسیه” در این بیانیه ادامه داد. “از آنجا که هیچ مدرکی وجود دارد اما آنها نمی تواند مسئول برای هر گونه تبانی مربوط به جرم و جنایت. آنها متهم او را برای رفتار خود در طول تحقیقات خود را. حقیقت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان است.”

سنگ یک استراتژیست جمهوریخواه شد به اعدام محکوم و در ماه نوامبر از اتهامات عنوان شده است که شامل دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و دخالت در خانه روسیه بررسی که جستجو برای هر لینک بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و مسکو است.

سنگ را حکم قرار بود به طور قابل توجهی سبک تر از هفت تا نه سال دادستان در ابتدا توصیه می شود در ماه فوریه است. آنها در نهایت خواهد U. s. دادستان کل ویلیام بار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان توصیه به عنوان بیش از حد. پس از بر پا چهار نفر از دادستان ها در مورد ترک و دو نفر از آنها استعفا داد و به طور کامل از باراک اوباما در واشنگتن ،

سنگ خارج شده و به قید وثیقه به عنوان بخشی از روند درخواست.

“او به دادگاه تجدید نظر محکومیت خود را و است که به دنبال یک محاکمه جدید. او مدعی بی گناهی خود و اعلام کرده است که او انتظار دارد به طور کامل تبرئه توسط سیستم قضایی. آقای سنگ مانند هر آمریکایی سزاوار محاکمه عادلانه و از هر فرصتی برای پشتیبانی کردن خود را قبل از دادگاه” McEnany بیانیه گفت.

“رئیس جمهور مایل به دخالت در تلاش های خود را برای انجام این کار است. در این زمان و به ویژه در نور از فاحش حقایق و شرایط اطراف خود را ناعادلانه محاکمه بازداشت و محاکمه رئیس جمهور تعیین کرده است به رفت و آمد خود را از جمله. راجر سنگ در حال حاضر به شدت رنج می برد. او بسیار ناعادلانه عنوان شد بسیاری از دیگران در این مورد. راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>