رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Culls گله

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت ساخته شده خود را انتخاب سرنوشت ساز. او همه را در بر بازگشایی اقتصاد حتی اگر آن را می فرستد به ویروس مرگ تعداد به میلیون ها نفر. در واقع او ساخته شده است که انتخاب طولانی در پیش است.

منطق ساده است اما بی رحمانه است. قبل از این ویروس رخ داد و انتخاب مجدد او دور در نظر گرفتن اعتبار برای قوی اقتصاد او به ارث برده است. با بیکاری در پایین ترین سطح خود او امیدوار به آویزان بر روی فقط رای کافی در این کلید نبرد زمین متحده Pennsylvania, میشیگان و ویسکانسین به دوباره خود را به نوبه خود 40 درصد به علاوه سنگ جامد پایه به یک کالج انتخاباتی اکثریت. اما Covid-19 تضعیف او گلگون برنامه بازی با وادار کردن موقت اقتصادی قفل پایین, ارسال بیکاری به سطح افسردگی و شاید بدتر تقریبا بلافاصله. در حال حاضر تنها گزینه او می بیند این است که اجازه دهید تعداد مرگ افزایش می یابد در حالی که امیدوار اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن فقط به اندازه کافی به طوری که او می تواند توجیه قتل عام و ادعای اعتبار برای قرار دادن امریکا و بازگشت به کار.

“این وحشتناک است, ناهماهنگ, لا ابالی اقتصادی موجب بازگشایی با تهمت و عوامل خود را به احتمال زیاد به ما سرانه مرگ و میر قبل از روز انتخابات. که در آن نقطه ما می شود و هر دو در مرگ و میر سرانه و در مجموع تعداد Covid-19 مرگ و میر. او در نهایت خواهد شد که ساخته آمریکا شماره یک دوباره. “مغلوب ساختن پیشی جستن بازی همراه با دقت کالیبره بهداشت سیاست های مطرح شده توسط دکتر. دبورا Birx و Anthony Fauci تا زمانی که او می تواند محکم بسته شده نسبتا پایین مرگ و بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME). برای هفته که مدل پیش بینی کرده بود که تعداد مرگ خواهد غرفه در حدود 50000 تا 60000. اما تعداد مرگ و میر افزایش یافت سراسر آوریل هر کسی که می تواند اضافه کردن و تفریق می دانستند IHME طرح ریزی خاموش بود—راه. در حال حاضر IHME پروژه های مدل 135,000 مرگ و میر (با پتانسیل طیف وسیعی از 95,092 به 242,890) در پایان ماه اوت و دوباره این است که به احتمال زیاد به خطا در سمت پایین.

قبل از IHME خود را اعلام کرد مجدد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران به او هشدار داده است که تعداد مرگ و میر را به صعود بسیار بالاتر است. به عنوان اوایل ماه مارس 30th, دکتر Birx اعلام کرد که او انتظار می رود تا 200,000 مرگ و میر “اگر ما همه چیز را تقریبا کاملا.” دانستن است که تلاش شد در مورد رفتن به عنوان کاملا در اوکراین لرزش-پایین تماس مغلوب ساختن پیشی جستن اساسا در ایده آهسته و دقیق بازگشایی. در آوریل 16th او ربات خواندن Birx/Fauchi گام به گام طرح که قرار بود طرح خود را برای بازگشایی اقتصاد است. در عرض چند ساعت او نشان داد نیات واقعی خود را: او سطل آشغال خود را طرح توسط تویت هواداران خود را به “آزادی” آبی اقتصاد از دولت است. چهارده روز از کاهش موارد قبل از مرحله 1 بازگشایی? نـــــه. بهتر است تخم مرغ در این شبه نظامیان که به چالش کشیدن دموکراتیک فرمانداران خود را با سلاح های حمله. در حال حاضر برخی از ایالت های پس بیشتر قرمز متحده کاملا نادیده گرفتن این Birx/Fauci دستورالعمل به عنوان آنها بازگشایی willy-nilly. هیچ یک از آنها تا به حال چهارده روز کاهش موارد است.

اما تهمت نیز می داند که تعداد مرگ خواهد صدمه دیده است او را به لحاظ سیاسی به عنوان خانواده در سراسر کشور تجربه دست اول که ویروس است که یک رسانه جعل. بنابراین او باید انجام آنچه او را دوست دارد به انجام—سرزنش دیگران است. از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان آینده خطرات. او سپس به تصویب باک به فرمانداران. آن کار خود را به متوقف کردن ویروس, او ادعا کرد. آن را دولت فدرال کار تنها به ارائه راهنمایی و کمک در کمک به فرمانداران پیدا کردن و تجهیزات برای آزمایش. “من نمی مسئولیت در همه” برای تست مشکلات او معروف گفت: مارس 13th. او همچنین سنگهای سعی در تغییر سرزنش به دولت اوباما برای توزیع او را “یک سیستم شکسته” برای تست. اما این مسخره بهانه سقوط به منطق است که 1) وجود دارد بدون آزمون برای Covid-19 در طول دولت اوباما به دلیل وجود دارد هیچ Covid-19 و 2) او شده است می خواهم در سه سال و نیم انجام داده بود هیچ چیز به رفع آنچه گفته شکسته شد. در واقع دو سال قبل از او می خواهم منحل دفتر که قرار بود برای آماده شدن برای این دقیق وضعیت.

آخرین pass-the-باک سرود مقصر است چین برای کل افتضاح. او وزیر امور خارجه مایک Pompeo به نوعی یک گزارش است که می گوید Covid-19 فرار از یک ووهان آزمایشگاه. مهم نیست که خود را سازمان های اطلاعاتی می گویند که این مورد نیست. مهم نیست که سازمان های اطلاعاتی از متحدان ما می گویند که این مورد نیست. مهم نیست که دکتر Fauci می گوید همان است.

به انتخابات نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام دوباره و دوباره “چینی ها آن را انجام داد و من آنها را تعطیل با ممنوعیت سفر در اوایل. که نجات جان میلیون ها نفر.” و اگر اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن که چین گسل به عنوان به خوبی. آن باقی مانده است دیده می شود اگر چین ضربه با این نسخهها کار به عنوان برنامه ریزی شده اما ما نباید شوکه توسط یک “اکتبر سورپرایز” است که در آن ایالات متحده در جنگ کشتی ها تحریک رویارویی در دریای چین به افزایش تنش است. آیا هر یک از ما شکی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن است و قادر به حرکت ما را به آستانه جنگ به منظور پیروزی در انتخاب مجدد?

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ضمن او را خوراک ما امیدوار است که افزایش تست و تماس با ردیابی (مسئولیت فرمانداران البته) را از رفتن به محل کار امکان پذیر است. او نیاز به رسیدن ما به این باور حداقل برای چند ماه است که ما می توانید با خیال راحت بازگشت به شغل ما (با فرض اینکه آنها هنوز هم وجود دارد) اگر ما اقامت شش فوت از هم فاصله گرفتن ما متوسط بررسی در درب و شستن دست ما بارها و بارها. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز فقط به اندازه کافی اقتصادی گزاف گویی در ماه نوامبر برای کمک به او را از غلتیدن از طریق انبوهی از اجساد.

همه از این است که توجیه خوبی سفر در چارچوب آن چاله امرار معاش ما در برابر سلامت ما است. ما از شنیدن دوباره و دوباره آن را اجتناب ناپذیر تجارت—که به شغل ما پشت ما باید قبول مرگ و میر بیشتر. به عنوان تهمت به تازگی گفت: “وجود خواهد داشت بیشتر مرگ که این ویروس را منتقل می کند با یا بدون یک واکسن. و من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی در واکسن اما با یا بدون یک واکسن آن را به تصویب و ما در حال رفتن به بازگشت به حالت عادی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن جانشین کریس کریستی رو بیشتر به نقطه گفت: ما فقط باید برای دریافت استفاده می شود به افزایش مرگ و میر اگر ما می خواهیم برای نجات “آمریکا راه زندگی است.”

اما این “شغل در مقابل سلامت” تجارت کردن واقعا اجتناب ناپذیر ؟ دیگر کشورهای دموکراتیک با پیچیده اقتصاد همچنین کشتار مردم خود به منظور بازگشایی اقتصاد خود را?

همانطور که از نوشتن این ایالات متحده منجر جهان در Covid-19 مرگ و میر—تا حد زیادی—تقریبا 75,000. بعدی بالاترین انگلستان و ایتالیا با حدود 30000. اما بیشتر از گفتن آمار سرانه مرگ و میر است که طول می کشد را به حساب جمعیت اندازه تفاوت است. به عنوان از آوریل 6 ما دچار 2,260 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را نادرست از بحران را کشته است به مراتب بیشتر از کانادا (1,120) آلمان (830) دانمارک (870) فنلاند (450) نروژ (400) و استرالیا (40) و نیوزیلند (40). ما باید با توجه به, آلمان, جهانی قدرت اقتصادی که در حال حاضر به طور سیستماتیک باز کردن آن تجارت از جمله موزه ها و خود برتر فوتبال لیگ. در عین حال آن را تنها در حدود یک سوم سرانه مرگ و میر به ایالات متحده به طوری که آن را ممکن است برای بازگشایی عمده اقتصاد در یک کشور دموکراتیک و بدون اجازه دادن به مرگ و میر افزایش می یابد. در واقع آلمان است که قادر به به طور کامل بازگشایی اقتصاد خود را دقیقا به این خاطر آن را نگه داشته است آن مرگ و میر بسیار پایین است.

وحشتناک حقیقت این است که ناهماهنگ, لا ابالی اقتصادی موجب بازگشایی با تهمت و عوامل خود را به احتمال زیاد به ما سرانه مرگ و میر قبل از روز انتخابات. که در آن نقطه ما می شود و هر دو در مرگ و میر سرانه و در مجموع تعداد Covid-19 مرگ و میر. او در نهایت خواهد شد که ساخته آمریکا شماره یک دوباره.

ما باید به صورت به سرد شدن حقیقت: برای برنده شدن در گروههای مغلوب ساختن پیشی جستن است عمدا اجازه می دهد ویروس برای کشتن بیشتر و بیشتر از ما به خصوص ما آسیب پذیر ترین—قدیمی بیماران فقیر و ضروری دستمزد پایین کارگران است.

آن را بر ما اگر ما به او اجازه دهید دور با آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de